Następca Alvesa zostaje. Miło mi to słyszeć. Jego przyszłość maluje się w bardzo dobrych barwach. Alves ma godnego następce. Chociaż Dani jeszcze trochę pogra, to chyba Pep powinien zaczynać dawać mu szanse na grę w pierwszym składzie.
Nie wiem czemu, ale zawsze go lubiłem. Cieszę się, że zostanie w Barcelonie. Środek pola, prawa obrona, w przyszłości może się przydać, a kto wie... może niedługo nastąpi eksplozja jego talentu i dostanie się na najwyższy szczebel Katalońskiej kariery. Trzymam za niego kciuki
Dokładnie. Deulofeu to prawdziwy brylant, a dobrze poprowadzony mobyć nie mniejszym talentem niż np. Messi.
Skoro już mówimy o talentach, to Dongou z Barcy U-19 tez ma zadatki na świetnego snajpera. Sądzę, ze od przyszłego sezonu zobaczymy go w Barcelonie B
Nie wiem czemu, ale zawsze go lubiłem. Cieszę się, że zostanie w Barcelonie. Środek pola, prawa obrona, w przyszłości może się przydać, a kto wie... może niedługo nastąpi eksplozja jego talentu i dostanie się na najwyższy szczebel Katalońskiej kariery. Trzymam za niego kciuki
Dokładnie. Deulofeu to prawdziwy brylant, a dobrze poprowadzony mobyć nie mniejszym talentem niż np. Messi.
Skoro już mówimy o talentach, to Dongou z Barcy U-19 tez ma zadatki na świetnego snajpera. Sądzę, ze od przyszłego sezonu zobaczymy go w Barcelonie B
Następca Alvesa zostaje. Miło mi to słyszeć. Jego przyszłość maluje się w bardzo dobrych barwach. Alves ma godnego następce. Chociaż Dani jeszcze trochę pogra, to chyba Pep powinien zaczynać dawać mu szanse na grę w pierwszym składzie.
Komentarze
0
Następca Alvesa zostaje. Miło mi to słyszeć. Jego przyszłość maluje się w bardzo dobrych barwach. Alves ma godnego następce. Chociaż Dani jeszcze trochę pogra, to chyba Pep powinien zaczynać dawać mu szanse na grę w pierwszym składzie.
0
Nie wiem czemu, ale zawsze go lubiłem. Cieszę się, że zostanie w Barcelonie. Środek pola, prawa obrona, w przyszłości może się przydać, a kto wie... może niedługo nastąpi eksplozja jego talentu i dostanie się na najwyższy szczebel Katalońskiej kariery. Trzymam za niego kciuki
0
Dokładnie. Deulofeu to prawdziwy brylant, a dobrze poprowadzony mobyć nie mniejszym talentem niż np. Messi.
Skoro już mówimy o talentach, to Dongou z Barcy U-19 tez ma zadatki na świetnego snajpera. Sądzę, ze od przyszłego sezonu zobaczymy go w Barcelonie B
0
Nie wiem czemu, ale zawsze go lubiłem. Cieszę się, że zostanie w Barcelonie. Środek pola, prawa obrona, w przyszłości może się przydać, a kto wie... może niedługo nastąpi eksplozja jego talentu i dostanie się na najwyższy szczebel Katalońskiej kariery. Trzymam za niego kciuki
0
Dokładnie. Deulofeu to prawdziwy brylant, a dobrze poprowadzony mobyć nie mniejszym talentem niż np. Messi.
Skoro już mówimy o talentach, to Dongou z Barcy U-19 tez ma zadatki na świetnego snajpera. Sądzę, ze od przyszłego sezonu zobaczymy go w Barcelonie B
0
Następca Alvesa zostaje. Miło mi to słyszeć. Jego przyszłość maluje się w bardzo dobrych barwach. Alves ma godnego następce. Chociaż Dani jeszcze trochę pogra, to chyba Pep powinien zaczynać dawać mu szanse na grę w pierwszym składzie.