0

dobrze jest jak narazie:D

0

Najwarzniejsze jest to,że Barca wygrywa jak narazie 17 kolejkę
z rzędu:D

0

Bardzo miły gest z ich strony po mimo rywalizacji obu klubów potrafią wzajemnie okazać sobie wsparcie.

0

zgadzam się z Fabs24 wiadomo że Messi pobił by karzdy rekord bez wyjątku na liczbę bramek w roku kalendarzowym

0

bez Messiego ani rusz

0

Jak Sanchez trafi na 5-2 będzie dobrze bo gra świetnie w tym meczu
:D

0

Jest teraz 4-2 dla Barcy Messi 69 min

0

Dzięki:D

0

Ktoś wie na jakim programie będzie ten mecz lecieć??????

0

I tak Barca ma grać:D

0

Barca pluje Real zlizuje!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?