2

A jak ty byś się poczuł oddany za grosze bez dania szansy, nie chciałbyś udowodnić, że się mylili??

0

Jeszcze potrafię ogarnąć Mathieu że gra bo nie mam komu za Piketa ale Gomes to jakieś nieporozumienie

2

Gratis to uczciwa cena :-)

0

Każdy myślał że jak Lato się skończy to będzie zima a teraz jest o wiele wiele lepiej pzdr!

2

Wstawiam Wywiad Pepa jak jeszcze był piłkarzem. Wywiad zeskanowany z mojego archiwum:

http://uploadfile.pl/pokaz/1063335---ryyd.html

http://uploadfile.pl/pokaz/1063338---dcpk.html

0

No właśnie przeglądałem, mam wywiady z Pepem, Rivaldo, figo, Couto, Kluivertem, Stoiczkowem, z którym chcesz?

4

Pamiętam te czasy, jeździłem 3 km rowerem do kiosku aby kupić Piłkę Nożną, Piłkę Nożną Plus, a później Giga Sport i Bravo Sport. Do tej pory mam teczkę z wywiadami i wycinkami tych gazet

2

Stoiczkow od niego się wszystko zaczeło a MŚ94 w USA i jego brameczki pamiętam jakby to było wczoraj. Szkoda tylko że tak mało oglądałem go w koszulce Barcy.

0

"Strzelił prosto w Niemca" nabiera podwójnego znaczenia ...

0

Sorry ale kto go będzie pamiętał w przyszłości. Tytuły nie zrobią z kogoś legendy futbolu, jedynie mogą Ci w tym pomóc

0

I co z tego, przyjdą ci którym zależy na kasie, bez woli zwycięstwa, bez poświecania się dla drużyny, bez stylu, tradycji i historii klubu.

10

Tak się męczyć z ostatnio drużyną, przecież to wstyd. Właśnie takimi meczami przegrywa się mistrzostwo, gdzie powinny być pewne 3 pkt. Najpierw alaves, deportivo betis a teraz Granada ileż można !

0

A gdzie napisałem że karny się nie liczy. Real ma to do siebie że strzela bramki z wyżej wymienionych typów

7

Chciał podnieść sygnalizując spalonego, ale nie był do końca pewien

0

Ile real ma już goli że spalonych w tym sezonie? Ma ktoś takie statystyki?

0

Real wygra golem z : A- Karnego, B- Pupy, C- Spalonego, D- wszystkie odpowiedzi są prawidłowe :-)

1

Perez posmarował :-)

2

Moim zdaniem choć uwielbiam Grammatika i Eldo to najlepszy raper polski Ever jest OSTR. Jest bardzo wszechstronny, rapuje od samego początku co najmniej 17 lat, nawja o różnych sprawach, jego freestyle zrywa z nóg, prawie co roku wydaje płytę, która trzyma poziom, nagrywa je z wieloma raperami nie tylko polskimi. Mimo przeszczepu płuca dalej gra, nagrywa i koncertuje. Jest ponadczasowy!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja też mam ich dość w LM, bo zawsze odpadami ale w LaLiga dają się pokonać

0

Proszę Was śmiejcie się z hejterów tak jak po meczu z PSG, bo jak się taplasz w błocie że świnią po jakimś czasie stwierdzasz, że świni się to podoba :-) Vamos!

0

Dumni po remontadzie, wierni po porażce ....

1

Boże co ty i jak piszesz?!

0

Remontada loading 50%......

7

Przeciez oni w środę zagrali mecz życia, zostawili serce i płuca na Camp Nou. Trudno zagrac na 100% po takim meczu, nawet jak przegrają bede z Wami do końca moich dni!

0

Lucho przed meczem: jesli strzelilismy Psg 6 goli to Deportivo strzelimy 12 :-)

0

Tu masz kilka z tejże okazji:
http://generalxavi.cupsell.pl

0

Niemożliwe nie istnieje :-)

0

Rok temu poleciał do Brazylii na urodzinki siostry. Teraz nie musi bo siorka jest w Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?