Padakers
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co wy wogole p[iszecie i wy nazywacie sie kibicami !!!!!!! co to oni juz grac według was nie potrafia ?? jestescie smieszni !!! jest jeszcze jeden mecz zmobilizuja sie i pokaza jak sie gra w piłke!!!!! a wy lepiej zmiencie zainteresowanie co niektozy
0
Messiah10 dla mnie muszą być transfery nowa świeżość w zespole jakaś rywalizacja zeby nie było jak po 2006 roku pep świetny trener ale wiecej zmian jakiejś kombinacji . zobaczymy kolejny mecz .
0
Messiah10 może i tak ale to ostatnio nie jest gra na miarę ligi mistrzów jak dla mnie potrzebny jest jeszcze jeden napastnik
0
Barca pięknie !! ale to nie to co ma być muszą grać o wiele wiele lepiej widać ze jest kryzys mimo ze wygraliśmy 5:0 ale to jest tylko tenerife nie ma co sie oszukiwac to nie jest dobry zespół
0
Barcelona gra wygrywa ale brak świerzości w zespolee!!! potrzebny jest klasyczny napastnik jeszcze jeden i np sliva na lewe skrzydło !!
0
Co za szczescie :):):):):) ale co z tego! najlepsze zostawia sie na konieeeeeeec:):)!!!!!!!