0

@sokot Cubarsi od końcówki zeszlego roku. To zalicza pełno błędów. I jest to związane z tym że ma pewny plan między innymi. Bardzo często to Inigo ratował go, a nie odwrotnie.

0

@tbas Z tą średnią 1 gola na rok? Dziękuję.

0

@JohnKennedy Pewnie mało wiarygodne. Ale już Radek Sikorski na wszelki wypadek pisze przeprosiny za te akty nienawiści.

0

@tbas Chłop jest znany również z tego że potrafi spartolic najprostsza sytuacje.
Żadne to wzmocnienie. A przy Davidzie i Vlaho to on pogra ale w warcaby chyba....

0

@FcPortoFan1999 Może warto spać z ligi Atalanta , aby ograc kilka nowych twarzy do reprezentacji :)

0

@FcPortoFan1999 Nasciagal byś piłkarzy z Ekstraklasy? :)

0

@tbas Mnie to bardziej od zachowania tego cymbała. To szokuje ze tak szybko go zidentyfikowali.

A jak ktoś nie umie w internety, to potem tak jest.

1

@Roobo No trenera zmienili. Skład też ogórkowy. Więc nie ma się co dziwić.

0

@APTAPT No graja dramat od lat. Kadra wzmacniana A gra się nie zmienia.
Ale no po 3 kolejkach to nikt nigdy tytułu nie przegrał

0

@Kengo Jak dla mnie to oni odczują dopiero odejście Salaha. Które zaraz nadejdzie. Chłop jest piłkarzem dekady u nich. I jego liczb nikt tak łatwo nie zastąpi.

0

@Arkon Działa to tak samo jak kiedyś typy od JP na 100%. Pełno tego łaziło w bluzach itp. A jak widzieli radiowóz. To nikogo nie było nagle.

0

@Pedri16Future Bo zatrudnili w miejsce Alonso , Ten Haaga. I ten nasprowadzal wynalazków.
Plus osłabili się strasznie i mają kadrę z g.... lepioną.

0

Wybierajcie najbardziej frajerskie zespoły w ligach top5.

Serie A - Milan
LL - Atletico
PL - United deklasuje rywali.
Bundesliga - Leverkusen
Ligue 1 - Lyon

0

@partymaker Chłop w końcu może coś pogra. Bo byl głębokim rezerwowym.

0

Atletico? Cenny punkt wywalczony na trudnym terenie. Dobrze robią, tak trzymać chłopaki.

1

@NeroTFP1 Ten Haag nie takie cuda potrafi.

0

@DawidekFCB Już po ptakach. Chelsea kupiła jakiegoś kalafiora z PL.

0

@Walpiano No skoro został zwolniony z MU, czyli jakiś powód zwolnienia był. Chciał się odbudować w mniejszym klubie. I zaliczył tam wtopę. To jakim sposobem miałby wrócić po kolejnym niepowodzeniu tam gdzie już raz go zwolnili?

To tak jakby teraz Mourinho miał objąć wielki klub po porażkach w Romie i Fenerbahce.

1

@Walpiano No świetna robotę Ole wykonał w Besiktasie.

0

@JimMorrisonFCB Tyle grał, ze miał czas się zrobić na mahoń.

0

Ciekawe co na to Zieliński. Co pobył kapitanem to jego...

2

@Bobo25 Ale to po co robić szopki i kończyć reprezentacyjna karierę jak się jej nie chce skończyć?

Ktoś go zmuszał do pożegnania? Jeszcze szum medialny. Jakieś żale że liczył ze Robert przyjedzie....

1

@maroon Z kolei Van Dijka kręcili jak młodego.

0

@Bernard777 U Nas to 90% piłkarzy można przypisać do której z tych grup.

0

@ViscaelBarca2007 Ale nawet w tej desperacji to ciężko żeby się udało. Chłop sobie grał ale na mistrzostwach juniorów. Do tego przeskok z Bundes do PL. Dla mnie to będzie ogromny niewypał. A już na pewno nie zastąpi takiego piłkarza jak Isak.

1

@tbas Byl drugi. Tyle że nie był napalony na transfer jak Ci dwaj wyżej.
A Cheslea jak widać bierze kogokolwiek aby kupić.

4

Ten akapit na końcu z warto pamiętać, to bym usunął. Bo nie warto.

A gdzie on teraz robotę znajdzie? Widzew już zatrudnili trenera...

1

@Nazio_87 Fejur straszny. Ale pasowałby Fermin do ich szarpanej i intensywnej gry.

A za taką kwotę to bym go puścił w ostatni dzień okienka :)

0

Nie ma co się łudzić. Oblał by testy.
Sraczka albo dyskomfort na pewno by się przytrafił.

2

@michal26 Napisałeś jakbyśmy to my sobie wybierali drogę i woleli grać w LK. A rzeczywistosc jest taka, za albo tam albo nigdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?