Pawelec7
Dołączył/a: marzec 2015
Skierniewice
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ruszyła karuzela memów z Kucharczykiem :D
4
Na ten moment - ostatnie 9 spotkań LOTTO Ekstraklasy - 4 gole strzelone przez gospodarzy.
To są te detale.
0
Nie macie wrażenia że po zdobytej bramce strasznie wolno wracamy? Już kilka razy nas zaskoczyli po wznowieniu od środka.. czasami zamiast wracać to albo truchtają albo się zmieniają.
0
Podobno prezes Leśnodorski wyrzucił z drużyny w trybie natychmiastowym Rzeźniczaka, Vranjesa oraz Brzyskiego. Zawodnicy mają wolną ręke w szukaniu nowego klubu.
Pierwszy raz słyszę by kapitana wyrzucili z drużyny :D
0
Która piosenka z soundtracku Fify 2016 jest waszą ulubioną?
O ile w ogóle zwracacie na to uwagę.
Moja:
3
Za chwilę jedenasty medal dla Polski, Maja Włoszczowska!
3
Nowy teledysk Coldplay - rewelacyjny zespół ;)
10
Pierwszy raz emocjonowałem się zapasami :)
12
Paradoks IO:
- wygrywaj prawie wszystko w grupie, wyjdź z 1-2 miejsca = odpadnij
- prześlizguj się w grupie, wyjdź z 4 miejsca = wygraj :D
0
Jak Legia by wylosowała Barce, Real albo np. Bayern to będzie mega ciężko o bilet. Rok temu w LE z Napoli juz byl prawie komplet.
0
Rewelacyjne są te wrzutki - albo mega niecelne albo sam Niko na 5 obroncow w polu karnym.
5
Jędzy nie wykupili a ten Broź jest "fatalny". Ten Odjida i Lewczuk drewniani..
1
Walić te IO, czas na piłke - Legia a potem Barca.
0
Szkoda że nie ma już Winiarskiego i Wlazłego w kadrze. Myślę że wygramy i Kurek MVP :)
1
Mecz Barcy z komentarzem Rafała Wolskiego - liczę na miło spędzony wieczór :)
1
Ten Dembele 19 lat, za kilka lat może być dobrym dzikiem :)
0
Którego z piłkarzy Barcelony łagodnie mówiąc "najmniej lubicie"?
1
Pierwszy rewelacja - sam się przymierzam ;)
1
XI polskich piłkarzy którzy zmienili kluby w tym okienku transferowym: Tytoń - Jędrzejczyk Kamiński Glik Rybus - Błaszczykowski Linetty Zieliński Krychowiak Kapustka - Milik.
1
Jeden z lepszych filmów w polskiej kinematografii? Serio?
Po pierwsze - Pitbull z 2005 jest 100 razy lepszy
Po drugie - jest dużo lepszych i ambitniejszych polskich filmów np Pianista czy Róża.
Po trzecie - każdy ma prawo do swojego zdania - dla mnie ten film jest mocno średni, jest to zlepek gagów.
8
Stadion Camp Nou nie pojawi się w najnowszej Fifie.
A winne temu jest KONAMI, które wykupiło prawa na wyłączność i stadion pojawi się tylko w PESie 2017.
2
Brazylia prowadzi z Niemcami w ręczną 28-26 a zostały 4 minuty. Brazylia czarny koń :)
6
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13934705_153737815062553_6275225953169572024_n.jpg?oh=b3da3fa1be06ba20eb44b6bd965f6f28&oe=5817DF0A
xD
0
Stones w City za 55 mln .. Za 2-3 lata to obrońcy będą po 100 mln kosztować.
0
Chyba lepiej byłoby być w mocniejszej grupie. W ćwierćfinale najprawdopodobniej będziemy grać z Francją / Katarem / Danią / Chorwacją
2
Barcelona wygrała dzisiaj z Liverpoolem.
Tylko niestety był to mecz Espanyol - Everton.
0
Jeśli Radwańska przygotowywała się ( tak na serio ) do IO to trochę głupio wracać do domu drugiego dnia całych igrzysk :D
2
https://m.facebook.com/puyol5carles/photos/a.173250829420264.46396.127670413978306/1131412346937436/?type=3&source=48. VV genialny dres ;)
0
Rzeźniczak po lewej.
31
W ciągu 19 lat polskie zespoły miały w ostatnim meczu kwalifikacji do LM korzystny wynik w sumie przez 127 minut.