O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 130
  • Polecenia 0

Komentarze

0

A mówiło się o tym, że ma jakieś pęknięcie w piszczelu i że gra z bólem. Nie wiem co sie stało bo nie mogłem ogladać meczu ale możliwym jest że była to jedna z przyczyn kontuzji. Szkoda bo strzliłby jeszcze nie jedna bramkę w tym sezonie!

0

Nie wiem jak was ale mnie często denerwuje brak zaangażowania naszych w spotkania na wyjeździe ze średniakami, zwykle udawało sie wygrywać ale na tym długo nie pojedzie. Oby ich ta sytuacja tylko zmotywowała!

0

No to Barca jest w dupie...

0

Nigdy nie uwierzę, że Barcelona tak o składa ofertę na 40 baniek. Nie po ostatnich transferach Alexisa i Cesca. Wszyscy wiedzą jak Rossel jest skąpy i w sumie chwała mu za to. Chciałbym Balea zobaczyć w Barcelonie ale tak jak mówicie nie wiem czy pasowałby do takiej gry.

0

Tą biografią jeszcze bardziej się kompromituje.

Zobacz wszystkie

0

Pique nie ma szybkości? Ciekawe kto gonił w GD za Ronaldo.. Walnijcie się w łepetyne młotkiem!

0

Sylwka by można było spokojnie puścić na lewej obronie. JA nie wiem dlaczego on na niego nie stawia.

0

Bramka ładna ale mimo wszystko mecz przegraliśmy.

0

A Rysiek z podwórka chce grać jak Messi. :D

0

Dlaczego na justinie wyskakuje że potrzeba konta premium?

Dawniej czegoś takiego nie było. Na sopcasta mam za słabego neta, ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?