0

Ludwiczek ściągaj tego Fatalnego Fatiego bo patrzeć nie mogę na niego.

0

zaczyna się bawić obrona

1

Jak tam wielki Suarez. Forma strzelecka podtrzymana?

0

@bari_94 działa

1

@Chakalaka ziewww..

2

@Explode dobry ruch bartomelo, osłabił przeciwnika

0

@TheNekro94 nie przesadzajmy, na rewanż pojadą rezerwy i Juve będzie w stanie urwać punkty

1

Szesnaście punktów w fazie grupowej biorę w ciemno.

0

Poza ruskimi wszyscy przeciwnicy mile widziani.

0

@ArterkHD ...Gdzieś na dach wyniosłem koc I dostałem to, com chciał

9

@Agent005 słabszy sezon, który ciągnie się już od ponad trzech lat
2/10 za trolling, ucz się dalej

0

Gdzie jest super snajpa Brajtła?

0

Komentarz usunięty

2

Lajonelu milczenie jest złotem.

1

ckws kolejorz!

1

@kubix05 grało się w kornersach i kikersach do momentu aż powstawały trampki :)

2

@tobiasson92 czego się spodziewasz po germańskim ścieku?

3

@BoRoWieC mnie łapie pathetic, gdy ktoś w proste zdanie musi wrzucać obce słowa

2

Dzień dobry wszystkim w ten piękny chłodny poranek, a może jeszcze noc.

0

@DonMatteo901 zdziwieni*

1

Jak nie jakieś kebaby, to ruscy ustawiacze. Jak tu obstawiać?

0

Ma ktoś linka na komórkę?

0

@Chakalaka ładnie platformersów tam orają

1

@lucas/catalan logika i lewica w jednym zdaniu to oksymoron

0

@jary99 a łyżka na to - niemożliwe

1

@Mario96w dzia, trochę nas tam jest xD

0

pany dajta kod do fpl lambli

0

@Hosh to pokażesz jakiś dowód że uderzył tam samolot, czy dalej się ośmieszasz?

0

@NaFazieHitman przecież nie do Ciebie pisałem :)

0

@Nihas udowodnij jakkolwiek że w Pentagon uderzył samolot

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?