14 lutego 2009, 21:43
0
HAHAAHAHAH
14 lutego 2009, 21:40
KUUUU....... noooo.
14 lutego 2009, 21:13
Ludzie on strzelil 30% naszych bramek w lidze a wy juz go sprzedajecie, żal....:/
14 lutego 2009, 21:07
Brawo CACERES
14 lutego 2009, 21:04
No i zaczynamy!!! za chwile:D:D
30 października 2008, 15:21
Cenie Wengera i Arsenal, ale barca to nie targowisko. Dostaliscie Fabregasa, chcecie Basquetsa,i jeszcze Y.Toure. A co do gry Toure mysle ze to zawodnik z pewnoscia na pierwsza 11-stkę Barcy!! Visca el Barca!!!
14 lutego 2009, 20:32
ahh malo brakło wygramy:D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
HAHAAHAHAH
0
KUUUU....... noooo.
0
Ludzie on strzelil 30% naszych bramek w lidze a wy juz go sprzedajecie, żal....:/
0
Brawo CACERES
0
No i zaczynamy!!! za chwile:D:D
0
Cenie Wengera i Arsenal, ale barca to nie targowisko. Dostaliscie Fabregasa, chcecie Basquetsa,i jeszcze Y.Toure. A co do gry Toure mysle ze to zawodnik z pewnoscia na pierwsza 11-stkę Barcy!! Visca el Barca!!!
0
No i zaczynamy!!! za chwile:D:D
0
Brawo CACERES
0
Ludzie on strzelil 30% naszych bramek w lidze a wy juz go sprzedajecie, żal....:/
0
ahh malo brakło wygramy:D