16 sierpnia 2015, 22:49
0
To miałbyć Koke ale podobno nie wyszło wiec przyszedł Turan
8 lipca 2015, 16:15
2
Chyba się upił chłopak jak mówi że zadecyduje o tym Abidal i Enrique jak ten transfer był na życzenie trenera gdzie tu logika ???
4 lipca 2015, 20:32
hahaha :D dobre
4 lipca 2015, 20:29
Douglas mógłby grać częściej nie miał zbytnio szansy się pokazać
4 lipca 2015, 19:11
Gerson i Pogba w Barcelonie to by było coś :P
7 czerwca 2015, 22:39
55
Teraz tylko Pogba i jestem szczęśliwy
6 czerwca 2015, 23:16
3
Douglas to ma życie w barcelonie :D
8 czerwca 2015, 13:25
1
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
To miałbyć Koke ale podobno nie wyszło wiec przyszedł Turan
2
Chyba się upił chłopak jak mówi że zadecyduje o tym Abidal i Enrique jak ten transfer był na życzenie trenera gdzie tu logika ???
0
hahaha :D dobre
0
Douglas mógłby grać częściej nie miał zbytnio szansy się pokazać
0
Gerson i Pogba w Barcelonie to by było coś :P
55
Teraz tylko Pogba i jestem szczęśliwy
3
Douglas to ma życie w barcelonie :D
2
Chyba się upił chłopak jak mówi że zadecyduje o tym Abidal i Enrique jak ten transfer był na życzenie trenera gdzie tu logika ???
1
0
Douglas mógłby grać częściej nie miał zbytnio szansy się pokazać