0

Cudowne zwieńczenie doskonałego sezonu !!!! Brawo Barco, zasłużyłaś :D

0

No i bardzo dobrze.

0

Łatwo nie będzie, trzeba grać piłką i nie pozwolić im strzelić jako pierwszym. Ale wierzę, że damy radę ;) Visca el Barca !!!

0

Co do Messiego, to na pewno nie osiągnie, bo prawdopodobnie nikomu się już to nie uda. A co do Ronaldinho - kiedy on grał w Barcie, to piłka była dużo wolniejsza, obrońcy gorzej przygotowani fizycznie - innymi słowy Ronnie miał dużo więcej czasu i miejsca na swoje popisy. Neymar techniką wcale nie odstaje, ale po prostu piłka zrobiła się dużo bardziej dynamiczna i agresywna, stąd nie żongluje sobie piłką przy linii. A piłkarze nieprzypadkowo po 25 roku życia grają najlepiej - nawet Messi. Więc Neymar na pewno jeszcze się rozwinie. Tyle, że głównie psychicznie ;)

0

Naprawdę mi się podoba :D

2

Barzagli też dobry obrońca, zwłaszcza w powietrzu, ale za to na ziemi dość drewniany. To jest szansa dla takiego Neymara, czy Messiego, przy Chiellinim mieliby ciężej.

0

Szkoda piłkarza, tak jak i Juve, bo tracą ważnego gracz,a ale dla nas to lepiej. Oby tylko u nas nikt sobie krzywdy nie zrobił na treningu :P

0

Przyznam szczerze, że parę lat temu nie byłem taki pewny tego, że Messi da sobie radę w każdej lidze. Jednak to, co pokazuje w tym sezonie rozwiewa wszelkie wątpliwości - on poradziłby sobie wszędzie. Nie ma obrony która by go zatrzymała, a jeśli tylko dostałby odpowiednio dobrych technicznie piłkarzy do gry, to ciągnąłby całą drużynę, jak naszą Barcę. Co nie zmienia faktu, że najlepszą jego wersję zawsze będziemy obserwować u nas :D

0

Będą groźni, warto o tym pamiętać. Na szczęście Lucho udowodnił, że nie pozwoli na lekceważenie jakiegokolwiek przeciwnika.

0

Może i nie musiał padać, ale atak rękami był wyraźny. A to już wystarczy, żeby gwizdnąć.

2

Innymi słowy - "nic nie umiemy wygrać w Europie, ale będziemy mówić o tym, że mamy hajs" :P

1

To już nie pierwszy raz, kiedy "eksperci" czepiają się Neymara. W meczu z City to samo - Messi założył dwie siatki - wielki piłkarz, Neymar założył jedną - należała mu się kosa od Nasriego. Serio? Neymar od kilku miesięcy się nie kładzi i nie prowokuje rywali, a że czasami chce się po prostu pobawić piłką, to powinno cieszyć oko.

0

Poważnie? No to nieźle, my mamy szanse już na drugi :D Do boju!

3

2003. Pamiętam, że wcześniej bardzo lubiłem Juve, ale Ronaldinho oczarował mnie do tego stopnia, że zacząłem śledzić kolejne mecze Blaugrany i tak zostało.

2

O ile jestem wielkim zwolennikiem transferu Pogby, o tyle za taki kontrakt nie ma sensu go ściągać. I tak w Barcelonie zarabiałby więcej niż w Juve, bo Barca płaci zawodnikom horrendalnie wysokie stawki, ale za 12 mln rocznie, to można utrzymać np Gundogadna i Aleixa Vidala. Tyle , że to wciąż może być plota.

0

Gość jest mocno podatny na kontuzje, często miał urazy w Liverpoolu.

0

Ile bramek łącznie ma już nasze tridente?

1

Sport to zdrowie, ale nie zawodowy, niestety. Szkoda chłopaka.

0

Oj tam, nie jest tak źle (przynajmniej na tym zdjęciu), chociaż przypominają
Bayern :P Wyjazdowe ładne, powrót do katalońskich barw

0

Podobno własnie Pogba wielokrotnie mówił, że marzy o grze w Barcelonie i że jest gotów zaczekać. Jeśli to prawda, to powinniśmy to wykorzystać, bo przy obecnym sezonie pasowąłby do nas doskonale :D

1

Jakby kupili i Gundogana i Pogbe, to byłby hit. Ale to raczej niemożliwe. Wolałbym Francuza

0

Spokojnie, 30-go gramy finał CdR, a po tygodniu już finał LM, więc będą mieli ogranie ;)

0

Dzięki Ci, Generale, za wszystko :D Wróć do nas kiedyś koniecznie !!!

0

Dokładnie. Real też był pewny siebie, na granicy próżności i poległ. Miejmy nadzieję, że nasi piłkarze mają silną psychikę i uszanują rywala. Chociaż znając Enrique, to nie pozwoli im na inne podejście :D

0

Sukcesy zawsze zbliżają, dobrze, że i u nas to nastąpiło.

0

Dodałbym też wiarę w Suareza od początku, tak jak i w Neymara, kiedy ten miał spadek formy :D Brawo, Lucho!

0

Obawiam się, że on może niestety odejść. Ale oczywiście zobaczymy, może nowy zarząd go przekona, gdyby Lucho faktycznie miał taki pomysł.

0

TAK JEEEEST :D "Brawo Panowie, zasłużyliście na ten sukces", jak mawia FM :P

0

Do boju, Barca :D Po tytuł !

2

No właśnie też się tego boję. Atletico jest nieprzewidywalne :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?