0

Świetnie się go ogląda na DP

1

Pedritto bye bye

0

Iniesta bardzo ładny początek

0

Sam nie wierzę że to mówię, ale się zgadzam

0

Brawo Xavi :)
Jedno podanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?