0

Valdés; Alves, Piqué, Mascherano, Alba; Song, Thiago, Iniesta, Alexis, Cesc and Villa
Mi to pasuje, że gra Song i Villa

0

Cóż za sensowny i merytoryczny komentarz. W pełni się z Tobą zgadzam.

0

Dotychczas tak nie było, ale ja też bym tego chciał.

0

Dlaczego nie zbanujecie tego frajera? Od ponad 100 dni pisze durne komentarze, a administracja nic z tym nie robi. Może zatrudnicie kogoś, kto dbał by o porządek na stronie?

0

Kto jak kto, ale Rafinha powinien zagrać kilka meczy w pierwszym zespole Barcelony

0

Piszecie: "to tylko przewidywany skład", ale skoro przez cały sezon któryś ze składów się sprawdzał (oprócz meczu z Bayernem), to dlaczego teraz miałoby być inaczej? Dla mnie to dziwny skład jak na końcówkę sezonu...

0

Dlaczego piszecie, że mecz będzie na nSport, skoro to nie jest prawda?

0

Odwrócą się oni plecami, tak zapowiedzieli.

0

dla Messiego*

0

Dlaczego ten Cesc jest pchany do ataku do jasnej.... Tito robi z niego alternatywę dlaMessiegk, czy co?

0

What the fuck i tyle w temacie.

0

Wypaliły transfery Villi, Alvesa, Cesca, Alexisa i przede wszystkim Ronaldinho, co do Overmarsa to nie wiem, za młody wtedy byłem .

0

Jak Ci szwankują to wystarczy odświeżyći będzie OK.

0

Myślisz? Gdyby Borussia wygrała, to także "szwaby" by się cieszyły...

0

21:00 naszego czasu.

0

PEP vs. MOU w Superpucharze Europy, no proszę.

0

Jest, C+ sport

0

Ale kozak Subotić

0

Musisz wyzywać?

0

Gundogan zawsze wykonuje, Lewy strzelał żeby czwóreczkę wsypac.

0

Jest lekki smutek, ale dla mnie ten sezon był udany.

0

Ciągle remis ;/

0

O jasna, prawdziwa wojna się szykuje, oby piłkarze tego nie zniszczyli.

0

Wow, ale fajnie to zrobili na Wembley.

0

Nie kompromituj się już. U nas jest 20 a mecz o 20.45, u ciebie 19 a mecz o 19.45

0

Tekst prosto z rodzinki.pl Ojciec do Kacperka - Jeśli będziesz [coś tam], to będziesz kosił laski jak Messi Złote Piłki :D

0

Po cichu mam taką nadzieję, że Barca zagra w nowych strojach, jak to ostatnio zrobiło PSG.

0

A co nas to obchodzi? :P

0

A może ta druga drużyna nie chce się ujawniać, bo to może być Monaco?

0

Patrząc realnie, to nasza kadra na sezon 2013/2014 będzie taka:
bramkarze - X, Pinto, Oier
obrońcy - Alves, Montoya, X, Puyol, Pique, Mascherano, Bartra, Alba
pomocnicy - Song, Busquets, Fabregas, Xavi, Iniesta, Roberto
napastnicy - Messi, Pedro, Alexis, Neymar, Tello, Deulofeu

Ja jednak chciałbym, żeby wciąż grali dla nas Villa i Abidal, a do tego Afellay.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?