Ostrzoł
Dołączył/a: listopad 2011
Pszów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Coutinho i Fati jedyna nadzieja ::
1
Ja pier ten luk to jest pomyłka
1
Cou jedyny pozytyw w ofensywie
1
@JustBarca co to za rewolucja oddać suareza i zostać z braithwaitem ?
1
A ja tak tylko dodam że suarez ma już 14 goli w lidze a my go oddaliśmy za darmo :)
0
Prosiłbym o link :D
0
wez sie nie udzielaj lepiej ;p
0
omg on sie tylko pyta ...
0
KTO STRZELIL DLA NASZYCH ?
12
łamaga ? popatrz na siebie i powiedz czy potrafisz zrobic chociaz 1% tego co on . Skoro nie interesuje sie ten post to poco sie wypowiadasz?
0
......
0
ile jest ? bo nie bylo mnie w domu a stream sie laduje i kto strzelil ? :P
0
http://www.futbolhd.pl/stream2.php
0
daj link
0
szkoda ze rakitic nie gra od 1 minuty ;/
1
tiki take * :)
1
0
w pierwszym skladzie brakuje mi masherano a w 2 jordiego - to nasz najlepszy obronca tylko on ma szanse szybkosciowe z taki Bale'm czy ronaldo ;/
0
Gotze by się przydal ;)
0
Powodzenia David!!!!!
0
szkoda mi villi
0
Kijowo!!!!!!
0
Pique bedzie kapitanem
0
barca mnie zawiodla :(
0
Mój sklad na dzis:
Valdes-Abidal-Pique-Puyol-Alves-Thiago-Xavi-Cesc-Villa-Messi-Alexis :)
0
Piekniy Gol Cesca :)