2

Świetny artykuł, przeczytany jednym tchem i idealnie odzwierciedlający sytuację w Madrycie. Dobrze, że przytoczyłeś błędy Barcy, bo rzeczywiście nie gramy jeszcze tak pięknie jak potrafimy, a patrząc na wszystkie rozgrywki, to prócz jednej porażki w LM i remisu w lidze, to wszystko wygrywamy. Po meczu ze Spartakiem i Levante powinniśmy mówić, że serio "będzie lepiej" :)

2

Patrząc na kadrę, to skład jest idealny :)

2

Liczę na Deulofeu'a. Tak bardzo chciałbym aby nasz wychowanek był wreszcie takim prawdziwym napastnikiem, typu Villa, bo Messi jest wszechobecny, ni to napastnik, ni pomocnik, ni skrzydłowy. Chciałbym takiego rasowego napastnika-wychowanka w pierwszym składzie :)

2

Ciekawostka (oczywiście jeśli nikt nie ujął tego wcześniej). Víctor Rodríguez (Saragossa) jest wychowankiem z La Masii, także nie pierwsza 4, ale pierwsza 5 asystentów, to Barcelona :D

2

@Looky, czy nadal jest wolne miejsce dla osoby zajmującej się tym działem? Tak jak wspomniałem, uwielbiam tego typu statystyki i chętnie bym pomógł. O kwestiach doświadczenia itp. nie będę pisał tutaj, ale pytam się, gdyż nie sprawi mi to problemu, a często znajdę "wolną chwilę" w pracy i zauważyłem już, że po prostu w dziale rekrutacji nie wspominacie o tej pozycji.

2

Nie rozumiem jednej rzeczy. Jako kibice uwielbiamy statystyki. W newsie przedstawiliście je pięknie. Czemu jednak ten sam dział na stronie tak mocno kuleje? Osobiście, to muszę odwiedzać kilka różnych stron, m.in. Onet, żeby podziwiać statystyki Barcy. Polecam poprawić tą kwestię i po solidnej aktualizacji rozpromować dział, aby ludzie wiedzieli, że coś takiego prowadzicie, bo przy takich statystykach Barcy i możliwości pobicia wszelkich rekordów aż chętnie będziemy odwiedzać owy dział na stronce. Polecam, bo jest to godna uwagi kwestia.

2

Weszło.com: "Zwykle bezsensowne paplanie. Po pierwsze - i Barcelona grywa systemem środa-sobota (środa w LM ze Spartakiem, sobota w lidze z Granadą). Zdarzyło się to w tej rundzie raz, tak jak raz zdarzyło się to Realowi. Po drugie - pretensje to mógłby mieć trener Hannoveru, którego drużyna w czwartek o 21. skończyła mecz w Lidze Europejskiej z Twente, a w sobotę o 15.30 zagrała z Bayernem Monachium. Ale środa - sobota? Śmieszne."

2

Rzeczywiście, tracimy dużo, ale za to obrońcy równie dużo strzelają. Mam jednak nadzieję, że poprawi się obrona wraz z Valdesem.

2

Niesamowity Szachtar :) W lidze: 14 meczów - 14 zwycięstw :) I w LM też bardzo ładnie daje radę :) Fajny przeciwnik w fazie finałowej LM dla Barcy, ciekawe mecze by były :)

2

67' Deulofeu G.
69' Rafinha
87' Deulofeu G.
89' Alberto L.
Nie powinno być tak?

2

Wiecie gdzie można oglądnąć Barcę B? Na meczyki i rojadirecta nic nie ma ;f

2

Mes que un club!

2

Jeszcze zgarnie Złotą Piłkę, a w tym sezonie już zbiera na kolejnego Złotego Buta ;)

2

Beznadziejna gra. Zero filozofii Barcy. 51% posiadania piłki. Najsłabsi zawodnicy: Jordi Alba, Leo Messi i Alex Song. Tragedia. Dawno nie widziałem tak słabego meczu w wykonaniu Blaugrany. Musi wejść i Iniesta i Bartra. I oby się obudzili, bo przy takiej grze, nie wygramy tego meczu. Dobrze, że to Rayo jest słabiutkie.

2

Skoro Bartra dał radę z Celtikiem, to dałby radę i z Rayo..

2

Masakra. Barca B na własne życzenie przegrywa 2:3 u siebie..

2

Jak widać po ocenach, to najlepiej znowu spisywała się pomoc, dobrze (o dziwo) obrona i najsłabiej atak. Zwracając uwagę też na oceny Pedro, Alexisa, Villi i Tello, to chyba jest jeden wniosek na następny mecz: Bartra, Villa i Tello w pierwszym składzie.

2

Gratulacje dla Bartry! Świetny mecz :)

2

Świetny mecz Bartry! Pewny, spokojny, prawie bezbłędny :)

2

PYTANIE. Co się dzieje z Cuencą, który już niby wyleczył kontuzję?

2

Zgadzam się w 100% z Challenger'em w temacie "Gdzie jesteś, Davidzie Villo?". Już na początku sezonu nie odpowiadała mi pozycja, na której został umieszczany Messi. Dużo większy jest z niego pożytek, kiedy gra na skrzydle. Niby ma strzelonych już 12 bramek w tym sezonie, ale zwróćmy uwagę, że nie przyszły mu one z taką łatwością jak w poprzednim sezonie. Parę bramek ze stałych fragmentów, parę bramek po błędach przeciwnika, parę "wyłożonych" bramek. Mało jest jednak goli typu "Messi", czyli tej łatwości z jaką zdobywał te gole, schodząc ze skrzydła do środka i niszcząc przy tym całe ustawienie obrony przeciwnika. Brakuje mi tego. Teraz, oglądając go, załamuje czasami ręce, jak bardzo się marnuje na środku boiska. Niby to rozgrywa, niby to dogrywa, ale będąc tak bardzo cofniętym od bramki zdziała dużo mniej, niżeli miałby grać na skrzydle. Alexis w Udinese grał na środku i był na tej pozycji najgroźniejszy. Dlatego wydaje mi się, iż najlepsze ustawienie w tym momencie, to Villa - Alexis - Messi. Szkoda w tym momencie Pedro, to jest oczywiste, ale patrząc na dobro "ogólne", czyli dobro dla klubu, to wydaje mi się, że przy tym ustawieniu będziemy bardziej groźni w ofensywie i częściej nękali bramkę przeciwnika.

2

Dzięki bardzo :)

2

Można poprosić linka do tego freestyle'a? :)

2

Życzę im tego rekordu, zasłużyli sobie, ale na więcej raczej nie mają co liczyć :)

4

Barca (wychowankowie) > Real (kasa) ... Mes que un club!

2

Piłkarz dobry, ale za to słaba psychika, bo już chyba ostro nabiera kompleksów przez Messiego.

2

Wybierz tą reprezentację, z którą bardziej czujesz się związany sercem.

2

I tak jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć :)

2

Jak niżej.. I znowu się zacznie..

2

Najlepszy drużyna piłkarska + najlepsza marka samochodu = idealny duet :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?