PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sokot Cubarsi od końcówki zeszlego roku. To zalicza pełno błędów. I jest to związane z tym że ma pewny plan między innymi. Bardzo często to Inigo ratował go, a nie odwrotnie.
0
@tbas Z tą średnią 1 gola na rok? Dziękuję.
0
@JohnKennedy Pewnie mało wiarygodne. Ale już Radek Sikorski na wszelki wypadek pisze przeprosiny za te akty nienawiści.
0
@tbas Chłop jest znany również z tego że potrafi spartolic najprostsza sytuacje.
Żadne to wzmocnienie. A przy Davidzie i Vlaho to on pogra ale w warcaby chyba....
0
@FcPortoFan1999 Może warto spać z ligi Atalanta , aby ograc kilka nowych twarzy do reprezentacji :)
0
@FcPortoFan1999 Nasciagal byś piłkarzy z Ekstraklasy? :)
0
@tbas Mnie to bardziej od zachowania tego cymbała. To szokuje ze tak szybko go zidentyfikowali.
A jak ktoś nie umie w internety, to potem tak jest.
1
@Roobo No trenera zmienili. Skład też ogórkowy. Więc nie ma się co dziwić.
0
@APTAPT No graja dramat od lat. Kadra wzmacniana A gra się nie zmienia.
Ale no po 3 kolejkach to nikt nigdy tytułu nie przegrał
0
@Kengo Jak dla mnie to oni odczują dopiero odejście Salaha. Które zaraz nadejdzie. Chłop jest piłkarzem dekady u nich. I jego liczb nikt tak łatwo nie zastąpi.
0
@Arkon Działa to tak samo jak kiedyś typy od JP na 100%. Pełno tego łaziło w bluzach itp. A jak widzieli radiowóz. To nikogo nie było nagle.
0
@Pedri16Future Bo zatrudnili w miejsce Alonso , Ten Haaga. I ten nasprowadzal wynalazków.
Plus osłabili się strasznie i mają kadrę z g.... lepioną.
0
Wybierajcie najbardziej frajerskie zespoły w ligach top5.
Serie A - Milan
LL - Atletico
PL - United deklasuje rywali.
Bundesliga - Leverkusen
Ligue 1 - Lyon
0
@partymaker Chłop w końcu może coś pogra. Bo byl głębokim rezerwowym.
0
Atletico? Cenny punkt wywalczony na trudnym terenie. Dobrze robią, tak trzymać chłopaki.
1
@NeroTFP1 Ten Haag nie takie cuda potrafi.
0
@DawidekFCB Już po ptakach. Chelsea kupiła jakiegoś kalafiora z PL.
0
@Walpiano No skoro został zwolniony z MU, czyli jakiś powód zwolnienia był. Chciał się odbudować w mniejszym klubie. I zaliczył tam wtopę. To jakim sposobem miałby wrócić po kolejnym niepowodzeniu tam gdzie już raz go zwolnili?
To tak jakby teraz Mourinho miał objąć wielki klub po porażkach w Romie i Fenerbahce.
1
@Walpiano No świetna robotę Ole wykonał w Besiktasie.
0
@JimMorrisonFCB Tyle grał, ze miał czas się zrobić na mahoń.
0
Ciekawe co na to Zieliński. Co pobył kapitanem to jego...
2
@Bobo25 Ale to po co robić szopki i kończyć reprezentacyjna karierę jak się jej nie chce skończyć?
Ktoś go zmuszał do pożegnania? Jeszcze szum medialny. Jakieś żale że liczył ze Robert przyjedzie....
1
@maroon Z kolei Van Dijka kręcili jak młodego.
0
@Bernard777 U Nas to 90% piłkarzy można przypisać do której z tych grup.
0
@ViscaelBarca2007 Ale nawet w tej desperacji to ciężko żeby się udało. Chłop sobie grał ale na mistrzostwach juniorów. Do tego przeskok z Bundes do PL. Dla mnie to będzie ogromny niewypał. A już na pewno nie zastąpi takiego piłkarza jak Isak.
1
@tbas Byl drugi. Tyle że nie był napalony na transfer jak Ci dwaj wyżej.
A Cheslea jak widać bierze kogokolwiek aby kupić.
4
Ten akapit na końcu z warto pamiętać, to bym usunął. Bo nie warto.
A gdzie on teraz robotę znajdzie? Widzew już zatrudnili trenera...
1
@Nazio_87 Fejur straszny. Ale pasowałby Fermin do ich szarpanej i intensywnej gry.
A za taką kwotę to bym go puścił w ostatni dzień okienka :)
0
Nie ma co się łudzić. Oblał by testy.
Sraczka albo dyskomfort na pewno by się przytrafił.
2
@michal26 Napisałeś jakbyśmy to my sobie wybierali drogę i woleli grać w LK. A rzeczywistosc jest taka, za albo tam albo nigdzie.