PartidarioCatalan
Dołączył/a: wrzesień 2018
11 obserwujących
28 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kitek1640 stawiam że od 12 do maksymalnie 20 lat
3
@pedrixxx Halo Infinite, The Outer Worlds, Curse of the Dead Gods/Hades, seria Dishonored, i wsm za dużo tego jest żeby dalej wypisywać
3
@Nazio87 zdrowia
0
@Roobo dobrze że Barca B gra w 3 lidze, inaczej byłoby już dawno po nich.
1
@Comentateiro widziałem sam filmik, jeśli mam być szczery, to na takiego "bydlaczka" to mało kto by poleciał
0
@kowal3 a w jaką?
0
@kynio302 superpuchar hiszpanii, prawdopodobnie dzięki niemu w głównej mierze zdobyto mistrzostwo w sezonie 18/19, bo jego bramki decydowały wielokrotnie o zwycięstwie Barcy.
0
@patrykzmc2000 z braku szacunku do kibiców to akurat się nie dziwię, patrząc na to że od dawna duża ich część miesza go z błotem.
0
@D10SLEO i w takiej sytuacji fraza "Mes Que Un Club" idzie się j***ć
0
@Pilka_jest_okragla z tym zwalnianiem agentów to też nie byłoby raczej proste, w umowie może być jakaś klauzula która to dopiero umożliwi
0
Zamiast od razu wieszać na kimś psy lepiej poczekać na informacje z innych źródeł niż Romero. Agent mógł zerwać rozmowy ale piłkarz ma zawsze ostatnie słowo do powiedzenia.
0
@Nhyz
Gavi - Gavi - Gavi
Gavi - Gavi - Gavi
Gavi - Gavi - Gavi - Gavi
Donnaruma
0
@Rewolucja123 możesz jeszcze oznaczać w komentarzu :) jeśli planujesz tak robić to będę chętny
5
@karci0 to fajnie nie zna języka skoro często widać jak żartuje/rozmawia z Xavim i resztą graczy
0
@amanter to że się połamie może tyczyć się dosłownie każdego zawodnika więc przestań chrzanić
10
Jest progres względem ostatnich meczy, Dembele trafia w słupek i światło bramki w trakcie tego spotkania
1
Jakby porównać faule zawodników Sevilli a Barcelony to ta pierwsza drużyna powinna grać w maksymalnie 9
2
No tak, teraz jest faul xDDD
1
Sędzia to chyba widzi faule tylko na piłkarzach Sevilli
1
Kolejny faul na żółtą, a sędzia co? Stoi i patrzy
0
@hobart29 zaprzeczyła w mediach
0
@daro22 czyli nie chcesz żeby klub miał większe środki na transfery w zimowym okienku, dobrze.
8
Dembele to fantastyczne ma te wrzutki ostatnio
1
@Rewolucja123 w przeciągu godziny pojawi się najpewniej to prawdziwe escandalo
1
Lepiej niech zostawią dośrodkowania ze stałych fragmentów Ousmanowi
4
Za nożyce na Dembele to już kartki nie pokazujemy :)
2
@Messibestplayerintheworld Brooklyn 99
0
@bartekvisca czyli Benzema, Kross i Courtois to słabi zawodnicy?
5
@Kgorecki2500 przy zejściu z pensji i przedłużeniu umowy klub będzie miał większe zasoby finansowe na zimowe okno transferowe, więc jeśli przedłuży to Barcelona na tym zyska
0
Są już te wieści od Romero?