Tylko że Barcelona ma zakaz transferowy, a sam zainteresowany ponoć chce zmienić klub już w letnim okienku. Więc tak czy inaczej do Barcelony by nie trafił.
Ale skąd możesz o tym wiedzieć skoro sam powiedziałeś że kojarzysz go tylko z występu w KMŚ jeszcze z czasów jego gry w Santosie. Chłopak się rozwinął od tego czasu.
Ja w przeciwieństwie do ciebie chętnie bym zobaczył Danilo w naszej drużynie. Ale jak nie ten zawodnik to inny, świat się napewno nie zawali z tego powodu.
Ale skąd możesz o tym wiedzieć skoro sam powiedziałeś że kojarzysz go tylko z występu w KMŚ jeszcze z czasów jego gry w Santosie. Chłopak się rozwinął od tego czasu.
Bez uporządkowanej myśli taktycznej żaden zawodnik nam nie pomoże. Z obecnym składem też można by grać fajną piłkę, tylko LE musiał by to wszystko poukładać do kupy, a na razie nasza gra jest bez ładu i składu.
Komentarze
0
Tylko że Barcelona ma zakaz transferowy, a sam zainteresowany ponoć chce zmienić klub już w letnim okienku. Więc tak czy inaczej do Barcelony by nie trafił.
2
Ale skąd możesz o tym wiedzieć skoro sam powiedziałeś że kojarzysz go tylko z występu w KMŚ jeszcze z czasów jego gry w Santosie. Chłopak się rozwinął od tego czasu.
0
Ja w przeciwieństwie do ciebie chętnie bym zobaczył Danilo w naszej drużynie. Ale jak nie ten zawodnik to inny, świat się napewno nie zawali z tego powodu.
1
Co do Neymara się zgodze, ale jeśli chodzi o Suareza to Real się nim chyba nie interesował
0
To tak jak z Yeti. Niby ktoś widział, niby ktoś słyszał, ale dowodów brak.
2
Ale skąd możesz o tym wiedzieć skoro sam powiedziałeś że kojarzysz go tylko z występu w KMŚ jeszcze z czasów jego gry w Santosie. Chłopak się rozwinął od tego czasu.
1
Co do Neymara się zgodze, ale jeśli chodzi o Suareza to Real się nim chyba nie interesował
0
Na ten moment to i tak nic innego jak kiełbasa wyborcza, więc radzę tego typu informacje traktować z przymrużeniem oka.
0
Bez uporządkowanej myśli taktycznej żaden zawodnik nam nie pomoże. Z obecnym składem też można by grać fajną piłkę, tylko LE musiał by to wszystko poukładać do kupy, a na razie nasza gra jest bez ładu i składu.
0
Na bank po nagraniu fapał do rana