O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 14
  • Polecenia 8

Komentarze

0

Kolejny brazylijski najemnik niczym sie nie rozni od neymara, bierzcie go I skonczy sie ta trwajaca popelina

2

Skoro nie ma z kim grać to po co Barca chce ściągnąć Aguero czy Dybale przecież to jego partnerzy z kadry , to że nic nie grają to jedna sprawa ale nie pie.... ze nie ma z kim grać bo mają jedną z najlepszych reprezentacji kadrowo

2

nie oszukujmy się ale Argentyna ma klasowych piłkarzy : Aguero , Icardi , Higuain , DI Maria, Lavezzi , Dybala , Mascherano , Lamela naprawde Leo ma z kim grać , więc nie litujcie się tak nad nim , po prostu w kadrze mu nie idze i tyle .

0

do tego Ronaldinho :D

0

tak podaje że ąż ma najwięcej asyst w lidze

Zobacz wszystkie

3

I tak najlepszy był Ronaldinho !!! Już nikt nigdy tego nie zmieni , Messi może dostać nawet 10 Złotych Piłek ale i tak R10 był lepszy

2

Skoro nie ma z kim grać to po co Barca chce ściągnąć Aguero czy Dybale przecież to jego partnerzy z kadry , to że nic nie grają to jedna sprawa ale nie pie.... ze nie ma z kim grać bo mają jedną z najlepszych reprezentacji kadrowo

2

nie oszukujmy się ale Argentyna ma klasowych piłkarzy : Aguero , Icardi , Higuain , DI Maria, Lavezzi , Dybala , Mascherano , Lamela naprawde Leo ma z kim grać , więc nie litujcie się tak nad nim , po prostu w kadrze mu nie idze i tyle .

1

Wyrażam Tylko swoją opinię, Moim zdaniem bez R10 nie było by teraz wielkiej Barcy i Wielkiego Messiego , szkoda ze tak szybko się go pozbyli

0

Kolejny brazylijski najemnik niczym sie nie rozni od neymara, bierzcie go I skonczy sie ta trwajaca popelina

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?