0

@Kitek1640 stawiam że od 12 do maksymalnie 20 lat

3

@pedrixxx Halo Infinite, The Outer Worlds, Curse of the Dead Gods/Hades, seria Dishonored, i wsm za dużo tego jest żeby dalej wypisywać

3

@Nazio87 zdrowia

0

@Roobo dobrze że Barca B gra w 3 lidze, inaczej byłoby już dawno po nich.

1

@Comentateiro widziałem sam filmik, jeśli mam być szczery, to na takiego "bydlaczka" to mało kto by poleciał

0

@kowal3 a w jaką?

0

@kynio302 superpuchar hiszpanii, prawdopodobnie dzięki niemu w głównej mierze zdobyto mistrzostwo w sezonie 18/19, bo jego bramki decydowały wielokrotnie o zwycięstwie Barcy.

0

@patrykzmc2000 z braku szacunku do kibiców to akurat się nie dziwię, patrząc na to że od dawna duża ich część miesza go z błotem.

0

@D10SLEO i w takiej sytuacji fraza "Mes Que Un Club" idzie się j***ć

0

@Pilka_jest_okragla z tym zwalnianiem agentów to też nie byłoby raczej proste, w umowie może być jakaś klauzula która to dopiero umożliwi

0

Zamiast od razu wieszać na kimś psy lepiej poczekać na informacje z innych źródeł niż Romero. Agent mógł zerwać rozmowy ale piłkarz ma zawsze ostatnie słowo do powiedzenia.

0

@Nhyz
Gavi - Gavi - Gavi
Gavi - Gavi - Gavi
Gavi - Gavi - Gavi - Gavi
Donnaruma

0

@Rewolucja123 możesz jeszcze oznaczać w komentarzu :) jeśli planujesz tak robić to będę chętny

5

@karci0 to fajnie nie zna języka skoro często widać jak żartuje/rozmawia z Xavim i resztą graczy

0

@amanter to że się połamie może tyczyć się dosłownie każdego zawodnika więc przestań chrzanić

10

Jest progres względem ostatnich meczy, Dembele trafia w słupek i światło bramki w trakcie tego spotkania

1

Jakby porównać faule zawodników Sevilli a Barcelony to ta pierwsza drużyna powinna grać w maksymalnie 9

2

No tak, teraz jest faul xDDD

1

Sędzia to chyba widzi faule tylko na piłkarzach Sevilli

1

Kolejny faul na żółtą, a sędzia co? Stoi i patrzy

0

@hobart29 zaprzeczyła w mediach

0

@daro22 czyli nie chcesz żeby klub miał większe środki na transfery w zimowym okienku, dobrze.

8

Dembele to fantastyczne ma te wrzutki ostatnio

1

@Rewolucja123 w przeciągu godziny pojawi się najpewniej to prawdziwe escandalo

1

Lepiej niech zostawią dośrodkowania ze stałych fragmentów Ousmanowi

4

Za nożyce na Dembele to już kartki nie pokazujemy :)

2

0

@bartekvisca czyli Benzema, Kross i Courtois to słabi zawodnicy?

5

@Kgorecki2500 przy zejściu z pensji i przedłużeniu umowy klub będzie miał większe zasoby finansowe na zimowe okno transferowe, więc jeśli przedłuży to Barcelona na tym zyska

0

Są już te wieści od Romero?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?