PINTO13
Dołączył/a: marzec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pinto
0
Pinto mistrz
0
Szansa dla Pinto
0
Ja postawiłbym na Pinto
0
Pinto MISTRZ!!!
0
HEHEHEHEHE pozdrowienia dla kibiców Realu na tej stronce =D ehhehehehehe wygralismy 2;1 plączcie ze wina sędziego , Krystyna zacna siateczka ehhehe Real dno i wodorosty. już myślałem ze Krysia się popłacze =)
0
Ludzie ogarnijcie! po jednym meczu wszystkich byście zwalniali i wyzywali.. ciężko się gra jak ktoś broni jedenastką w polu karnym.. Pozdrawiam! czekamy na mecz z Realem, będzie dobrze =)
0
Valdes świetna postawa ! =)
0
w cztery litery z Valdesem... dawać PINTO !!!!
0
BRAWO =)
0
hehehehe czy tak wygrają nasi =)
0
wzmocnienie obrony i pewny bramkarz... ofensywa sobie poradzi =)
0
masq
co do strzalu Alaby.. obronca zmienil kierunek lotu pilki i to go zmyliło... sam jestem bramkarzem i wiem ze to moglo zaskoczyć!
0
ok... niech sobie mówi co chce ale TROCHĘ SZACUNKU DLA RYWALA!!! BARCA jak zagra swoje to będzie dobrze nie ma się o co martwic =)
0
Możecie się nie zgodzić z moją opinią, ale PINTO godnie go zastąpi... nie długo bo ma już swoje lata ale przez 2 sezony spokojnie da sobie rade!!!!
0
Moim zdaniem będzie bardzo ciężko... ale jestem pewny za BARCA powalczy a co za tym idzie wygra !!!!!!!!! =)
0
wielkie brawa do Valdesa naprawdę świetny mecz =) chociaż ta bramka.... mógł troszkę poczekać z reakcją ale nie mi go osadzać =) WIELKIE BRAWA =)
0
gdyby PINTO zagrał w podstawowym składzie...... ale by było fajnie =)
0
szkoda ze Valdes chce odejść ale... TO WIELKA SZANSA DLA PINTO =) mam nadzieje ze pobroni chociaż 2 lata =)
0
PINTO>>> mój gościu ... myślę ze troszkę więcej może 8? ale 7 to tez dobrze =)
0
chciałbym przeprosić za moją poprzednia wypowiedz... poniosły mnie emocje.. każdy ma prawo do wyboru (BARCA CZY REAL) ale jeśli ktoś nie lubi Barcy to po co pisze coś obraźliwego na stronie Barcy!!!!
0
co ja mogę powiedzieć... moim zdanie pinto jest lepszy od Valdesa no ale... to tylko moje zdanie =( każdy mecz i interwencja pinto ciesz mnie mistrzostwo świata dla BARCY =)
0
0
hmmmm... PINTO PINTO PINTO PPPPIIINNNTTTOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Z całym szacunkiem do Valdesa
0
kuz
z całym szacunkiem ale jak można napisać "WALDESZ"
0
Pinto klasa =) !!
0
"murem" sorki wielkie mały bląd
0
Kanwood
popieram cie! każdy ma prawo do "gorszego" meczu ale to tylko kwestia czasu! zaraz sezonowcy zobaczą ich lepszy występ i znowu będą ich wielbić =) ja zawsze mórem za Pique i Alvesem
0
JA CHCE TAKIEGO POLSKIEGO KOMENTATORA
GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
0
mhm... PINTO BRAWO! =)