0

Heheh masz te zmiany swoje Panie Flick urus do sprzedania lopez no comment FDJ bez Pedriego nie istnieje a gavi to ktoś niżej dobrze napisał nie ma takiej pozycji "fajny chłopak" kibel na zachodnim jeden wielki smród 4-0 to nie wszystko a teraz kolejny heheh 3-1 bravo BVB

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Stanowcze Nie Parę Lat Wcześniej Tak Mamy Młodzież To Wystarczy

0

Za Rakietę Też Dawali 100 A Jak Się Skończyło Każdy Chyba Pamięta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?