4

Delofeu naprawde niezle w defensywie jak na niego tylko to ostatnie podanie i ciagle kiwki zamiast dogrania - czyt. podanie do D. Suareza w drugiej polowie kiedy byl sam na 7 metrze...

2

Sanchez dobrze gra ale reszta troche od niego odstaje...

1

Tak jak Fabregas do Chelsea .... Kasa to odpowiedz na wszystko ... Dlaczego np taki Di Maria musi odejsć z Realu bo musi grać James zeby pozyskac kibicow w Kolumbii czyt. Wplywy z koszulek ... Smutne ale prawdziwe .... Dzisiaj rzadko w którym klubie stawia sie na wychowankow mam tu na mysli najlepsze kluby ... Ciesze sie ze z Barca jest inaczej i mam nadzieje ze ten nasz Munir wypali bo chlopak ma naprawde potencjal .

0

Co tak odwala ? Zobacz ile bramek zdobywa sie w dziejszej pilce po stalych fragmentach ... Dlatego np Real zdobył LM bo potrafił wykorzystać rzut rożny . Dlatego nie mamy mistrza bo nie potrafimy bronić przy nich i tracimy tak mase bramek.

0

Możecie mnie wyśmiać ale ... chciałbym zobaczyć Pedro na prawej obronie szybki waleczny poprawiłby grę w odbiorze i mamy nowego Albę na drugiej stronie boiska. Wielu skrzydłowych było cofanych i przynosiło to dobre efekty. Szkoda ze nie przejdzie do nas Benatia bo to jeden z 2 najlepszych obroncow ligi Włoskiej . Środka pola nie zmieniałbym. Aguero byłby dobrym wzmocnieniem pomimo ze nie jest wysoki potrafi grać głową i znaleźć sie w polu karnym. Tylko kwota... cos mi sie wydaje ze szejkowie jednak go nie puszcza po Ture najlepszy ich gracz. Jezeli sprzedadza Alexisa to po prostu Zubi out.... Zadziorny waleczny swietny technicznie . Dwoch obroncow i napastnik i nic nie trzeba zmieniac. Moze wypozyczylbym Sergiego Roberto. Tello Alves Song Mascherano Cuenca Bojan out i moze przy dobrych wiatrach 35 mln wpadnie . Mascherano jest swietny no ale niski w meczu z realem 2 bramki przez jego wzrost ....

0

Neymar był lekko zahaczany ... w magazynie ligi plus ekstra mowili o tej sytuacji a karny oczywiscie byl.. to Real miał większą korzyść z sedziowania niz Barca ....Iniesta tak osmieszył Alonso ze na miejscu kibicow Realu nawet bym o tej sytuacji z drugim karnym nie wspominal.... A tak już z innej beczki poraz kolejny widzimy że Mascherano nie moze u nas grac jako srodkowy obronca przynajmniej nie w takich meczach gdyby byl wyzszy to te 2 bramki Karima nie padłyby... Mam nadzieje ze przyjdzie ktoś wyzszy i te rzuty rozne stana sie chociaz jakims malym atutem dla nas a nie bolaczka. Sergio wysoki ale slabo gra glowa Pique jedyny ktory moze cos strzelic ale zawsze jest bardzo dobrze pokryty a reszta to juz ponizej 180 cm.... Musimy to wreszcie zmienic niby jest Bartra ale to jeszcze jest melodia przyszlosci chociaz zrobil mega progres .

