Osioł
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Toruń
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ludwiczek ściągaj tego Fatalnego Fatiego bo patrzeć nie mogę na niego.
0
zaczyna się bawić obrona
1
Jak tam wielki Suarez. Forma strzelecka podtrzymana?
0
@bari_94 działa
1
@Chakalaka ziewww..
2
@Explode dobry ruch bartomelo, osłabił przeciwnika
0
@TheNekro94 nie przesadzajmy, na rewanż pojadą rezerwy i Juve będzie w stanie urwać punkty
1
Szesnaście punktów w fazie grupowej biorę w ciemno.
0
Poza ruskimi wszyscy przeciwnicy mile widziani.
0
@ArterkHD ...Gdzieś na dach wyniosłem koc I dostałem to, com chciał
9
@Agent005 słabszy sezon, który ciągnie się już od ponad trzech lat
2/10 za trolling, ucz się dalej
0
Gdzie jest super snajpa Brajtła?
0
Komentarz usunięty
2
Lajonelu milczenie jest złotem.
1
ckws kolejorz!
1
@kubix05 grało się w kornersach i kikersach do momentu aż powstawały trampki :)
2
@tobiasson92 czego się spodziewasz po germańskim ścieku?
3
@BoRoWieC mnie łapie pathetic, gdy ktoś w proste zdanie musi wrzucać obce słowa
2
Dzień dobry wszystkim w ten piękny chłodny poranek, a może jeszcze noc.
0
@DonMatteo901 zdziwieni*
1
Jak nie jakieś kebaby, to ruscy ustawiacze. Jak tu obstawiać?
0
Ma ktoś linka na komórkę?
0
@Chakalaka ładnie platformersów tam orają
1
@lucas/catalan logika i lewica w jednym zdaniu to oksymoron
0
@jary99 a łyżka na to - niemożliwe
1
@Mario96w dzia, trochę nas tam jest xD
0
pany dajta kod do fpl lambli
0
@Hosh to pokażesz jakiś dowód że uderzył tam samolot, czy dalej się ośmieszasz?
0
@NaFazieHitman przecież nie do Ciebie pisałem :)
0
@Nihas udowodnij jakkolwiek że w Pentagon uderzył samolot