PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valdés; Alves, Piqué, Mascherano, Alba; Song, Thiago, Iniesta, Alexis, Cesc and Villa
Mi to pasuje, że gra Song i Villa
0
Cóż za sensowny i merytoryczny komentarz. W pełni się z Tobą zgadzam.
0
Dotychczas tak nie było, ale ja też bym tego chciał.
0
Dlaczego nie zbanujecie tego frajera? Od ponad 100 dni pisze durne komentarze, a administracja nic z tym nie robi. Może zatrudnicie kogoś, kto dbał by o porządek na stronie?
0
Kto jak kto, ale Rafinha powinien zagrać kilka meczy w pierwszym zespole Barcelony
0
Piszecie: "to tylko przewidywany skład", ale skoro przez cały sezon któryś ze składów się sprawdzał (oprócz meczu z Bayernem), to dlaczego teraz miałoby być inaczej? Dla mnie to dziwny skład jak na końcówkę sezonu...
0
Dlaczego piszecie, że mecz będzie na nSport, skoro to nie jest prawda?
0
Odwrócą się oni plecami, tak zapowiedzieli.
0
dla Messiego*
0
Dlaczego ten Cesc jest pchany do ataku do jasnej.... Tito robi z niego alternatywę dlaMessiegk, czy co?
0
What the fuck i tyle w temacie.
0
Wypaliły transfery Villi, Alvesa, Cesca, Alexisa i przede wszystkim Ronaldinho, co do Overmarsa to nie wiem, za młody wtedy byłem .
0
Jak Ci szwankują to wystarczy odświeżyći będzie OK.
0
Myślisz? Gdyby Borussia wygrała, to także "szwaby" by się cieszyły...
0
21:00 naszego czasu.
0
PEP vs. MOU w Superpucharze Europy, no proszę.
0
Jest, C+ sport
0
Ale kozak Subotić
0
Musisz wyzywać?
0
Gundogan zawsze wykonuje, Lewy strzelał żeby czwóreczkę wsypac.
0
Jest lekki smutek, ale dla mnie ten sezon był udany.
0
Ciągle remis ;/
0
O jasna, prawdziwa wojna się szykuje, oby piłkarze tego nie zniszczyli.
0
Wow, ale fajnie to zrobili na Wembley.
0
Nie kompromituj się już. U nas jest 20 a mecz o 20.45, u ciebie 19 a mecz o 19.45
0
Tekst prosto z rodzinki.pl Ojciec do Kacperka - Jeśli będziesz [coś tam], to będziesz kosił laski jak Messi Złote Piłki :D
0
Po cichu mam taką nadzieję, że Barca zagra w nowych strojach, jak to ostatnio zrobiło PSG.
0
A co nas to obchodzi? :P
0
A może ta druga drużyna nie chce się ujawniać, bo to może być Monaco?
0
Patrząc realnie, to nasza kadra na sezon 2013/2014 będzie taka:
bramkarze - X, Pinto, Oier
obrońcy - Alves, Montoya, X, Puyol, Pique, Mascherano, Bartra, Alba
pomocnicy - Song, Busquets, Fabregas, Xavi, Iniesta, Roberto
napastnicy - Messi, Pedro, Alexis, Neymar, Tello, Deulofeu
Ja jednak chciałbym, żeby wciąż grali dla nas Villa i Abidal, a do tego Afellay.