0

By mod: ban!

0

I bardzo dobrze nie ma Abidala nie ma Ibry znakomicie

0

Giovi

Gran Derbi a nie Bran zal mi cie

0

Hej bez przesy jak czytam tu wasze komenty to leite ma rację sprowadzacie temat do czego innego może i Ronaldo jest za bardzo pewny siebie ale nie może się rozmowa o jego grze sprowadzać do fryzury czy ogólnie do wyglądu zewnętrznego też mogę powiedzieć że Messi jest obcięty śmiesznie bo wygląda jak zaczarowany ołówek.

:D

0

Jestem kibicem Realu ale czuję że Barcelona ten mecz wygra jest lepsza od Los Blancos

0

Wielkie osłabienie macie przed meczem z Realem ale jest jeszcze Maxwell ale on jest jednak gorszy od Abidala.

0

Barcelona jest zdecydowanym faworytem tego meczu to fakt ale zobaczymy jak się to potoczy :)

0

Gratuluję wam zwycięstwa piękna gra Messiego i całego zespołu.Zobaczymy jak wam pójdzie z Interem podejrzewam że bedzie podobna taktyka Mourihno jak ta Hidinka i będzie bardzo trudno strzelić gola.Ale przed nami GD wierzę w Real choć powiem szczerzę czuję że to Barcelona wygra ten mecz bo jest lepsza od Los Blancos ale zobaczymy jak to będzie.

Pozdrawiam

0

Powiem szczerzę jestem kibicem Realu i mnie już taka pewność siebie zgubiła przed rewanżem z Lyonem na SB ale to co innego bo muszę wam przyznać Real jest obecnie słabszą drużyną od Barcelony ale mówię wam nie bądzcie wszyscy tacy pewni że wygracie 4-0 lub więcej.To jest Arsenal Londyn a nie Xerez któremu można wbić 7 bramek.

Pozdrawiam i mimo wszystko życzę zwycięstwa dla dobra Hiszpańskiego futbolu :)

0

Słuchajcie tylko cyfra+

0

Dobra przepraszam może trochę was uraziłem moimi wypowiedziami.

GD wygra po prostu lepszy i tyle

0

Marco87

Ciekaw jestem jak się będziesz czuł i nie tylko Ty wszyscy kibice Barcelony kiedy Perez w przyszłym sezonie znowu zabierze wam jakąś gwiazdę tak jak to miało miejsce z Figo.Wtedy będzie śmich w dobrze wiemy że jest do tego zdolny wystarczy dużo money i się skusi któryś

0

KamilBlaugrana

Pogadamy po 10 Kwietnia cwaniaczku Barceloński

0

VeB90

Gościu popatrz na Chelsea też drużyna wybudowana za kupę szmalu jeszcze troszkę jej brakuje żeby wygrać LM ale i tak jest już bardzo silna.Opłaca się robić klub za kasę wy macie kasę ale z niej nie korzystacie wogóle

0

Marco87

Ale my kibice Realu nie jesteśmy znani z życia przeszłością to Wy jesteście z tego znani.To że Real nie wygrał z Lyonem nie oznacza że wam nie wchrzani znowu wasza Barcelonka mecz opuście jak może będzie wygrywała i wtedy Real wam stuknie gole i będzie to samo co z Arsenalem.

0

Athletic Bilabao życzę powodzenia :)

0

Tak tak tylko że jak Real się zgra w następnym sezonie to Barcelona będzie w cieniu tak jak to było przez wiele lat jeszcze wtedy kiedy Barca nie potrafiła zdobyć Mistrzostwa Hiszpani przez 30 lat haha.

0

Właśnie i to jest wielkie osłabienie nie ma Alvesa zawodnicy Bilbao będą strasznie nękać tą stronę gdzie nie ma brazylijczyka

0

Panie trenerze Guardiola właśnie barcelona nie może zagrać tak samo jak w meczu z Arsenalem bo nie wygra z Bilbao.Przy stanie 2-0 dla Barcy w meczu z Arsenalem zawodnicy staneli i przez to Kanonierzy wyrównali za duża pewność siebie nie jest wskazana na żadnego rywala czy to Real Madrid czy też Atletic Bilbao.

Dzisiaj 19:55 Canal+sport 2 mecz Barcy leci tak mówię żebyście wszyscy wiedzieli.Nadzieja jest na zwycięstwo Barcy ale to będzie ciężki mecz.

0

Boję się trochę rewanżu na CN jeśli Barcelona nie bedzie znowu takich dobrych sytuacji wykorzystywała to będzie klapa

0

Powiem szczerzę boję się o ten mecz.Bo meczu z Osasuną gdzie Barca popełniała czasami bardzo głupie błędy niedokładnie podawała i były kłopoty z wyprowadzaniem piłki i po mecz z Mallorcą gdzię Barcelona mogła przegrywać po 1 pierwszej połowie 2-3 do 0.Ale oba te mecze wygrała lecz gra pozostawia dość do życzenia.Jeśli Arsenal dzisiaj bedzie miał takie sytuacje jak na przykład mieli gracze Mallorci gdzie Barcelony ratowawły słupki to kanonierzy nie zmarnują takich sytuacji i może być zle.Ale miejmy nadzieję że Barca chociaż zremisuje a może wygra to 1-0.Zobaczymy dzisiaj o godzinie 20:45 ma Polsacie jak to będzie wyglądać

0

Sluchajcie powiem szczerzę jeśli Barcelona tak zagra z Arsenalem to przewalimy i to niezle.Beznadziejne blędy i w obronie i w wyprowadzaniu piłki wiem wiem że mamy 3 punkty ale trzeba wyciągnąć poważne wnioski przed meczem z Mallorcą i Arsenalem

0

No 35 minut do meczu zobaczymy zobaczymy jak ta gra będzie wyglądała wielki Messi może znowu walnie hat-tricka

0

Mecz na pewno łatwy nie będzie mimo że Osasuna ma teraz kryzys to dobrze wiemy że na mecz z Barceloną mają wyjątkową motywację ale mimo to obstawiam zwycięstwo Barcelony choć trudno wywalczone.

Dzisiaj 19:55 Canal+ Sport ten mecz leci :)

0

Jutro godzina 19:55 Canal+sport mecz Barcelona vs Osasuna obstawiam zwycięstwo Barcelony choć zawsze się grało nam niewygodnie z tą Osasuną pamiętam mecz pomiędzy tymi zespołami w zeszłym sezonie Barca chyba 4-3 wygrała na CN

0

Barcelona zagrała w tym meczu bardzo ładnie świetna forma Leo Messiego ale słuchajcie muszę się odnieść do jednej rzeczy zespół Barcy nie może w następnych meczach popełniać takich błędów że tracą 2 gole na sam koniec meczu bo na przykład z z Arsenalem może to być bardzo kosztowne zwłaszcza jak barcelona będzie grała na wyjedzie ne Emirates Stadium

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?