PIotrazlom
Dołączył/a: maj 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
W dupie sie tym gwiazdeczkom poprzewracało. Jak zasłuży to bedzie grał w lidze, w niektórych druzynach rezerwowy bramkarz moze pomarzyc o grze w LM i pucharze. Ale po co walczyc o miejsce w najlepszej druzynie swiata jak mozna pojsc do jakiegos sredniaka. Dopóki Neuer jest w formie i tak na 1 w reprezentacji nie ma co liczyc
0
Przeciez jak byk było widac ze Pique robi ruch reka przy ciele od piłki, żeby nie dotknąć . Na dobrej kamerze na pewno by to było widac. Jedna z nielicznych sytuacji w której widac ze ten sędzia czasem cos zauważył
3
4 nieprawidłowe? 6 moze od razu...
5
Nie spodziewałem sie ze kiedys powiem że sędzia grał dla nas ale kurna 3 karne i gol ze spalonego to juz przesada...
6
"Rzadziej wyrzucano by mnie z boiska" Siedzac na ławce to pewnie tak...
0
Niestety dla nas Diego Alves miał swietne interwencje, a obrona kupe szczescia. Jedyne czego brakuje to skutecznosc. Okazje byly, pressing był, nieprzewidywalnosc tez. Wierze, ze nam sie uda, gorszy okres minie a koncówke sezonu zagramy koncertowo
0
Bo atletico lubi grac z kontry wiec to akurat było dobre posuniecie, zmuszalismy ich do ataku pozycyjnego, który im srednio idzie i liczylismy na kontry ale brakowało dokładnosci, a przeciwnik miał genialny pressing
0
Co w tym dziwnego ze druzyna która biega za piłka ma wiecej przebiegniete niz druzyna która gra piłka?
0
Nie pamietam czasów kiedy moznaby było powiedziec o jakims zespole ze Barca jest od kogos słabsza... Chyba ze 1 mecz przesądza o tej wartosci
0
Ciekawe jakie jes kryterium przyznawania miejsc na ty spotkaniu. Jak dla mnie to jest ustawka. Nie ma tutaj trenerów mistrzów wielu liczących sie lig, a jest Klopp który przez częśc sezonu znajdował sie z Bvb w strefie spadkowej. Jakis spisek?
0
Mam nadzieje że Dani zostanie, ale dobrze ze sie wzmacniamy na wszelki wypadek. Obyśmy mieli dobrego nastepce
0
Szkoda, bo byłem ciekawy jak Barcelona poradzi sobie przeciw tej super włoskiej obronie i pojedynku Chielini Suarez
0
Myślę, że zorientował się w sprawie afery po rezygnacji Figo i nie chciał księcia na prezesa, wiec to jedyna szansa na to żeby wygrał ktos inny. Ale dobrze, że w końcu się opamiętał
31
Jedyne co mi przychodzi do głowy widząc to:
0
Myśle że po prostu nie chciał żeby go znowu nagrali jak płacze...
0
W drugiej połowie to prawie nikt nie był widoczny. Kazde wyjscie z kontrą konczyło sie niecelnym podaniem. Jedyne dobre podanie do Neya za obrońców i chyba było dziełem właśnie Pedro. Zreszta pokazał klase z RSSS
0
W pierwszej częsci wypunktowalismy ich. W drugiej połowie dalismy sie zdominowac. Ale brawo za walke. Teraz czekam na Juve :)
0
Piłką zacząłem sie interesować mniej wiecej w okolicach finału Chelsea-ManU, sezon później zobaczyłem Barce i się zakochałem :D
0
Nie sądze żeby przeciętnym trenerem był ktoś kto po przyjsciu do nowego klubu robi 2 mistrzostwa po praktycznie dominacji w lidze. Może nie jest najlepszy na świecie, ale na pewno należy do ścisłej czołówki. Już Mou został wywalony z Chelsea z powodu zbyt wygórowanych wymagań, ale ktos zrozumiał że to była głupota. Myśle, że Bayern nie popełni tego samego błędu...
0
Musimy sie uczyc od Ronaldo i Bale'a jak zdobywac karne. Dzisiaj od dotknięcia Bale poleciał jakby go jakis grzmot walnął.
Ale to bez znaczenia. Mamy mistrza!!!
2
Neymar wziął od Ronaldo cieszynke i w zamian oddał mu skuteczność w karnych :D
3
Mam wrażenie, że zakaz transferowy tylko nam pomógł. Zarząd musiał się spiąć żeby załatać wszystkie dziury w składzie i dzięki temu mamy najlepszą 9 na świecie, solidnego pomocnika i obrońcę i świetnych bramkarzy. Jak to mówią: Co cie nie zabije to cie wzmocni :)
1
Jeśli Pogba chce grac dla nas to Juve będzie sie musiało zgodzic i tak. Myśle ze dla nich to by była dobra oferta zwłaszcza ze do stycznia i tak by grał u nich
3
Gdyby statystyki grały to można by mieć dylemat co do najlepszego piłkarza( karne i dobitki Cr'a). Na szczescie Lucho nie patrzy na statystyki i stawia na Andresa bo widzi ile daje drużynie
0
Mysle ze stąd, że ich celem było nie stracić bramki co im się zreszta udawało przez dłuższy czas. co nie zmienia faktu ze wygralismy w 100% zasłużenie
0
Iniesta 4 asysty? To skąd ten cały hejt na niego?
0
Końcówka meczu to poezja. Ale gdyby Muller podał dokładniej do Lewego na początku pierwszej połowy to kto wie co mogło się stać... Wynik jednostronny, ale na pewno nie gładkie zwycięstwo. Teraz tylko nie tracic koncentracji w rewanzu. VeB