0

Oglądam Barcelone od wielu lat ... ta Barcelona probuje grac to co za Pepa ale tak sie nie da to juz jest wyczerpanie materialu...niestety. Jestesmy coraz bardziej przewidywalni brakuje nam wojownikow kogos wysokiego i silnego z przodu kto wygra wreszcie jakas glowke. Mamy mase dosrodkowan ale do kogo....? Typowa 9 jak kiedys Eto bylaby rozwiazaniem to on kiedys rozrywal obrone przeciwnika i robil miejsce dla R10 . Brakuje nam nieraz jaj tak jak z Valencia Xavi niby motywuje po stracie bramki ale to jest chyba takie motywowanie z teorii... Potrzebujemy wojownika co nie odlozy nogi kogos kto uderzy lokciem popchnie szarpnie bedzie walczyc do upadlego. Atletico to zespol 11 wariatow i dlatego sa liderem tam kazdy haruje nikt nogi nie odlozy nawet jak nie idzie to walcza do konca. Po co Rakitic mamy lepszych potrzeba czegos nowego troche sily fizycznej z przodu lisa pola karnego .... Kazdy powie byl Ibra.... no dobra byl ale byl wiecznie obrazony na Pepa i nie pokazywal tego co potrafi w pelni i nigdy sie nie zaklimatyzowal bo (moze) nie chcial. Ale rynek jest pelen swietnych"9" i niedrogich tylko wystarczy troche odwagi nasz "kochany" zarzadzie.

0

Te przygotowania to są żarty... rozumiem marketing marketingiem ... ale coraz mniej trenują a z jedynym wartosciowym przeciwnikiem gralismy pratycznie barca b(mogl byc inny termin) ... zeby wrocic na tron w europie trzeba duzo wiecej pracowac.... ale to nie winna zawodnikow ani trenerow tylko Rosella ktory powinien zadbac o to aby trener mial to czego oczekuje mozliwosc wpajania swojej filozofii oraz jak najlepsze przygotowania do sezonu.

0

Mysle o Ronaldinho z najlepszych lat : ) jak myslisz ze on nie byl szybki to chyba go nie widziałeś .....

0

Powiem tak.... Przypomina Ronaldhinho dynamika szybkosc technika radosc z grania w pilke .... ale czy wszystko bedzie tak bajecznie wygladac w perspektywie gry z obroncami o kilka klas lepszymi niz w Brazilii nie wiem .... Kot w worku ale ma potencjal by byc najlepszym w przyszlosci... Ryzykowny ale dobry krok .

0

My potrzebujemy wysokiego snajpera który świetnie gra głową bo tego nam brakuje bo przy stałych fragmentach jesteśmy groźni jak rozwścieczona wiewiórka..... Neymar nic nam nie da na bank nie jest lepszy niz sanchez ....a wyroznia sie bo gra z graczami ktorzy z taktyka maja stycznosc chyba tylko w fifie....

0

Skrzydelka mamy swietne naprawde.... Alexis Pedro Tello Villa z koniecznosci .... Cuenca no i Delofeu niedlugo wejdzie wiec po co nam Neymar... My potrzebujemy klasycznej 9 ktora gra swietnie plecami i dobrze gra glowa bo naprawde mamy duzo pilek na skrzydalach ktore moglyby byc wrzucane ale do kogo? Moim zdaniem wielu tutaj mnie pewnie wysmieje Rober Lewandowski bylby dobra opcja albo Falcao(ale za drogi zdecydowanie) Robert umie ta pilke zastawic dograc wykonczyc no i wygrac pojedynek w powietrzu ... odciazylby Messiego ze strzelania bramek poczesci.... Messi taki wolny elektron a na prawym skrzydaleku hasalby sobie alves : )

0

Dałbym szanse Alexisowi zamiast Pedro... Alexis zawsze ma okazje do strzelenia jednej lub wiecej bramek a po ostatnim meczu widac ze nabral pewnosci siebie .... sadze ze dalby wiecej na dzien dzisiejszy niz Pedro

0

Thiago to melodia na przyszłość radzi On sobie z graczami sredniej klasy ale kiedy stanie naprzeciwko takich graczy jakich ma milan ktorzy nie odpuszcza az do samego konca polegnie.... potrzebujemy doswiadczenia i generala Xavi da rade.

0

Po prostu był za słaby żeby coś z tych treningów wyciągnąć.

0

Affelay naprawdę przyzwoicie moim zdaniem jeden z najlepszych graczy Holandii... brakowało tylko skuteczności. Van Persie raził swoją nieporadnością .... i jego wina w kontekście porażki jest ogromna.

0

Ogarnijcie z tym Higuainem ....nie chcialbym nikogo w Realu w Barcelonie ... Zeby grac dla Barcy trzeba byc nietylko swietnym zawodnikiem ale takze kochac ten klub.

