1

Turbo Energy Power Spedd Grosik Grosicki

26

Jordan latał pod koszem, a Ronaldo w polu karnym. To są właśnie te detale :-)

3

Ronaldo Jordanem futbolu? Majkel powinien poznać Asa za obraze

0

Widzieliście nową starą dziare Messiego

7

Zobacz na mapie Nieciecze i stadion, trochę to inaczej wyglada. To na zdjęciu to Puskas Akademia w Nemzeti Bajnoksag

1

Ciekawe czy Amerykanie zarywają noc jak u nas są wybory

0

To wygląda jak trening Sevilli z niebieskimi pachołkami :-(

9

Skoda oczu, czasu i prądu na real, ewrybady włączają Derby Londynu ;-)

0

Zielone stroje jak kiedyś legii

0

Grał w realu ......

0

Halo wycieczka: jak obstawiam remis jednej drużyny caly czas to grać tak przez sezon czy do pierwszego remisu/wygranej? (oczywiscie podwajając stawke za inny typ)

33

w następnej kolejce real zapłaci rachunek ;-)

0

a w środę dorzuć real ;-).

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Niech duchem Xavi będzie z Wami, zdominujcie środek pola i strzelcie zwycięskiego gola!

4

Tak na poważnie, to nie dziwię się hektorowi że woli zostac w Arsenalu gdzie jest doceniany i gra regularnie. Przypadek Cesca pokazuje, że powroty nie są tak wspaniałe jakby się wydawało

3

Jeśli chciałbyś zdobywać tytułu to byś został

1

A gdzie to wyczytałeś? Może na internet explorer, 29 grudnia pierwszy lot do Barcelony http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/lublin/a/z-lublina-polecimy-do-barcelony-pierwszy-lot-w-grudniu,10523850/

1

Też to przerabiałem, w necie niby za darmo ale weź tu znajdź coś w dobrej jakości bez zacięć . Teraz mam nc+ w spokoju ogldam Barcę . Miłego oglądania

0

Ktoś grał progresem w zakładach?

0

Nie masz źle, ja mam na 3 rano ale i tak oglądam

0

Pytanko czy można postawić tyko na superAko w Sts? Kurs 3,85 na zw. Psg i Napoli

0

Krótko: Wilk syty i owca cała:-)

0

Czemu United a nie Real musiało popsuć 3 kupony ??

0

Ale Thiago czy Lionel?

0

Postawiłem na City, Utd, Liverpool, Arsenal, Totenham, Juve, Ajax, Bayern, Atletico, Sevilla, Real i Barca. Oczywiście parę kuponów i kombinacji

0

Dzięki, już idę do buka

0

Jakieś typy na sobotę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?