1

@adekwatna Nie 15 znaków

1

@karci0 3filmy.com

2

@Dziki15 Barcelona Pepa

3

@gumaz Pozdrawiam z rodzinką

0

@kamzar Wybrałbym opcje D z tego powodu

XD

0

ale piłeczka chodziła :D

0

@FcBarcaVamosMyClub Jak coś jutro nowy odcinek o Setienie w Barcy :D (przynajmniej pan Tomek tak napisał)

0

@ViscaBarca123 Arthur też

0

Mam nadzieje, że Firpo odpali u Setiena

0

Nie moge sie doczekać nastepnego meczu :D

1

@parowa69 Realu? XD

1

Akurat w moje urodziny Ernesto może odejść jedne z najlepszych (:

0

My to jeszcze przegramy XD

0

No i uj no i cześć.

0

Franuuuuuś DDD:

1

@Hubert98 C+ z powodu Ćwiąkały

0

To co w tym roku 5:0?

26

@marcin000019 "Jeszcze"

2

Pamiętajcie Dembele odpali!

0

to co bronimy do końca?

22

@SzmanekBdg w Getafe gra

0

@malicinho kontuzja

0

@JohnA Słabo to widzę

3

Fati nasz królu

0

0

@seneridex możesz pv?

1

@daro22 eurosport 1

0

@kiper09 eurosport 1

2

0

@Gacork Eurosport 1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?