0

Na pewno nie możemy oddać najzdolniejszego wychowanka nowej generacji. Na obronę sprowadzmy Vertongena z Ajaxu kosztuje 12 mln euro i jest gotowy od razu do gry lub można dawać więcej szans Bartrze który jest bardzo zdolny a z BATE pokazał że potencjał ma naprawdę ogromny.

0

Różnica ponad 10 bramek w całym sezonie pomiedzy Cristiano a Messim to też bardzo wiele więc troche pokory :) Dalej nie może się z Messim równać osiągnięcia Ronaldo w dalszym ciągu są słabsze :) A przypominam że Ronaldo jest starszy od Mesiego o 2 LATA :) Troche pokory Madrycie :) Już ponad dekadę bez sukcesu w Europie to musi boleć :)

0

Falcao ? haha pewnie ... każdy Go chcę ale Athletico dało za niego 40mln a po takim sezonie będzie już chciało 60-70 mln. Barcy nie stać na taki ruch ... uważam że powrót Villi załatwi sprawę i nie potrzebne będzie kupno kolejnego napastnika. Lepiej kupmy obrońce Vertongen z Ajaxu lub Alba z Valencii i sprawa załatwiona . Nie potrzebujemy wielkich wzmocnień gdyby nie kontuzje sądzę że obronilibyśmy LM i Ligę Hiszpańską . Xavi przez ostatnie miesiące grał z kontuzją i nie dawał tyle co zwykle... warto o tym pamiętać .Więc patrzmy z optymizmem w przyszłość.

0

zidaunbpe
Chelsea to wielki zespół a od wielkich zespołów wymaga się zwycięstw i pięknej gry która cieszy oko.... a czy zamknięcie się przed polem karnym jest piękną grą ? Nie... Wolę oglądać otwarty mecz niż zamykanie się na 16m bo to jest prawdziwą wytyczną umiejętności poszczególnego zespołu. Piłka nożna to gra mająca przyciągnąć kibiców a czy taki antyfootball cieszy oko... Myślę że nie .

0

bad15 Jaki koniec Ten sezon to już Superpuchar Europy Superpuchar Hiszpanii Klubowe Mistrzostwo Świata i finał Pucharu Króla :) A Wy na razie możecie poszczycić się wygraniem ligi :) Więc jaki koniec :) Koniec będzie kiedy będziemy przegrywać wyraźnie tracić dominację ale nie wtedy kiedy Nas ktoś pokona bo jest zabójczo skuteczny tak było z Wami i Chelsea ... pomyśl tylko co byłoby kiedy Barcelona byłaby równie skuteczna co Wy i Chelsea... Brak naszej skuteczności w ostatnich meczach nie oznacza końca bo dalej jesteśmy najlepsi i mówią to najwięksi specjaliści :)

0

bad15
To może czas wreszcie wykupić szybszego neta niż 128 kb/s skoro nie mogłeś wejść na naszą stronę :)
A tak nawiązując do tego to my chociaż przeważaliśmy a jeśli chodzi o twój Real to On wyglądał jak zespół drugoligowy przy zespole bijącym o Mistrzostwo. Gdyby nie wasza skuteczność i nieskuteczność Bayernu to sądzę że już w Monachium moglibyście pomachać białą chusteczką finałowi LM :)

0

GALAKTYCZNY STRZAŁ RAMOSA ^^

0

Szczerze cieszę się :) Wszyscy "życzliwi" kibice Realu wyśmiewali się z Messiego że nie strzelił karnego ,a wczoraj... Czyżby Ronaldo nie trafił z 11 metra... trochę pokory Madrycie... Jak najbardziej zasłużyliście na taki policzek :) Bayern pokazał Wam wasze miejsce w szeregu :) nie tylko wynikiem ale i samą grą :) Visca el Barca

0

duch toma joad,
Wcale nie zamierzam zajmować się tym co było tylko z optymizmem patrzę w przyszłość bo dla nas teraźniejszość jest bolesna o czym przekonaliśmy się wczoraj. Tylko jestem ciekaw jaki inny zespół w Europie może pochwalić się takimi zasobami talentów w szkółce jak my to Oni już w niedalekiej przyszłość zastąpią Xaviego Puyola . A jeżeli chodzi Ci o reprezentację Polski to tu nie patrzyłbym z takim optymizmem bo Polacy niestety nie umieją pracować z młodzieżą więc tutaj jeszcze przez parę ładnych lat będziemy dostawać baty z krajami zachodnimi. Dlatego nie porównuj Dawnej reprezentacji Polski z ówczesną Barceloną bo tak mogło to być zrozumiałe przez dużą część tutaj obecnych.

