0

@escarabajo Tyle że on nje ma nic szczególnego. 9 brazylisjkie które robilt w Europie karierę w tym wieku już było widać to coś.

On to bardziej jak Gabigol albo ten drugi taki kalafior co już nie pamiętam Nazwiska. Duży transfer do dużego klubu, weryfikacja i powrót do Brazylii.

1

@blakkudium @FcPortoFan1999 Pierwszy raz Szwedzi wzięli zagranicznego trenera. I ich sabotował od środka :)

1

@escarabajo Wybitny zawodnik. Do Europy. Tylko najpierw jakiś Betis aby się ograł. A nie czekaj...

0

@Kapitan9 Z lewych skrzydłowych to lepszy Kvara czy Yildiz.
Barcola to szybkość i tyle sumie....

1

@fart Umówmy się. Jeśli pilkarz ma najwyzsse ambicje sportowe. To nie może spędzić kariery w Juventusie.

2

@Safrani A kogo pytali?

0

@Damiain Ja bym nie sprzedał. To bardzo młody pilkarz. Który będzie tylko lepszy. Nawet przykład Demeble pokazuje że można mimo tyłu kontuzji.

Do tego to prawdziwy Cule który odda za ten klub dużo.
A 50mln to żadne pieniądze dzisiaj. Do tego w naszej sytuacji finansowej.

1

@D10SLEO urwy ,wino I pianino.

0

@Stinger_ No chlop w tym wieku to już dawno w takiej kadrze byłby czołowym piłkarzem. Powołania nigdy nie dostał. Bo i kilka lat temu to był nikt. A od Lautaro czy Alvareza jest słabszy.

1

@Comentateiro Jakby ktoś tak za Koemana napisał to i tak bez różnicy. Bo na ławce takie same kalafiory co w pierwszym składzie.

1

@Stinger_ Bo ma 26 lat :) a Wloska kadra to dno i.3 metry mułu.

0

@Stinger_ U Szwedów to każda kadra zapomniala jak się w piłkę gra.

0

@Kapitan9 Piszesz jakby BVB Ti każdego piłkarza i Ti tak młodego zamieniało w świetnego. Masz przykład Isaka że to tak nie działa.

2

@Kapitan9 U Nas wystarczy że szybki. Potrafi piłkę kopnąć tak żeby mu nie uciekła na 5m. I minąć 40letniego Łotysza z Kotwicy Kołobrzeg.

0

@Kgorecki2500 Dupa A nie nauczyciel.
@michal26 Ja pamiętam takiego który spokoj wprowadzał 2 sekundowym spojrzeniem.

1

@Tarnowitz Jakby szejk musial się zmierzyć z restrykcjami Tebasa to nie wiem czy by to dźwignął.

0

@MesQueUnClub_87 Ja biorę to pod uwagę. Bo jednak futbol Flicka oparty na pressingu jest bardzi wymagający. I dlatego on coraz więcej potrzebuje odpoczynku.

0

@Eto'o9 R10 O kant dupy takie newsy. My obserwujemy 159 takich talentów.
Ostatnio tego Meksykanina. Także tu ani Deco ani nikt z klubu nie ma z tym nic wspólnego.
Dopiero co 16latenigo Meksykania sondowalismy aby kupić

0

@D10SLEO W Polsce to talent pokoleniowy. Bo ostatnio strzelił gola i miał 2 asysty w kadrze Hiszpanii u17.

Także jeszcze 5lat na rozwój ma :)

0

Rashford na 9. Ale musi wrócić Rapha i Yamal. Fermin tak samo.
I wtedy dopiero kontuzji nawet byśmy nie odczuli pewnie.

2

@MesQueUnClub_87 Wieku nie oszuka. Już w poprzednim sezonie im dalej tym słabiej.

0

@marcin62 Czemu? Po jednym siwetnym sezonie w Newcastle mówili z jest jednym z najlepszych napastników na świecie.

0

@Eklerek A maja tam ludze telewizory żeby mogli ich na MŚ obejrzeć?

0

Ktoś tu porównywał Gyokeresa czy Isaka do Haaladna.

Teraz zobaczcie co Ci panowie graja w swoich kadrach.
Szwecja ostatnio to totalny dramat.

1

@blakkudium To też są kalafiory. Tam ogólnie w żadnym zestawieniu to dobrze nie wygląda.

0

@ViscaelBarca2007 Ja myślę że opcja 4. Ale ale zejść z dużej pensji to raz. A dwa że Robert sportowo też już odstaje.

2

@blakkudium Ta pomoc Francji to totalny paździerz.

0

@daniel32778 @MesQueUnClub_87 Ja uważałem że Cou to będzie strzał w 10.
Z tych transferów typu Dembele , Griezmann. Którzy nie mieli miejsca na boisku. Albo dublowali pozycję Leo.
To Brazylijczyk wydawal się świetnym pomysłem. Luz w grze. Świetna gra ja małej przestrzeni. Lubiący grać bliżej Lewego skrzydła. Zejście do środka i świetny strzał.
A tu ooo

0

Czyli lekkie rozbieżności są. Profil Olmo albo Modricia :)

1

@Mixtape Zabrakło Marqueza....dramat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?