0

Dla mnie gracz nr jeden to Piqué. Choc reszta tez calkiem calkiem:)

Serce sie raduje patrzac na upokorzony Real.

VeB

0

Do: u99artur

Śliczne dzieki

0

Ma ktos moze linka do relacji tekstowej?

Z gory dzieki, pozdrawiam.

0

Jakby na to nie patrzec to jednego brazylijskiego obrońce nam juz podebrali wiec kto wie:)

0

Do 5alvadorefcb

Ale za to jakie mieslimy emocje. Wlaciwie w kazdej sytuacji bylo groznie bo ten czlowiek byl nie przewidywalny. I choc bramkarzem byl slabym to zal mi go bylo bo naprawde sie staral (slynne bieganie na czworaka bo calym polu karnym). I ta jego zdziwienia mina po kolejnym babolu...Ech, takich rzeczy sie nie zapomina:)

0

Naprawde milo go wspominam. Zywy chlopak, duzo biegal ze juz o strzalach wlasciwie z kazdej pozycji bez wzgledu na miejsce na boisku nie wspomne.Korzysci moze z niego nie bylo za duzej ale chociaz bylo wesolo:)

0

Zespol jest niezgrany i zupelnie bez pomyslu na gre. Malo kto bedzie z nami gral otwarta pilke a przy broniacej sie calym zespolem druzynie tracimy glowe...

Juz w meczch z Wisla (mimo wygranej 4:0) zupelnie nie podobala mi sie nasza gra. Fakt duze zmiany, potrzeba czasu itp...tylko czy ktos w Katalonii po czasie posuchy da ten czas?

Wydalismy mase kasy ale tylko za Gasparda wydawalismy gorzej. Keita, Pique i inne wynalazki zupelnie mnie nie przekonuja.

Mnie osobiscie brakuje Ronaldinho bo druzyna bez niego jest druzyna bez wyrazu, bez symbolu ktorym on byl.

Oczywiscie marze oby sie to moje czarnowidztwo nie spelnilo i zebym mogl ludziom ktorzy twierdza ze tylko wypade przy pracy na koniec sezonu zwrocic honor...

Pozdrawiam.

0

Niby liczy sie awans, niby sie oszczedzali ale jednak nazwa i historia klubu do czegos zobowiazuje.... Nie liczylem na 4 czy 5 do zera ale mogli by chociaz udawac ze sie staraja (no chyba ze jest az tak zle)

Dziwne zmiany, Iniesta z Xavim graja razem, pozniej nie ma ich w ogole (wg mnie choc jeden powinien byc na boisku caly czas). Nie wiem tez po co na boisku byli razem i Keita i Toure? No ale sa lepsi w Barce fachowcy niz ja wiec wierze ze oni w tym widza sens i ze wyprowadza nam Barce na prosta.

Z pozytywow to podobala mi sie gra Etoo, duzo biegal, widac ze sie staral (w przeciwienstwie do pozostalych). No i temat Valdesa ktorego chyba nawet nie ma co komentowac....

Pozdrawiam.

0

Do Xarshar

Kazdy ma prawo do swojej oceny. I nie chodzi mi o 6 czy 7 do zera bo wyraznie napisalem ze wynik byl lepszy niz gra tylko wlasnie o forme.Bardziej cieszylbym sie z np 2:0 przy lepszej grze bo to ze ze Barca przejdzie Wisle to chyba nikt nie watpil.Ja patrze bardziej w przyszlosc kiedy przyjdzie nam grac z lepszymi. Wydaje mi sie moze to nie byc dobry sezon jak sadzi wiekszosc na tej stronie.Wiem ze to poczatek, byly duze zmiany itp...ot po prostu moje przeczucia choc mam tez wielka nadzieje ze jestem w bledzie.A w gry komputerowe nie gram i dyskutujmy normalnie a nie zlosliwie bo to nie o to chodzi.

Pozdarwiam - nareczka.

0

Jak dla mnie to wynik lepszy niz gra (mowie o o czywiscie o grze BARCY). No chyba ze faktycznie zagrali na70% swoich mozliwosci. Slaba obrona, slaby Iniesta, ze o Henryku czy Kejcie nie wspomne. Mam nadzieje ze sie chlopaki szybko zgraja, wroci Messi i bedzie ok. Wiem ze nie ma co snuc wnioskow bo to wlasciwie jeszcze okres przygotowan ale mam jakies nie najlepsze przeczucia...

Pozdrawiam.

0

Z kim by Barca nie grala to "prawie" zawsze bede jej kibicowal. Slowo "prawie" zostawiam sobie na wypadek przyjazdu BARCY do....Kielc na mecz z Koronka choc to raczej odlegla perspektywa:)

Wg mnie pisanie o patriotyzmie itp jest bez sensu. Kazdy kibicuje komu chce i tyle.

Pozdrawiam:)

0

Jazda jazda jazda - biala gwiazda...do pucharu uefa:)

Przewrotne to zycie skoro bedac Polakiem kibicuje druzynie hiszpanskiej/katalonskiej:)

VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?