Paweł5-0
Dołączył/a: wrzesień 2012
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobrze jest jak narazie:D
0
Najwarzniejsze jest to,że Barca wygrywa jak narazie 17 kolejkę
z rzędu:D
0
Bardzo miły gest z ich strony po mimo rywalizacji obu klubów potrafią wzajemnie okazać sobie wsparcie.
0
zgadzam się z Fabs24 wiadomo że Messi pobił by karzdy rekord bez wyjątku na liczbę bramek w roku kalendarzowym
0
bez Messiego ani rusz
0
Jak Sanchez trafi na 5-2 będzie dobrze bo gra świetnie w tym meczu
:D
0
Jest teraz 4-2 dla Barcy Messi 69 min
0
Dzięki:D
0
Ktoś wie na jakim programie będzie ten mecz lecieć??????
0
I tak Barca ma grać:D
0
Barca pluje Real zlizuje!!!!!!!!