0

To fakt i znów musze Ci przyznać racje...Ale jeśli pozwolisz wyciągnąć mój własny wniosek z tego coo napisałeś to uważasz że sie ukrywam pod nikiem?? ja Ci moge podać moj nik na devilpage.pl jotbeelRSoM..Moj nik jest uzależniony od danej strony Barcelony nienawidze i przyznaje to otwarcie np na stronie drugiego z nienawidzonych klubów mam nik CWELSICONDOM nie musze dodawać o jakim klubie to jest...I jeszcze raz powtórze że odwiedzam te strony bo są to strony NAJLEPSZYCH...A ja jestem kibicem i mnie to interesuje...Więc pozdro dla prawdziwych kibiców dla WAS też ;) Nie wbiłem tu aby kogoś obrażać naprawde ale samo tak czasami wychodzi...Aha to takie pytanko do Was kibice Barcy z tym Fabregasem to wierzycie w to???Że za taki mały hajs???

0

Aha z tym Reale że im kibicuje to oczywiscie chodzi o lige Hiszpańską ;)

0

Napisałeś że zazdrość przemawia przez moje komenty więc dlatego...Bardzo mi przykro że jestes wnioskuje po nie udanym związku ja też taki kiedyś miałem więc rozumiem :( I oprucz mojego NICKA to ja tu nie jestem żeby po Was jezdzic no ale czasami jak cos czytam to qrwa nie moge...Zrozum Wy też(moze akurat nie Ty)wbijacie na Nasze strony i coo tam wypisujecie do pojecie ludzkie przechodzi...A z Realem jest tak że zdecydowanie im kibicuje i to jest tylko moje zdanie więc chyba mam prawo tak??I troszke za bardzo przesadziłem piszac co nie co do Ciebie więc tez chciałem przeprosic naprawde szczerze :) A dlaczego wchodze na ta strone bo kocham piłke i interesuja mnie np transferowe ruchy najwiekszych klubów do których Barca nie watpliwie się zalicza....Glory Glory ManUnited!!!4ever

0

Tylko ze coo ja takiego napisałem 100% prawde więc nie wiem o coo ci moze chodzic Kaniucha...Chyba tylko o to ze Real z Wami wygra w tym sezonie w la liga...Napisałem ze Barca była drużyną lepsza w finale tak i coo dalej no powiedz???A z nikiem to oczywiscie chodzi o przekreconą nazwe BARCELONA-a jesli dalej bedziesz sie upierał przy swoim ze to jakas tam była dziewczyna itd to ci powiem ze ja przynajmniej jakas miałem a ty co prawiczku???Internetowy wali grucho heheheheh Pozdawiam

0

Aha i jeszcze jedno...Armandi a Ty to coo marna podrubka Armaniego????heheheh

0

Tak po pierwsze jestem fanem tylko i wyłącznie Manchesteru tego czerwonego oczywiście bo inny nie istnieje...I tak news mnie rozbawił bo chyba na podstawie finału z wami jest napisane ze Nani był głownie rezerwowym smiech na sali...Ale jest racja ze byliscie lepszym zespołem bo Manchester nie istniał...km piszac ze Nani jest słaby sam sie pograzasz skoro nawet ludzie z tej stronki Ci to staraja sie wytłumaczyc...Zaraz bedziecie pewnie pisać ze mam stad wiac itd...bo to nie strona dla kibiców np.Manchesteru ale ja to mam gdzies bo na devilpage.pl tez sa Wasi kibice i tez tak piszemy więc rozumiem a tak na koniec to przyszly sezon w la liga I tak bedzie nalezal do Realu...Mimo wszystko POZDRO :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?