0

@Ronad10 w punkt

0

@FATTOMY też nie jestem jego fanem ale trzeba wziąć pod uwagę, że był w pierwszej połowie niemiłosiernie zaorany. Ten alderete powinien dostać conajmniej żółtko za kolano w udo Lewego. 90% napastników nie wyszłaby na drugą połowę.

0

@Alan_fcbfan Tah odchodzi za darmo. Leverkusen nie dba o swoje interesy? Z Bayernu może odejść dwóch kluczowych obrońców. Czy Bayern nie dba o swoje interesy?
Z Liverpoolu może odejść trzech kluczowych zawodników. Czy Liverpool nie dba o swoje interesy?
Barca dba o swoje interesy i Lapcio na szczęście nie daje jak poprzednik zawyzonych kontraktów za zasługi.
Czuje, że powalczą o Araujo ale nie dadzą mu więcej niż powinien.

0

Dobry artykuł. Dzięki

0

@Kismeth
Nie ma i nie będzie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?