1

Fortuna fajniejsza od STS choć po tym jak się wycofało bet365 ja korzystam z Unibet.

0

Powiem Ci jak ja sobie radze z rozmowami, bo kiedyś też strasznie się denerwowałam :)

W pewnym momencie swojego życia stwierdziłam, że mam to gdzieś :) Bo zastanów się - czy coś się stanie jak nie dostaniesz tej pracy? czy osoba rekrutująca jest jakimś nadczłowiekiem? czy świat się skończy jak się nie uda? Nie - ta rozmowa w żaden sposób nie wpłynie na Twoje życie jeśli nie wyjdzie :)

U mnie to działa, stres pojawia się dopiero pierwszego dnia nowej pracy. Powodzenia na rozmowie :)

1

Faktycznie było cos takiego. Fajny pomysł, podpisuje się pod pytaniem :)

0

Spoko - Barcainfo wyżej podaje jeszcze inne źródło więc może jednak wcale nie taki wymysł

0

Jak nie ma źródła to źle, jak jest to źle, bo nie ma linka, jak jest link to źródło nie pasuje - może stwórzmy jakąś liste co moge wrzucic, a co nie, bo ja już nie wiem?

Co do tej informacji to wystarczy w Google wpisać "borussia liverpool inaki williams" - wyskakują inne serwisy również. Piszą o tym m.in.
tu https://transfery.info/104247,liverpool-i-borussia-dortmund-walcza-o-zawodnika

czy tu https://talksport.com/football/transfer-fight-liverpool-battle-borussia-dortmund-race-sign-athletic-bilbao-forward-inaki

Mam nadzieję, że jesteś z tym ok, że podałam dodatkowe serwisy?

0

No nie dość, że mamy sedziowanie do dupy to te idiotyczne klauzule.
Powinny byc albo wszędzie albo nigdzie.

0

Z tego co widze to w styczniu 2017 bylo 50 mln
Nie wiem czy coś sie zmienilo

0

Za równo Borussia jak i Liverpool chcą Inakiego Williamsa - domyślam się, że jako następce po Cou / Dembele - pytanie komu się uda. Jesli Inaki sie zgodzi to nie będzie problemu z tym, że Bilbao się nie zgodzi, bo wystarczy wpłacic klauzule.

Kluby hiszpańskie to jednak mają przerypane z tymi klauzulami, Real dobrze robi, że daje takie wysokie kwoty.

http://www.dailystar.co.uk/sport/football/636032/Liverpool-Borussia-Dortmund-Athletic-Bilbao-Inaki-Williams-Transfer-Gossip-Latest-LFC-News

7

Niech to okienko się już skończy, bo z roboty mnie wyleja. Tylko siedzę i klikam. Jak nie Verratti to Neymar. Jak nie Neymar to Cou. Albo Dembele.
Statystyki odswiezen fcbarca pewnie skoczyly tak, że nawet Google nie ogarnia WTF.
A tu chodzi tylko o fichado :)

4

To na 95 % kwestia pewnię jeszcze kilku godzin więc lepiej się podładuj żebyś mógł spokojnie odświeżać :)

3

Z tego co widzę w archiwalnych przypadkach to Xabi Alonso przesłał coś takiego właśnie do Liverpoolu jak chciał odejść do Realu.

4

Jak działa w Anglii "Transfer request" bo się nie orientuję w tematach Premier league - jak zawodnik składa taką prośbę to faktycznie kluby się z tym liczą czy to taki mit?

0

Jak nie masz nic do roboty to poszukaj sobie wśród wszystkich artykułów z ostatnich tygodni na FCBARCA - gdzieś była taka wypowiedź jakiś czas temu, może ochłoniesz :)

0

Dziwne, bo mówił wcześniej, że zgadza się na transfer do FCB, ale jeśli kluby się nie dogadają to z szacunku dla Live nie będzie wywierał presji

0

Spróbujmy - jeśli się uda to będę Cie prosiła żebyś wyszedł na rower jak będzie losowanie Lotto :)

7

przynajmniej jedno wiarygodne źródło :)

2

Ja jeszcze niedawno nawet lubiłam PSG.
Ale dziś już nie ma nawet "nawet" :)

1

"Jak żyć bez Neymara?"
Ostatnie ligowe El clasico na Bernabeu pokazało, że normalnie :)

1

z fcbarca chyba sie jezdzi autokarem, ale moge sie mylic :)

Do Barcelony najtaniej leciec Ryanairem, Wizzairem albo ostatnio Norwegianem. Bilet lotniczy warto kupic wczesniej - ja za swojego Ryanaira zaplacilam 200 (listopad) zaraz jak tylko podali kalendarz, dzis te same sa juz za ponad 600.

Na mecz najtaniej kupisz na stronie Barcy albo na miejscu w kasie. Polecam strone bo mozesz sobie jeszcze jakies miejsca ogarnac. Cena zalezy od miejsca i meczu - mozesz sobie zobaczyc na stronie jakie sektory za ile.

Nocleg - kiedys korzystalam z Airbnb, dzis Booking.com ma coraz wieksza baze mieszkan wiec ostatnio bralam tam - placilam ok 80 zl za dobe od osoby. W tym roku dogadalam sie z gosciem na CouchSurfing wiec za nocleg nie będe płacić nic :)

Jak masz wiecej pytan to zapraszam na priv, bo w Barcelonie bylam kilka razy wiec mam wiele rzeczy ogarnietych :)

1

Cześć! Mam pytanie do osób, które były na Camp Nou. Byłam już na meczach Barcy, ale zazwyczaj gdzieś w dalszych sektorach. Mam teraz postanowienie: chociaż raz do roku jechac na mecz. Realizacje celu zaczynam od spotkania z Sevilla więc teraz pytanko o miejsce: lepiej na Lateral 1st czy Lateral 2nd lower?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?