PauCasals
Dołączył/a: sierpień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jf_wr juz nie pada. Przynajmniej w Les Corts
0
W Casteldefels faktycznie zalało ale w BCN już nie pada
0
Format fajny ale nie wchodźcie sobie w słowo.
Nie zgodzę się z tym, że w Barcelonie jest tak dużo Polaków. Mam inną obserwację. Wciąż słychać rosyjski
0
Young boys, Grasshoppers. Fajne mają nazwy w tej lidze
3
jak to możliwe, że kibice mieli sowiecką flagę?
0
Skąd my wzięliśmy tęgo Penie?
1
@Joopiter masz rację. Podobnie było z “kończ waść i wstydu oszczędz”
0
@Pawlak1992 Widzę, że podobałoby Ci się w XVI wiecznej Rosji
0
@Kidd N'kono zrobił na mnie największe wrażenie
0
@goryllo zależy od kontekstu
1
Czy Was też śmieszy kiedy wobec działaczy i trenerów używa się określeń typu sześćdziesięciolatek?
0
@escarabajo smakowały Ci? Próbowałem jednego rodzaju, były w Auchan. OK ale bez szału.
2
@Carlosss zdaje się, że Muzułmanie nie piją
0
@Janas11224 generalnie rodzenie dzieci to skazywanie ich na śmierć. Nie tak?
1
Przeciążony Polsat nie działa. Czy wiecie jak odzyskach od nich pieniądze?
0
@Sulimo Lokalnie Chiny mają przewagę.
1
@Wychowanek a ceny czekolady na świecie mają 100% korelację z aktywnością piratów somalijskich. Jak poszukasz to zawsze znajdziesz ciekawą korelację.
0
@DaPidejpi to raczej źle świadczy o naukowcach a nie o tych "łebkach" ;)
0
@Lola120 Trzymaj się!
0
@jordus100 a dlaczego? Orzeczenie instytucji konstytucyjnej.
1
@ObiwanKenobi @jordus100
Ad1. dlaczego w ogóle samodzielność miałaby być tutaj jakimkolwiek kryterium?
1
@jordus100 Tu o demokracji - bezpośrednio nie pisałeś ale pośrednio tak. Do regulacji prawnych doprowadził proces demokratyczny. Czy nam się to podoba czy nie. Podważanie go podważa demokrację i wszystkie korzyści jakie z niej płyną.
1
@jordus100 większą empatię mam dla osoby, która zostanie zamordowana niż dla tej, która ma "spory wydatek i stres z powodu podróży".
Staram się Cię zrozumieć - wyjaśnij mi proszę co jest takiego co odróżnia dziecko od "nieświadomego i nieczującego płodu"?
0
@jordus100 Rezczywiście dramat, że musiała pojechać do innego stanu. Szczególnie w porównaniu z losem osoby, którą nosiła.
Swoją drogą, jeśli wynik demokracji nam się niepodoba to demokracja be. Nie tak?
0
@Azacca na jakiej zasadzie dokonujesz rozróżnienia pomiędzy działaniem struktury i konkretnych ludzi, którzy są jej częścią?
0
@Azacca wiesz, znalazłem się jakiś czas w sytuacji psychologicznie krytycznej. Diagnoza, która z dużym prawdopodobieństwem zostawiała mi kilka miesięcy życia. Wszystko się posypało. W Kościele znalazłem dwie osoby, których niesamowita dobroć pozwoliła mi przez to przejść. Życie się zmieniło, wyprostowało. Nie dość, że przeżyłem to moje życie jest zupełnie inne bez porównania lepsze niż przed chorobą. Łatwo krytykować Kościół. Mój trener krav magi mawia, że rzeczy wartościowe nie bywają łatwe i tylko nic nie warte są łatwe.
0
@Azacca dzięki Kościołowi Bóg uratował mi życie.
0
@Kurkmen Na czołgach się nie znam ale jeśli ktoś tak mówi o własnej ojczyźnie jak Ty to rzeczywiście nie jest dobrze.
0
@mrboom to nie jest dobry pomysł. To rodzica są opiekunami prawnymi i oni powinni decydować.
1
@DaPidejpi Etiopia