Patryk171
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
BB
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przykro:( Serce Krwawi, niema zabawy:( Szkoda Barcy zagrali piękny mecz, początkowy autobus Interu zamienił się w pociąg towarowy, za wiele nasi Panowie nie mogli zrobić, Dziękuje im za to co dali nam w tym meczu, za to, że walczyli do końca:) Jeszcze mamy La Lige i tu trzeba wygrać!!!! Vamos Barca!!!
0
I teraz seria pochwalnych komentarzy dla
Ibry będzie:P Nie lubię Go ale mu gratuluję:D
Piękna Akcja Barcy!!!
Visca el Barca
Visca el Podbeskidzie:D
0
I mógł Keita zacząć swoją zmianę jak Bojan z VfB
0
Obiecująco się zaczęło:D
0
Witam PANIE i Panów!
Wniosek po 1 połowie: Zmiana naszego kochanego Zalatana chłopak biegać chyba nie lubi:P
Nadzieja na drugą lepszą połowę:D
Faceci góra hehe:P:P
0
http://www.vshare.tv/live/159232/cc33cc/1 po polsku
0
Filmik znakomity:D Seeduje cały czas niestety max upload tylko 32kb/s
0
Ludzie pomocy od 1h próbuje jakoś mecz obejrzeć ma ktoś kanał na TVUplayer??
0
2pacaveli: "jak Yaya jest nam potrzebny" fajnie to wyszło:D no tak Yaya jako człowiek jest nam potrzebny:)
0
Dawid10 czekaj wyjrze przez okno:P:P no no całkiem niezle zadzwon jutro do mnie 07705657..
A tak napoważnie jak by chciał i faktycznie jstes dobry to by Cie napewno ktos zauważyl
0
Należał im sie karny 100%.... w takim razie Barcelonie też się należał nie w sytuacji gdy Pedro był faulowany tylko ta wczesniejsza(niemoge sobie wspomniec z kim) podobna sytuacja jak z tym dla Szaktaru
0
sezonowcy:P:P:P
0
Zauważyłem jedna zależność ze za każdym razem jak BARCA albo Mu zdobywały LM to prowadził ich trener tej samej narodowości w przypadku Barcy byli to Holendrzy a Mu Szkoci... Mam nadzieje ze teraz się to nie sprawdzi:D:D Visca el Barca!!!!!!!!
0
Kryzys Panowie/Panie kryzys Włosi kasy szukają:P:P Ale tak na poważnie mam nadzieje że do tego transferu nie dojdzie
0
Piękny mecz!!!Ale mogło być lepiej!!!
A tak po za tym dlaczego wszyscy mówią ze z powodu żółtych kartek nie zagra w finale, skoro wyraźnie ktoś kiedyś powiedział że kartki w finale nie bd liczone aby drużyny mogły zagrać najmocniejszymi składami??
0
Lebok to było rok temu teraz mamy 2009, ludzie się zmieniają:D mój typ to 1:0 dla BARCY
0
Wszystko na 5...szkoda tylko że Messi "zabił" Keita piłka i nie padła 5 bramka
0
Dobrze by było jeśli wyjdziemy z tego meczu tak 3 do przodu wiec mój typ to 3-1 (4-1 tak to by było pięknie) dla Barcy rzecz jasna:D
0
Buffon nigdy nie zagra u nas po co on nam?? Ma już swoje lata, w Barcelonie trzeba Świerzej krwi. Albo zróbmy jak Real ściągnijmy polaka np Boruca on już długo nie pogra w Celticu jak dalej będzie robił ze Soba to co robi!! Pogrzeje lawę jak Dudek w Realu, jego zdjęcia obiegną portale internetowe, a po kilku latach spędzonych w Barcelonie wróci do Legii! A co do VV zdarzają się mu błędy ale takiego jak Boruc(choć do końca jego winna to nie była)to chyba nie popełni. Pozdrawiam. Z BARCA OD 2002 roku