10

Suarez nie będzie grć przez pół roku nie mamy kwartetu porażka totalna Alexis był świetny i nie gryzł !!!

0

Pierw mówią ze jest potrzeby a potem takie co Suareza kupią za ile 80 a gdzie stoperzy i przyjdzie gwiazda która przez pół roku ma zakaz gry co tu komentować

0

Porządna decyzja

0

Dać mu szanse i basta należy sie w końcu po co barcelonism

0

Włoska plik ma rećesje liczą na skok max 30 i song ani Eryka więcej

5

Nasz klub jest debilny jak sprzeda alexisa walic higuana

0

Moim zdaniem ta sytuacja która wynikła jest winą zarządu cholera dlaczego go nie kupili jak grał w Romie !!

3

Alxis jest wart 45 mil ani centa mniej

1

Moim skromnym zdaniem Jordi Masip powinien być drugim bramkarzem zasługuje a to bo jest z ami od samego początku po co wywalać kasę na jakieś byłe gwiazdy jak Reina

0

To był by największy błąd pozbywając sie Cesca owszem rewolucja kadrowa musi być ale nie w ten sposób aby pozbywać sie młodszych graczy dla mnie powinien już odejść albo nie to zasłużony gracz mniej powinien być angażowania to Xavi nie istniał ma już 34 wiosen to więcej nie trzeba dodawać potrzebujemy świeżej krwi dajmy szanse wychowanka nie wydajmy pieniędzy na zagranicznych graczy jaki to sens szkolić a nie wykorzystywać potencjału śledzę poczynania Gerarda defoleu który jest na wypożyczeniu do Evertonu dlaczego Sergi Roberto uważany za brylant tak mało gra mim zdaniem zmieńmy trenera musimy mieć coucza z jajmi

0

To jest jedno wielkie nie porozumienie wierze w nasz klub !!!

0

przestańcie kupujemy kotleta starego co to za alternatywa porażka na maxa Bayern znów nas pognębi

0

Ja mu życzę powodzenia w swej drodze piłkarskiej fajnie że z nami był !! ale mamy tak szczerze wiele mlodych wilków a Bayern zawsze był w czołówce i ma dobą historię powodzenia Thiago

0

Niech sobie gra a kiedy u nas kolejne transfery ??

0

Jak zawodnik nie chce grać to niech idzie mamy innych lepszych !!

0

Thiago zostanie a reszta to spekulacje !!!

0

kocham nasz klub , ale wiem jedno Barca to nie tylko piłkarze ale chciał bym jednego aby Thiago został to potencjał to perełka nie róbmy błędy z Fabregasem ze teraz go sprzedamy a potem będzie saga wilki powrót z całym szacunkiem Xavi ma swoje lata powinien coraz mniejsza role odgrywać role w drużynie mniej minut niech dadzą młodemu a o to chodzi o rozwój Xavi bardziej się nie rozwinie a Thiago ??

0

Ja wręcz liczę na ten tercet chce żeby Neymar zagrał u nas i proszę was nie skreślajcie Alexisa to wspaniały piłkarz dla mnie David Vila się wypalił dla mnie to nie jest klasowa 9 jak by miał odejść to trudno

0

Ja jestem tego zdania bez wysiłku nie ma się niczego nie powinniśmy spekulować co do wyboru przeciwnika z każdym trzeba grać na 100 %

0

Obrońca ma talent ale co do ceny to słuszna kwota wiek ma znaczenie gracza rynek transferowy to nie biedronka po niższej cenie możesz kupić starego przechodzonego kapcia.

0

Alexis sie jeszcze rozegra to wielki talant ja wierze w niego nie sprzedawała bym go !!

0

mhy aby grać w barcelonie trzeba używać muzgu mario go nie posiada z których piłkarzy na świecie mieli by problem załozyć koszulkę treningowo Mario go miał hehe dla mnie ten napastnik nie pasuje do Barcy !!

0

Mam ndzieje że to naowy diament w układance barcy !!

0

Tu chodzi o to żeby zadłużenie klubu nie wskoczyło dlatego system ratalny tak sądzę dlatego na takiej bazie jest umowa zbudowana zresztą to jedyny klub który zmniejsza zadłużę dupki z Madrytu odwrotnie he

0

Polaka do dobre my nie gramy w piłkę my pracujemy po całym świecie za niskie stawki w tym jesteśmy mistrzami a Europa się bogaci :)

0

Antimadridista Ja czytałem ten artykuł mam taką wielka nadzieje że Wenger tylko tak gada aby ugrać jeszcze trochę kasy z transferu i barca wreszcie odzyska Cesca jeszcze jedno mnie martwi że znów Arsenal wygrał podkupując dwóch utalentowanych wychowanku to za parę lat możemy się spodziewać kolejną telenowele transferową ?? a chodzi mi o Héctor Belleríni i Torala

0

Za długo te negocjacje trwają jak by nie mogli zmienić planu budżetowego o parę milionów czarny scenariusz może być taki ani Cesc i Sanchez nie przyjdą.

0

Jak dla mnie kiko to utalentowany zawodnik Barca zakupiła go po promocyjnej cenie on się przyda drużynie zobaczycie

0

Jestem bardzo zadowolony to doskonały młody zawodnik jego odejście to by tylko osłabiło drożynę .

0

Witajcie ja jestem nu nowym użytkownikiem wypowiem się co sądzę o zakupie przez barce Rossiego , mnie ten piłkarz nie przekonywuje grał w MU i tam się nie wybił może za młody był wiec bardziej mi się widzi Sergio Aguero

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?