Pablo83lbn
Dołączył/a: kwiecień 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Turbo Energy Power Spedd Grosik Grosicki
26
Jordan latał pod koszem, a Ronaldo w polu karnym. To są właśnie te detale :-)
3
Ronaldo Jordanem futbolu? Majkel powinien poznać Asa za obraze
0
https://m.facebook.com/FCBarcacom/photos/pcb.10153868901751237/10153868901006237/?type=3&source=48
0
Widzieliście nową starą dziare Messiego
7
Zobacz na mapie Nieciecze i stadion, trochę to inaczej wyglada. To na zdjęciu to Puskas Akademia w Nemzeti Bajnoksag
1
Ciekawe czy Amerykanie zarywają noc jak u nas są wybory
0
To wygląda jak trening Sevilli z niebieskimi pachołkami :-(
9
Skoda oczu, czasu i prądu na real, ewrybady włączają Derby Londynu ;-)
0
Zielone stroje jak kiedyś legii
0
Grał w realu ......
0
Halo wycieczka: jak obstawiam remis jednej drużyny caly czas to grać tak przez sezon czy do pierwszego remisu/wygranej? (oczywiscie podwajając stawke za inny typ)
3
tu masz odp. http://sportowememy.pl/img/13468/canal-tymczasowo-bez-praw-do-transmitowania-ligi-angielskiej/
33
w następnej kolejce real zapłaci rachunek ;-)
0
a w środę dorzuć real ;-).
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niech duchem Xavi będzie z Wami, zdominujcie środek pola i strzelcie zwycięskiego gola!
4
Tak na poważnie, to nie dziwię się hektorowi że woli zostac w Arsenalu gdzie jest doceniany i gra regularnie. Przypadek Cesca pokazuje, że powroty nie są tak wspaniałe jakby się wydawało
3
Jeśli chciałbyś zdobywać tytułu to byś został
1
A gdzie to wyczytałeś? Może na internet explorer, 29 grudnia pierwszy lot do Barcelony http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/lublin/a/z-lublina-polecimy-do-barcelony-pierwszy-lot-w-grudniu,10523850/
1
Też to przerabiałem, w necie niby za darmo ale weź tu znajdź coś w dobrej jakości bez zacięć . Teraz mam nc+ w spokoju ogldam Barcę . Miłego oglądania
0
Ktoś grał progresem w zakładach?
0
Nie masz źle, ja mam na 3 rano ale i tak oglądam
0
Pytanko czy można postawić tyko na superAko w Sts? Kurs 3,85 na zw. Psg i Napoli
0
Krótko: Wilk syty i owca cała:-)
0
Czemu United a nie Real musiało popsuć 3 kupony ??
0
Ale Thiago czy Lionel?
0
Postawiłem na City, Utd, Liverpool, Arsenal, Totenham, Juve, Ajax, Bayern, Atletico, Sevilla, Real i Barca. Oczywiście parę kuponów i kombinacji
0
Dzięki, już idę do buka
0
Jakieś typy na sobotę?