A mówiło się o tym, że ma jakieś pęknięcie w piszczelu i że gra z bólem. Nie wiem co sie stało bo nie mogłem ogladać meczu ale możliwym jest że była to jedna z przyczyn kontuzji. Szkoda bo strzliłby jeszcze nie jedna bramkę w tym sezonie!
Nie wiem jak was ale mnie często denerwuje brak zaangażowania naszych w spotkania na wyjeździe ze średniakami, zwykle udawało sie wygrywać ale na tym długo nie pojedzie. Oby ich ta sytuacja tylko zmotywowała!
Nigdy nie uwierzę, że Barcelona tak o składa ofertę na 40 baniek. Nie po ostatnich transferach Alexisa i Cesca. Wszyscy wiedzą jak Rossel jest skąpy i w sumie chwała mu za to. Chciałbym Balea zobaczyć w Barcelonie ale tak jak mówicie nie wiem czy pasowałby do takiej gry.
Komentarze
0
A mówiło się o tym, że ma jakieś pęknięcie w piszczelu i że gra z bólem. Nie wiem co sie stało bo nie mogłem ogladać meczu ale możliwym jest że była to jedna z przyczyn kontuzji. Szkoda bo strzliłby jeszcze nie jedna bramkę w tym sezonie!
0
Nie wiem jak was ale mnie często denerwuje brak zaangażowania naszych w spotkania na wyjeździe ze średniakami, zwykle udawało sie wygrywać ale na tym długo nie pojedzie. Oby ich ta sytuacja tylko zmotywowała!
0
No to Barca jest w dupie...
0
Nigdy nie uwierzę, że Barcelona tak o składa ofertę na 40 baniek. Nie po ostatnich transferach Alexisa i Cesca. Wszyscy wiedzą jak Rossel jest skąpy i w sumie chwała mu za to. Chciałbym Balea zobaczyć w Barcelonie ale tak jak mówicie nie wiem czy pasowałby do takiej gry.
0
Tą biografią jeszcze bardziej się kompromituje.
0
Pique nie ma szybkości? Ciekawe kto gonił w GD za Ronaldo.. Walnijcie się w łepetyne młotkiem!
0
Sylwka by można było spokojnie puścić na lewej obronie. JA nie wiem dlaczego on na niego nie stawia.
0
Bramka ładna ale mimo wszystko mecz przegraliśmy.
0
A Rysiek z podwórka chce grać jak Messi. :D
0
Dlaczego na justinie wyskakuje że potrzeba konta premium?
Dawniej czegoś takiego nie było. Na sopcasta mam za słabego neta, ;/