PEDRO.R
Dołączył/a: marzec 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
siema mam pytanie czy jest tu ktoś z okolic kępna :) ??
0
SIEMA mam pytanie czy ktoś z was się wybiera na mecz POLSKA WŁOCHY ?
0
Witaj CESC w domu :)
Ale jestem szczęśliwy
0
SUPERRRRRRRRRRRRRRR :))
Witaj w domu CESC
0
przemocule
zgadzam się z tobą ponieważ wszyscy myślą że xavi nadal będzie grał 60 meczów w sezonie i wymiarze 90 min to jest nie realne a on się starzeje a pamiętajcie thiago to jest zmiennik iniesty a nie xaviego :))
0
Sorry za pomyłkę ale nie byłem do końca w temacie :)) tak się bawią tylko piłkarze BARCELONY !!!!!!!!!!!! :)
0
Sorry z innej bajki
messi z nową dziewczyną he :)
http://facet.wp.pl/gid,13675792,img,13675897,kat,1007873,galeriazdjecie.html
0
David Villa ja jestem dorosłym człowiekiem mi mam twój plakat w domu i się tego nie wstydzę bo cie uwielbiam he:)) ŚWIETNY WYWIAD :D
0
00braknicku00
odeszli Gabi,Bojan Jeffren,
Przyszli Fontas ,Alexis, Thiago
0
Spokojnie.
Zobaczycie że będzie dobrze ja się wcale nie przejmuje bo wiem że Barca w tym składzie grała pierwszy raz i ostatni mam nadzieje ze na Club America zagramy już dużo lepszym składem z xavim i pique w większym wymiarze czasowym .I wiem że jak wszyscy wrócą to BARCELONA pokażę jak się gra prawdziwą piłkę z messim na czele :) POZDRAWIAM
0
PO pierwsze prezes zrób sobie zęby aby ujawniać się w mediach .A po drugie messi kocha swój kraj i będzie go reprezentował na dobre i na złe :))
0
Pyrzo_Barca
Wątpię w to żeby on grał w rezerwach
1.Barcelona go nie chcę w swoich szeregach.
2.jego wynagrodzenie może też być problemem
3.i ciekawe czy zawodnik by się na to zgodził a wątpię
0
Mam nadzieję ze dziś będzie oficjalne potwierdzenie Alexis Blaugrana
Pozdro :)) xd
0
Profesorek
Co ty gadasz przecież nie widziałeś obrońców a Argentyny z meczu z urugwajem to byli mistrzowie ....... he żartuje gabi i Guillermo Burdisso są słabi na argentyne i bez porządnych obrońców ani rusz :)) poz
0
NIE NA TEMAT ALE ZOBACZCIE KTO JEST NAJBARDZIEJ ZADŁUŻONY :))
Długi hiszpańskich klubów:
1. Real Madryt 683 mln euro
2. Valencia 550 mln
3. Atletico Madryt 511 mln
4. Barcelona 489 mln
5. Villarreal 240 mln
6. Espanyol 165 mln
7. Racing Santander 137 mln
8. Sevilla 122 mln
9. Deportivo 120 mln
10. Mallorca 85 mln
0
NIE NA TEMAT ALE
Długi hiszpańskich klubów:
1. Real Madryt 683 mln euro
2. Valencia 550 mln
3. Atletico Madryt 511 mln
4. Barcelona 489 mln
5. Villarreal 240 mln
6. Espanyol 165 mln
7. Racing Santander 137 mln
8. Sevilla 122 mln
9. Deportivo 120 mln
10. Mallorca 85 mln
0
barcafcan89
Też mam taką nadzieję że jak jutro wejdę na strokę to będzie już oficjalnie cesk i Alexis Blaugrana :)) Trzeba mieć nadzieję
0
Bingoo no to się będzie wstawać o 3 ale nie które mecze będą lecieć wcześniej :))
0
LEO JESTEŚ WIELKI .
Życzę ci powodzenia podczas Copa America!! Będę ci kibicował podczas tego turnieju :)) MVP mam nadzieję
0
Nie na temat ,ale nie musicie się ze mną zgodzić ale to słowa jednego internauty ja się z nim zgadzam Dopóki Barca będzie wydawać po 30-35 mln na graczy, których nie potrzebuje (Fabregas), to o finansowej prostej moim zdaniem nie ma co w ogóle marzyć.
0
NIE na temat ale przeczytajcie http://www.fcb24.com/news/fabregas--jestem-zawodnikiem-arsenalu-i-jestem-szczesliwy/
0
Pamiętajcie w pierwszej kolejności liczy się rzeczywistość a potem przyszłość cesk> thiago
0
SIEMKA wiecie może jak nazywa się pierwsza piosenka z tego filmiku ???