Wiecie co, w niedzielę na moim osiedlu odbywał się jakiś puchar w piłkę kobiet. Pierwszy raz widziałem takie rozgrywki. Uczestniczyły w nich kobiety, które grają chyba w jakichś klubach oraz totalne amatorki. Te co grają w klubach widać, że coś tam potrafiły, natomiast zakładam, że 15-latkowie by je roznieśli, ruchy wolne, kłopoty z przyjęciem piłki, mało siły, itp.
Natomiast te amatorki to grały jak 8-10 latkowie, może nawet gorzej. Nie mówię oczywiście o takich 8-latkach, którzy trenują w klubach tylko, którzy grają ze znajomymi. Dawno nie widziałem takiej kopaniny bez pomysłu.
Niestety kobiety do piłki nożnej się nie nadają, nie mają ewidentnie predyspozycji, być może kiedyś się to zmieni, bo świat ewoluuje, natomiast w tej chwili jest jak jest.
Warto zauważyć, że gole na dwubramkowe prowadzenie w końcówkach są szalenie ważne, ponieważ dają spokój i niby punktów nie dają bezpośrednio ale mogły uratować przed ich utratą.
@zuang1995 ja jednak mimo wszystko wolałbym, żeby zabierali mi podatku 20 mln niż 2 000, co znaczyłoby że dalej zostało mi 20 mln, a nie ok 4 000 :) prawo to prawo, piłkarze ustalając kontrakty bardzo dobrze wiedzą ile podatku zapłacą.
Czy tylko mnie zastanowiło, że padło stwierdzenie, iż Guardiola to jedyny trener, który dwa razy pod rząd dotarł do półfinału. A Zidane czasem nie zdobył 3 LM pod rząd? To też chyba w półfinałach był
0
Wiecie co, w niedzielę na moim osiedlu odbywał się jakiś puchar w piłkę kobiet. Pierwszy raz widziałem takie rozgrywki. Uczestniczyły w nich kobiety, które grają chyba w jakichś klubach oraz totalne amatorki. Te co grają w klubach widać, że coś tam potrafiły, natomiast zakładam, że 15-latkowie by je roznieśli, ruchy wolne, kłopoty z przyjęciem piłki, mało siły, itp.
Natomiast te amatorki to grały jak 8-10 latkowie, może nawet gorzej. Nie mówię oczywiście o takich 8-latkach, którzy trenują w klubach tylko, którzy grają ze znajomymi. Dawno nie widziałem takiej kopaniny bez pomysłu.
Niestety kobiety do piłki nożnej się nie nadają, nie mają ewidentnie predyspozycji, być może kiedyś się to zmieni, bo świat ewoluuje, natomiast w tej chwili jest jak jest.
0
Warto zauważyć, że gole na dwubramkowe prowadzenie w końcówkach są szalenie ważne, ponieważ dają spokój i niby punktów nie dają bezpośrednio ale mogły uratować przed ich utratą.
0
@Dillu też myślę, że to jest kciuk ale na zdjęciu wygląda to mega dziwnie, jakby wskazujący był amputowany czy coś
0
Czy nie wydaje się Wam, że palec Ansu na okładce Sportu jest jakiś dziwny? :)
0
@zuang1995 ja jednak mimo wszystko wolałbym, żeby zabierali mi podatku 20 mln niż 2 000, co znaczyłoby że dalej zostało mi 20 mln, a nie ok 4 000 :) prawo to prawo, piłkarze ustalając kontrakty bardzo dobrze wiedzą ile podatku zapłacą.
0
Czy tylko mnie zastanowiło, że padło stwierdzenie, iż Guardiola to jedyny trener, który dwa razy pod rząd dotarł do półfinału. A Zidane czasem nie zdobył 3 LM pod rząd? To też chyba w półfinałach był