1

W co oni kur*a graja dramat

0

Adriano chyba z douglasem trzyma patrzac na dzisiejszy jego poziom

0

Valencia nas miazdzy tragicznie

0

Kwestia czasu az stracimy bramke jak bedziemy tak grac

0

Skad oni wzieli tego amatora co kometuje..

0

Wcale sie nie dziwie,że był zly w końcu strzelił piękną bramkę zaliczył asystę już lepiej było ściągnąć Inieste za Xaviego i wszystko było by git. Po co takie kombinacje robić

0

Najbardziej może cieszyć,że w końcu w tym sezonie wychodzą nam stałe fragmenty gry zarówno w ofensywie jak i defensywie jeszcze tylko niech pomoc gra na lepszym poziomie i na prawdę będzie dobrze

0

Chciałem o to samo zapytać :D

0

W końcu prima aprilis :D

2

Bartomeu dużo obiecuje...

0

Czy jest sens dalej wierzyć w to co mówi Bartomeu? Jedynie mogę powiedzieć Bye Bye

0

Hiszpania powinna mieć swój stadion narodowy na którym są rozgrywane miedzy innymi takie pojedynki..

51

Szczerze to nie spodziewałem się tego

23

Do czego to doszło żeby piłkarz dyktował warunki.. Ale niestety nasz zarząd jest tępy i powinni to przewidzieć teraz Alves dyktuje warunki..

1

Pique to jednak mądry facet. Fajnie się czytało.

26

2


Ray Hudson

2

Lech wygrał Barca wygrała piękna niedziela była :)

0

Znacie sklad realu?

0

Założyłem się z koleszką o to,że wygra Barca on stawia na Real. Stówka drogą nie chodzi :)

36


Liverpool-Manchester United
Lech-Legia
Barca-Real
Mam nadzieje,że wygrają wszyscy gospodarze :)

1


Już jutro :)

6


Wszystkie bramki Messiego przeciwko Realowi

0

Coś czuje,że jutro Busi zagra w pomocy a Masche z Pique w obronie a w drugiej połowie wejdzie Mathieu za Busiego bo nie wiadomo czy wytrzyma cały mecz wtedy Masche przesunie się do pomocy

2

Świetna atmosfera na treningu przed klasykiem :)

0

Całe szczęście,że jutro komentować będą Wolski-Mielcarski a nie Laboga

0

Wiecie ile będzie kosztować najtańszy bilet na finał? mam ponad 200KM do Berlina i się zastanawiam się czy się nie skusić

1

czyli wiadomo Bayern i Juventus juz są w półfinale

0

kogo byśmy nie trafili musimy wygrać jeśli się chce walczyć o Lige mistrzów to trzeba wygrywać z najlepszymi

0

Widzieliście jak Xabi Alonso i Reina obczają zaćmienie? hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?