0

@MamerTponad100 Gdyby klub zostawił na trybunach ziomka który kosztuje ich 6 mln za te pół roku, to racja klub pokazałby swoją konsekwencje, ale w marnotrawieniu pięniędzy. Moim zdaniem, jeśli Dembele będzie dawał jakość, to trzeba go wykorzystywać - o ile będzie potrzeba ( ale Dembele to jednak więcej jakości niż Abde np. ) wiadomo zadecyduje trener, ale mam nadzieje, że nie będzie presji ze strony zarządu, co do tego co powinien. Dembele jak się zachował - wszyscy wiemy, ale klub powinien być ponad to i nie zniżać się do poziomu zachowania zawodnika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?