Pablo83lbn
Dołączył/a: kwiecień 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A jak ty byś się poczuł oddany za grosze bez dania szansy, nie chciałbyś udowodnić, że się mylili??
0
Jeszcze potrafię ogarnąć Mathieu że gra bo nie mam komu za Piketa ale Gomes to jakieś nieporozumienie
2
Gratis to uczciwa cena :-)
0
Każdy myślał że jak Lato się skończy to będzie zima a teraz jest o wiele wiele lepiej pzdr!
1
http://uploadfile.pl/pokaz/1063335---ryyd.html
http://uploadfile.pl/pokaz/1063338---dcpk.html
wywiad z Pepem
2
Wstawiam Wywiad Pepa jak jeszcze był piłkarzem. Wywiad zeskanowany z mojego archiwum:
http://uploadfile.pl/pokaz/1063335---ryyd.html
http://uploadfile.pl/pokaz/1063338---dcpk.html
0
No właśnie przeglądałem, mam wywiady z Pepem, Rivaldo, figo, Couto, Kluivertem, Stoiczkowem, z którym chcesz?
4
Pamiętam te czasy, jeździłem 3 km rowerem do kiosku aby kupić Piłkę Nożną, Piłkę Nożną Plus, a później Giga Sport i Bravo Sport. Do tej pory mam teczkę z wywiadami i wycinkami tych gazet
2
Stoiczkow od niego się wszystko zaczeło a MŚ94 w USA i jego brameczki pamiętam jakby to było wczoraj. Szkoda tylko że tak mało oglądałem go w koszulce Barcy.
0
"Strzelił prosto w Niemca" nabiera podwójnego znaczenia ...
0
Sorry ale kto go będzie pamiętał w przyszłości. Tytuły nie zrobią z kogoś legendy futbolu, jedynie mogą Ci w tym pomóc
0
I co z tego, przyjdą ci którym zależy na kasie, bez woli zwycięstwa, bez poświecania się dla drużyny, bez stylu, tradycji i historii klubu.
10
Tak się męczyć z ostatnio drużyną, przecież to wstyd. Właśnie takimi meczami przegrywa się mistrzostwo, gdzie powinny być pewne 3 pkt. Najpierw alaves, deportivo betis a teraz Granada ileż można !
0
A gdzie napisałem że karny się nie liczy. Real ma to do siebie że strzela bramki z wyżej wymienionych typów
7
Chciał podnieść sygnalizując spalonego, ale nie był do końca pewien
0
Ile real ma już goli że spalonych w tym sezonie? Ma ktoś takie statystyki?
0
Real wygra golem z : A- Karnego, B- Pupy, C- Spalonego, D- wszystkie odpowiedzi są prawidłowe :-)
1
Perez posmarował :-)
2
Moim zdaniem choć uwielbiam Grammatika i Eldo to najlepszy raper polski Ever jest OSTR. Jest bardzo wszechstronny, rapuje od samego początku co najmniej 17 lat, nawja o różnych sprawach, jego freestyle zrywa z nóg, prawie co roku wydaje płytę, która trzyma poziom, nagrywa je z wieloma raperami nie tylko polskimi. Mimo przeszczepu płuca dalej gra, nagrywa i koncertuje. Jest ponadczasowy!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja też mam ich dość w LM, bo zawsze odpadami ale w LaLiga dają się pokonać
0
Proszę Was śmiejcie się z hejterów tak jak po meczu z PSG, bo jak się taplasz w błocie że świnią po jakimś czasie stwierdzasz, że świni się to podoba :-) Vamos!
0
Dumni po remontadzie, wierni po porażce ....
1
Boże co ty i jak piszesz?!
0
Remontada loading 50%......
7
Przeciez oni w środę zagrali mecz życia, zostawili serce i płuca na Camp Nou. Trudno zagrac na 100% po takim meczu, nawet jak przegrają bede z Wami do końca moich dni!
0
Lucho przed meczem: jesli strzelilismy Psg 6 goli to Deportivo strzelimy 12 :-)
0
Tu masz kilka z tejże okazji:
http://generalxavi.cupsell.pl
0
Niemożliwe nie istnieje :-)
0
Rok temu poleciał do Brazylii na urodzinki siostry. Teraz nie musi bo siorka jest w Barcelonie