0

Szczerze... Niektórym z Was się naprawdę w głowach poprzewracało... Barcelona za kadencji Pepa zdobyła 13 pucharów przy 2 Realu (liczę już za Ligę) a niektórym ciągle mało. Barcelona nie zawsze będzie wszystko wygrywać. Co mają powiedzieć fani MC Juventusu Liverpoolu i innych wielkich klubów,które od początku wieku nie zdobyły tyle co my przez 3 lata. Moim zdaniem niektórzy z Was są za bardzo rozpieszczani. Barcelona to dalej wielka drużyna a wkład Pepa jest ogromny wykreował nam generacje nowych świetnych zawodników z naszej szkółki i dalej ich kreuje . Real tego nie robi i za parą sezonów nie będzie u nich nawet 4 wychowanków i z tego powodu znów będą musieli sięgać głęboko do kieszeni. Jestem dumny skoro cały czas widzę nowych świetnych piłkarzy Tello Cuenca Sergio Roberto Thiago Bartra i wielu innych a w Realu brak ... Real w dużej mierze zawdzięcza swój obecny poziom innym klubom od których kupuje piłkarzy. Visca el Barca

0

Pomimo tego że wielu kibiców innych drużyn(najczęsciej realu) dzisiaj świętują i wyśmiewają się z nas ( chociaż nie mają z czego) będę czekać na przyszły sezon bo chcę widzieć minę tych wszystkich "kibiców" kiedy Barca wzniesie Puchar Ligi Mistrzów oraz Puchar za zwycięstwo w lidze bo wiem że tak będzie. Byliśmy jesteśmy i nadal będziemy najlepsi na świecie a dlaczego bo nadal nie ma drużyny która nie stawiając autobusu i szybkiego napastnika z przodu byłaby w stanie nas pokonać. Visca el Barca

0

Facet zawsze jest kontrowersyjny ... Gdyby Barca wygrała Ligę a Real LM to mówiłby że LM wygrywają najlepsi ... Zawsze swoją wypowiedz dostosowuje do sytuacji w jakiej jest jego klub.... Po porażce 5:0 potrafi powiedzieć że jego rywale po prostu mieli więcej szczęścia ... a po przegranej tylko 2:1 w meczu z Bayernem (kiedy to Bayern był znacznie lepszy) powiedzieć że sprawiedliwym wynikiem byłby remis... Dla mnie to po prostu błazen , który nie szanuje nikogo kto mu zagraża ... Za wszelką cenę próbuje zminimalizować czyjeś zasługi ... Znam wielu Kibiców Realu , którzy są normalni potrafią ocenić coś obiektywnie tak jak ja... jestem kibicem Barcy ale Real zasłużył na to mistrzostwo może miał szczęście w wielu przypadkach ale w GD udowodnił że na to zasłużył ( ale to nie znaczy że uważam że Barca jest słabsza niż Real wręcz przeciwnie... po prostu nie jesteśmy teraz w formie i to widać). Mourinho niszczy stosunki między kibicami Realu i Barcy cały czas nam ubliża i boli mnie to bo wielu kibiców Realu staje się takimi jak On... Ale wierzę że Barca dzisiaj wejdzie do finału i mało tego i Real też i życzę sobie i wszystkim Kibicom Barcy żeby nasza kochana drużyna zmiotła z powierzchni Real ale nie dlatego że nienawidzę Realu bo tak nie jest nienawidzę ludzi takich jak Mourinho bo niszczy wszystko co piękne i sprawia że kibice Realu stają się tacy perfidni jak On. Visca el Barca

0

Alexis nie zagra bo jest zagrozny kartkami a na GD bedzie bezcenny wiec na pewno nie zagra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?