Skoro nie ma z kim grać to po co Barca chce ściągnąć Aguero czy Dybale przecież to jego partnerzy z kadry , to że nic nie grają to jedna sprawa ale nie pie.... ze nie ma z kim grać bo mają jedną z najlepszych reprezentacji kadrowo
nie oszukujmy się ale Argentyna ma klasowych piłkarzy : Aguero , Icardi , Higuain , DI Maria, Lavezzi , Dybala , Mascherano , Lamela naprawde Leo ma z kim grać , więc nie litujcie się tak nad nim , po prostu w kadrze mu nie idze i tyle .
Skoro nie ma z kim grać to po co Barca chce ściągnąć Aguero czy Dybale przecież to jego partnerzy z kadry , to że nic nie grają to jedna sprawa ale nie pie.... ze nie ma z kim grać bo mają jedną z najlepszych reprezentacji kadrowo
nie oszukujmy się ale Argentyna ma klasowych piłkarzy : Aguero , Icardi , Higuain , DI Maria, Lavezzi , Dybala , Mascherano , Lamela naprawde Leo ma z kim grać , więc nie litujcie się tak nad nim , po prostu w kadrze mu nie idze i tyle .
Komentarze
0
Kolejny brazylijski najemnik niczym sie nie rozni od neymara, bierzcie go I skonczy sie ta trwajaca popelina
2
Skoro nie ma z kim grać to po co Barca chce ściągnąć Aguero czy Dybale przecież to jego partnerzy z kadry , to że nic nie grają to jedna sprawa ale nie pie.... ze nie ma z kim grać bo mają jedną z najlepszych reprezentacji kadrowo
2
nie oszukujmy się ale Argentyna ma klasowych piłkarzy : Aguero , Icardi , Higuain , DI Maria, Lavezzi , Dybala , Mascherano , Lamela naprawde Leo ma z kim grać , więc nie litujcie się tak nad nim , po prostu w kadrze mu nie idze i tyle .
0
do tego Ronaldinho :D
0
tak podaje że ąż ma najwięcej asyst w lidze
3
I tak najlepszy był Ronaldinho !!! Już nikt nigdy tego nie zmieni , Messi może dostać nawet 10 Złotych Piłek ale i tak R10 był lepszy
2
Skoro nie ma z kim grać to po co Barca chce ściągnąć Aguero czy Dybale przecież to jego partnerzy z kadry , to że nic nie grają to jedna sprawa ale nie pie.... ze nie ma z kim grać bo mają jedną z najlepszych reprezentacji kadrowo
2
nie oszukujmy się ale Argentyna ma klasowych piłkarzy : Aguero , Icardi , Higuain , DI Maria, Lavezzi , Dybala , Mascherano , Lamela naprawde Leo ma z kim grać , więc nie litujcie się tak nad nim , po prostu w kadrze mu nie idze i tyle .
1
Wyrażam Tylko swoją opinię, Moim zdaniem bez R10 nie było by teraz wielkiej Barcy i Wielkiego Messiego , szkoda ze tak szybko się go pozbyli
0
Kolejny brazylijski najemnik niczym sie nie rozni od neymara, bierzcie go I skonczy sie ta trwajaca popelina