4

@Danny Gaucho 50 letni facet, żonaty z dwójką dzieci. Maca po cyckach gówniary przy jakimś typie. Daje się nagrać. Zresztą ledwo co był zawieszony w funkcji wiceprezydenta Juve...wstyd i tyle ^^

2

@Kidd Rady dóbr publicznych, uczelnie, muzea itd przyczyniają się do promowania tych patologii. Niech teraz liczą straty swoich głupich decyzji.

0

@RivaldoVitorBorba Jak coś to mam 2 pakiety w sektorze 110 na 3 mecze, miejsca obok siebie. Cena 1000 za sztukę.

2

@mateusz1989VeB Jak ktoś grał w stare edycje Football Managera to nie mógł nie kojarzyć. Z Castilli do wyciągnięcia za grosze, potencjał 170+

1

@Deviler Viniemu w sumie w tym pierwszym-drugim sezonie zaliczyli 2-3 takie bramki, które bardziej leciały w aut przed rykoszetem. Ogólnie ciężko by było później weryfikować, czy dany strzał leciał w światło bramki, czy też nie. Dla mnie w spornych sytuacjach powinno to być jednak rozstrzygane na korzyść atakującego, więc bramka dla Lewego jednak cieszy.

2

@DonMatteo901 Cała ta zabawa w walkę o równość wyników jeszcze bardziej pogłębi różnice. Kobiet będzie w sporcie coraz mniej (trans mężczyźni zajmą ich miejsce). To samo dotyczy czarnych i białych, jedni będą coraz więcej kradli i mieli coraz niższe kwalifikacje, drudzy będą się finalnie bogacić...bo muszą teraz więcej pracować i się uczyć by zapewnić "poszkodowanym" dodatki socjalne. Dodatki i zapewnienie wyników kiedyś się skończy, a wtedy wyjdzie kto się uczył, pracował i rozwijał...a kto tylko pobierał benefity.

1

@Fizzy Womack Jakościowo są znacznie lepsze, ale nie uważam by różnica cenowa odzwierciedlała aż tak różnicę jakościową.

1

@david89 Strzał Griezmanna leciał w światło bramki, więc gol słusznie zaliczony na jego konto. Akurat Lewy jest największym beneficjentem kulawych przepisów i zapisów sędziego w ostatniej kolejce.

7

@Kessie Gdyby nie obrońca, to by było bliżej do autu niż do bramki.

0

@Kusco15 Prawidłowo. Naród wybrał, trzeba brać ile się da.

0

@Cochise No okej. Będę omijał.

1

@Cochise Gdybyś oglądał mecze a nie statystyki i komentarze na forach, to byś wiedział że Benzema aktualnie jest pod formą i nawet w czasie meczów jest krytykowany przez komentatorów.

0

@VeB10Ronnie Na tak późne terminy coś teraz rezerwować to jak gra w pokera. Za rogiem recesja, covid 15 fala, braki prądu, uziemienie lotnictwa przez brak paliw, strajki. No nie wiem, ale trzymam kciuki :D

0

@mientusek1407 Po prostu Ty uważasz że Erling nie ma tego czegoś, a ja uważa że ma genialną technikę użytkową. Nie dogadamy się.

0

@mientusek1407 No widzisz, a ja Ci powtarzam, że na najwyższym szczeblu piłkarze nabywają tych umiejętności i podaje Ci przykłady. A ty twierdzisz, że Haaland się tego nie nauczy, bo to się albo ma - albo nie. To jak Modric się tego nauczył? Salah? Wiesz jaki Higuain i Benzema byli drewniani na początku? Podawanie sprintu jako przykładu jest absurdalne, ale tego nie będę tłumaczył. A tak w ogóle Zlatan jest dokładnie w tym samym wzroście co Erling.

1

@Kamilos84 Prawidłowo. Tak to ma wyglądać. Tak dla zmniejszenia emisji CO2. Oczywiście nie w zakładach piwowarskich i lasach :x

0

@mientusek1407 No to Ty nie zrozumiałeś. Oceniasz Haalanda po kilku zmarnowanych piłkach i na tej podstawie twierdzisz, że ma słabą technikę przez którą mu uciekają okazję. Po pierwsze - jest aktualnie najskuteczniejszy na świecie, po drugie takiemu Lewemu też się zdarza seryjnie marnować okazje, źle podawać lub przyjmować piłkę.

0

@mientusek1407 Tak, techniki uczysz się do 15 roku życia, później już jej nie nabędziesz...Przykład Modricia, Zidane'a pokazuje co innego. Eriling ma technikę użytkową na wysokim poziomie. Najlepszy przykład z ostatnich lat to Salah...przecież on kiedyś po prostu wypuszczał piłkę na kilkanaście metrów do przodu i to był jego jedyny sposób na drybling, a miał wtedy sporo ponad 20 lat. Porównanie Erlinga do Gomeza czy Mandzukicia uważam za nieśmieszne.

0

@Spoko_Hala_Fan Neymar jeszcze kilka tygodni temu według mediów był wypychany i szkalowany, wypalony i zdziadziały...to jest początek sezonu, kończy się okienko. Takich pseudo rewelacji będzie teraz od groma.

1

@Encore Iglesias zdobył swoje 4 bramki wcześniej, zagrał mniej minut, alfabetycznie też jest wcześniej. Z samej przyzwoitości mogli go dać jednak na szczycie :D

3

@mientusek1407 Erling ma wiele lat na rozwój. Lewy w jego wieku to odchodził z Lecha Poznań. Ciężko ocenić gdzie jest sufit Erlinga, Lewy już swój sufit raczej osiągnął.

0

@macio_944 W sumie największa fala hejtu wobec Lewego wylewała się ze strony psychofanów Messiego, za to że ktoś ośmielił się go postawić wyżej w poszczególnych latach pod względem osiągnięć.

4

@MesQueUnClub96 Erling jest młodszy o kilkanaście lat, ten transfer by porównał do kupna Kroosa za 25 mln, a nawet ocenił na lepszy. Transfer Lewego można porównać do transferu RVN do Realu.

1

@mientusek1407 Piłka nożna to nie tylko statystyka. Messi wczoraj też zrobił sporo dryblingów i tylko jeden przyniósł finalnie efekt...bramkę dla Monaco. Oglądając mecze Realu widać, że Vinicius jest fizycznie przetrenowany i efekty w postaci szczytu siły i wydolności fizycznej przyjdą za kilka tygodni/miesięcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?