0

Ruszyła karuzela memów z Kucharczykiem :D

4

Na ten moment - ostatnie 9 spotkań LOTTO Ekstraklasy - 4 gole strzelone przez gospodarzy.
To są te detale.

0

Nie macie wrażenia że po zdobytej bramce strasznie wolno wracamy? Już kilka razy nas zaskoczyli po wznowieniu od środka.. czasami zamiast wracać to albo truchtają albo się zmieniają.

0

Podobno prezes Leśnodorski wyrzucił z drużyny w trybie natychmiastowym Rzeźniczaka, Vranjesa oraz Brzyskiego. Zawodnicy mają wolną ręke w szukaniu nowego klubu.
Pierwszy raz słyszę by kapitana wyrzucili z drużyny :D

0

Która piosenka z soundtracku Fify 2016 jest waszą ulubioną?

O ile w ogóle zwracacie na to uwagę.

Moja:


3

Za chwilę jedenasty medal dla Polski, Maja Włoszczowska!

3

Nowy teledysk Coldplay - rewelacyjny zespół ;)

10

Pierwszy raz emocjonowałem się zapasami :)

12

Paradoks IO:

- wygrywaj prawie wszystko w grupie, wyjdź z 1-2 miejsca = odpadnij
- prześlizguj się w grupie, wyjdź z 4 miejsca = wygraj :D

0

Jak Legia by wylosowała Barce, Real albo np. Bayern to będzie mega ciężko o bilet. Rok temu w LE z Napoli juz byl prawie komplet.

0

Rewelacyjne są te wrzutki - albo mega niecelne albo sam Niko na 5 obroncow w polu karnym.

5

Jędzy nie wykupili a ten Broź jest "fatalny". Ten Odjida i Lewczuk drewniani..

1

Walić te IO, czas na piłke - Legia a potem Barca.

0

Szkoda że nie ma już Winiarskiego i Wlazłego w kadrze. Myślę że wygramy i Kurek MVP :)

1

Mecz Barcy z komentarzem Rafała Wolskiego - liczę na miło spędzony wieczór :)

1

Ten Dembele 19 lat, za kilka lat może być dobrym dzikiem :)

0

Którego z piłkarzy Barcelony łagodnie mówiąc "najmniej lubicie"?

1

Pierwszy rewelacja - sam się przymierzam ;)

1

XI polskich piłkarzy którzy zmienili kluby w tym okienku transferowym: Tytoń - Jędrzejczyk Kamiński Glik Rybus - Błaszczykowski Linetty Zieliński Krychowiak Kapustka - Milik.

1

Jeden z lepszych filmów w polskiej kinematografii? Serio?

Po pierwsze - Pitbull z 2005 jest 100 razy lepszy
Po drugie - jest dużo lepszych i ambitniejszych polskich filmów np Pianista czy Róża.
Po trzecie - każdy ma prawo do swojego zdania - dla mnie ten film jest mocno średni, jest to zlepek gagów.

8

Stadion Camp Nou nie pojawi się w najnowszej Fifie.
A winne temu jest KONAMI, które wykupiło prawa na wyłączność i stadion pojawi się tylko w PESie 2017.

2

Brazylia prowadzi z Niemcami w ręczną 28-26 a zostały 4 minuty. Brazylia czarny koń :)

0

Stones w City za 55 mln .. Za 2-3 lata to obrońcy będą po 100 mln kosztować.

0

Chyba lepiej byłoby być w mocniejszej grupie. W ćwierćfinale najprawdopodobniej będziemy grać z Francją / Katarem / Danią / Chorwacją

2

Barcelona wygrała dzisiaj z Liverpoolem.
Tylko niestety był to mecz Espanyol - Everton.

0

Jeśli Radwańska przygotowywała się ( tak na serio ) do IO to trochę głupio wracać do domu drugiego dnia całych igrzysk :D

0

Rzeźniczak po lewej.

31

W ciągu 19 lat polskie zespoły miały w ostatnim meczu kwalifikacji do LM korzystny wynik w sumie przez 127 minut.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?