PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie, to 60cio krotny reprezentant Polski, zdobywca Ligi Mistrzów i uczestnik Mistrzostw Świata...
Dla mnie to nie jest ważne, że grał dla Realu, ponieważ w historii futbolu zapisał się na zawsze...
0
Ale piękne pożegnanie Dudka...
0
barcawoorld, a co? Chcesz pooglądać? :D
0
http://sport.wp.pl/kat,1035299,title,TVP-mecz-z-Liechtensteinem-pod-znakiem-zapytania,wid,15705332,wiadomosc.html :P
0
Niech zostanie, byłoby super...
0
http://i41.tinypic.com/25zpiew.jpg
0
Kurwda, już tutaj sezonowcy tworzą profile... DLACZEGO?!
0
Numery idą pokolei, ale pewnie po prostu chce mieć kumpla obok siebie.
0
Sugerujesz numer po Pique lub Valdesie?
0
http://allegro.pl/new-2014-koszulka-bawelna-nike-fc-barcelona-r-m-i3286971553.html
Obczajcie, co znalazłem. herb sobie przyszyć to nie problem i mamy koszulkę 13/14 bez QATAR Airways ^^
0
Podobno przyjadą z najlepszym składem, a Leo ma zagrać 45 minut.
0
...i pomóc Messiemu być najlepszym na świecie.... Dobre.
0
Powiem tyle, Neymarowi pasują nasze barwy.
0
Niczym zombiaki te dzieci się rzucają :D
0
Jego dwunożność dobrze wróży.
0
Się prawi pozabijali o tą piłkę na dole...
0
Na miejscu dzieci brałbym autografy...
0
Prawdopodobnie będę na meczu w Gdańsku. Fajnie będzie go zobaczyć..
0
ale prezenterka też ładna :P
0
Ale fajnie.
0
Mi się rypie prezentacja...
0
Wczoraj miał numer 10 w meczu :)
0
Zbyt pucołowaty na twarzy...
0
Gościu jak Xavi wyglądał.
0
Taa, pewnie wygrały to w konkursie McDonalda :P
0
To jest oryginalna koszulka w mniejszej cenie, czytałem kiedyś o tym. Lecz różnią się one szczegółami. Np. plastry na barkach. Ja kupiłem już 6 koszulek po ok. 100zł i jest OK, ale to pierwsze sztuki, więc ja bym jeszcze trochę poczekał.
0
Widać, że nie olewa kibiców, tamci go ciągną, a ten chce robić foty.
0
Będzie.
0
Maracana*
0
Maracano, Rio