Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Haaland użył 1% siły, a mógł chłopa połamać xD
1
Ja nie wiem jak niski poziom świadomości trzeba mieć, żeby teraz mieć jakieś wygórowane wymagania xD Gość już w tym wieku nie będzie miał regularnej formy, a że od czasu do czasu odpali to zawdzięcza swojej długoletniej świetnej karierze i doświadczeniu. W jego wieku piłkarze spieprzają do Arabów albo MLS, żeby jeszcze w miarę wyglądać na tle amatorów. I tego życzę Panu Robertowi, żeby sobie niedługo poszedł pokopać piłkę z pastuchami za dobre siano i nie musiał tych wypocin wysłuchiwać.
0
Spokojnie mógł zejść nawet w 65, więc 85 nie widzę powodu do narzekań z jego strony.
0
Martwi trochę spadek formy Fermina bo początek sezonu miał świetny. Oby to był tylko efekt powrotu po kontuzji.
0
Mecz imienia Żula, dziękuje i dobranoc
1
Ja myślę, że jedyna opcja na zamknięcie tego meczu to trzeci gol Kounde
0
Ale się obrócił Rekin klasa
1
@kuz Rooney na Slavie Prage jak znalazł xD
1
Hansi miał czutke z Rashym na drugą połowę
0
Żul Kundel zamyka mordy wracamy elo
1
Eintracht zasłużenie prowadzi 100% realizacji planu, pewnie, solidnie w obronie bez błędów i wykorzystana kontra. Będzie męczarnia ale wierze, że to urwiemy w drugiej, trzeba będzie jakiś niekonwencjonalnych rozwiązań, ale wierze w Hansiego, że to poskłada w przerwie, może jakieś zmiany spróbowałbym Ferrana i może Roonyego. Natomiast płacz i jęczarnia tutaj niesamowita, ja nie wiem w życiu jak macie ciężko też tak narzekacie, czy zaciskacie zęby i walczycie do końca?
1
My to potrzebujemy gonga na łeb, żebyśmy zaczeli grać, dobra remontada teraz i tyle
0
@Pin0chet Czyli już się skończył sezon?
0
Maldini czy Malidinho? Ale petarda
2
Wykończenie klasa Lewego szkoda, że spalony
0
@kanver_ Hansi stawia na doświadczenie Lewego z niemieckimi ogórkami
5
Liga Mistrzów na Camp Nou, ale tego brakowało
0
Skład gitówa, trzeba się odkuć za poprzedni mecz i tyle krótko z szwabami
2
Mimo tych wszystkich błędów na boisku myślę, że chłopowi przydałoby się wsparcie. Sport to tylko sport, ale to zdrowie jest najważniejsze. Widać sobie nie poradził z zadaniem bycia kapitanem, ale to ok niech zrezygnuje z opaski, ale też niech ludzie po nim tak nie jadą bo to ani im, ani mu nie pomoże. Ja jedynie żałuję, że nie udało mu się poprowadzić dobrze tej kariery tak jak się zapowiadał bo mielibyśmy obrońcę na lata.
0
@slayer No fakt coś było, ale oby nic poważnego
2
@esem91 Przy naszych ancymonach w obronie to by nawet Courtois nie wytrzymał
1
@Chudini123 Nie ma szans Joan za dobra forma.
2
Ostateczny gwóźdź do trumny Xabiego, został mu jedynie potwór Courtois jak będzie miał dzień to może im remis wybroni xD
3
Wojtas to jest dobry ziomek, ładnie wychowuje te nasze dzieciaczki, także jestem spokojny o ich przyszłość.
1
@blakkudium No czyli zwracają się do niego z należytym szacunkiem.
4
Nie no jak za Xaviego jeszcze na początku próbował u nas na ŚO to szło mu o wiele gorzej niż na prawej. Nie wiem czy to dobry pomysł.
0
Ale ten gol piętką no no myślę, że zasłużył na owacje na Bernabeu
3
@Kuczek Szanse są, ale pytanie kiedy? Myślę minimum z 20 lat no oni też coś będą wygrywać w międzyczasie, a w XXI wieku i tak już podgoniliśmy.
16
Jakie zdziwienie, że sędzia nie reaguje na białą koszulkę xD Toż tam szok w Madrycie musi być niesamowity teraz.
19
A co to się stanęło na Bernabeu? XD Człowiek rano wstaje a tu taki piękny widok.