Pacu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Luton
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A dlaczego nie oddać Wague z klauzulą wykupu (ew. Emerson za pół roku), a nie kupić na wahadło spowrotem Adamę Traore? Koleś teraz nieźle wymiata a skoro Quique lubi grać taką taktyką..
0
http://www.mcfc.co.uk/Video/Interviews/Yaya-Toure
bedzie nam Ciebie brak ;(
0
moze to byli kibice z polski^.heh
0
Kjuba współczuje trybu myślenia...
0
sorry ze nie na temat ale moglibyscie cos napisac o golu caceresa w jego debiucie w juve ;)
0
;/ !!!.
0
eto'o mnie juz dobija ;/
albo podpisuje kontrakt taki jaki mu zarzad oferuje albo won do interu i zapomnij o tym bonusie ;/
Boże co za żenada ;/
wiem ze jest klasowym graczem ale bez przesady ...
0
a gdzie tu jest pedro ?? xD
moim zdaniem iago jest lepszy od jefferena ;p
i mam zal do dos santosa za to ze opuscil barce na korzysc kogutow xD ; [
0
a o poulsenie nie wspomnę ...
0
moim zdaniem nam nie jest potrzebny zaden chyhrynski czy ibrahimovic ( ;/ ) tylko d.villa d.silva i fabregas !!! jesli zarzad barcy tego nie widzi to gz ; [
0
ja prdl -.-
ten rynek transferowy juz wogole oci*ial . ; [
za ibre tyle kasyy ?
; [ chyba tylko w fm-ie
nie jestem za transferem inry a do tego za takie pieniadze !!!
podpisac kontrakt z Eto'o i pozyskac Ville ! innego wyjscia nie ma ; [
a jezeli Eto'o nie podpisze kontraktu z barca na warunkach klubu to straci u mnie szacunek ; /.
0
a ja mam pomysl ; D
jesli nam potrzebny lewy skrzydlowy to moze Nani ...
slyszalem ze Manutd chce sie go pozbyc ;p
a Inter chce Hleba wiec sie dobrze sklada....
lub Silva oczywiscie ( jestem bardziej za ) bo Ribery troche falszywy jest ...
najpierw paraduje w koszulce Barcy a pozniej mowi ze chce grac w Realu ...
0
nie no to nie jest wgl smieszne ...
poulsen w barcelonie ?? co to jakis kabaret ?
to moze jeszcze boruca i lewandowskiego co ?! ; |
0
Do ' janek_centrum ' i ' sami09 '
o realu mi nawet nie wspominaj ...
Barca for life
0
To tak :
Na następny sezon do Barcy ; Maxwell, Henrique ( wypożyczony :D ), Arbeloa (potrzeba kogos solidnego w razie potrzeby zmiany Alves'a ; P), Ribery ( jeżeli się uda ) i Lavezzi na ławkę za Eto'o gdy będzie potrzeba ; )
a sprzedać ; Milito, Silvinho ( kontrakt ), Hleb'a, Gudjohnsen'a, i wypożyczyć Krkicia do jakiejś słabszej drużyny hiszpańskiej i będzie w sam raz ; ). a za rok Fabregas'a kupić a Yaya Toure do Arsenalu oddać jeśli nie będzie się spisywał tak jak w tym sezonie ; D.Taka jest moja opinia ....
0
a ja wam powiem, że chcialbym w barcelonie Maxwell'a :P
0
awrr... :/ było dobrze jak LM odbywała się na TVP -.-
Polsat próbuje zdobyć więcej oglądalności -.- ...
szkoda ; (
0
" Szkoda, za rok LM bez Szpaka to już nie będzie to samo :( "
To Szpakowski już nie będzie komentował ?
0
To się nazywa piękno !!!
Vamoooos Forever
0
a te wszystkie kartki i zawieszenie beda sie liczyc w finalee ?
VAMOS !!!
0
Haha :)
"Powołania otrzymali: Marc Muniesa, Adriŕ Blanchart, Sergi Gomez -and- Albert Dalmau."
Angielskii szpan :D
0
To spokko ^.^
Ribery do Barcy - Buyten do Espanyolu xP
0
Do vinetawolin
Tyy mowisz o Pique ? - Przecierz On gra w pierwszej jedenastce b. często ...
0
Dla mnie najlepsze jest to ; xD
"To już ostatnie sekundy! Giuly... szuka szczęścia między nogami Campbella."
[Podczas finału FC Barcelona - Arsenal]
hahahah : D
0
Onn ma zajefajne długiee piłkii xD. !.
0
Moim zdaniem gdyby Valdes odszedl do Milanu my moglibysmy odebrac (naszego wychowanka) Reinę z Liverpoolu ; D.
0
Bojan'a nie kupywali o.O
Tooo jest wychowanek o.O
Niektorzy naprawde znają sie na football'u -,- . . .
0
Dobijają mnie ludzie ktorzy pisza komentarze o ' Grzesku Rasiaku ' tam gdzie temat jest o czyms/kims innym -.-
Wystarczy sprawdzic jakiekolwiek sportowe newsy na portalach takich jak INTERIA.PL lub ONET.PL -.-
Dosłownie żal takich ludzi -.-
Komentarze w sensie ' A kto myslal ze chodzi o Rasiaka ? '
Rasiak nic nie gra . . .
-.-
{ sory za to co napisalem ale musialem to zrobic -.- }
0
Obawiam się o formę Barcy :(
Następny mecz bez wygranej. ;( ...
0
rdam jesli chodzi ci o ortografie to chce Ci powiedziec ze mieszkam w Anglii i mam angielski komputer :P I jak cos to nie uzywam polskich znakow ; ) A to ze mi sie trafi jakas wpadka to tylko dlatego ze za szybko wystukuje klawisze na klawiaturze xDD.