5

Coutinho i Fati jedyna nadzieja ::

1

Ja pier ten luk to jest pomyłka

1

Cou jedyny pozytyw w ofensywie

1

@JustBarca co to za rewolucja oddać suareza i zostać z braithwaitem ?

1

A ja tak tylko dodam że suarez ma już 14 goli w lidze a my go oddaliśmy za darmo :)

0

Prosiłbym o link :D

0

wez sie nie udzielaj lepiej ;p

0

omg on sie tylko pyta ...

0

KTO STRZELIL DLA NASZYCH ?

12

łamaga ? popatrz na siebie i powiedz czy potrafisz zrobic chociaz 1% tego co on . Skoro nie interesuje sie ten post to poco sie wypowiadasz?

0

......

0

ile jest ? bo nie bylo mnie w domu a stream sie laduje i kto strzelil ? :P

0

0

daj link

0

szkoda ze rakitic nie gra od 1 minuty ;/

1

tiki take * :)

1

ach te bramki

0

w pierwszym skladzie brakuje mi masherano a w 2 jordiego - to nasz najlepszy obronca tylko on ma szanse szybkosciowe z taki Bale'm czy ronaldo ;/

0

Gotze by się przydal ;)

0

Powodzenia David!!!!!

0

szkoda mi villi

0

Kijowo!!!!!!

0

Pique bedzie kapitanem

0

barca mnie zawiodla :(

0

Mój sklad na dzis:
Valdes-Abidal-Pique-Puyol-Alves-Thiago-Xavi-Cesc-Villa-Messi-Alexis :)

0

Piekniy Gol Cesca :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?