1 marca 2019, 23:10
0
Mecz też będzie transmitowany w kinach Helios w całej Polsce. Jesienny oglądałem - niezapomniane przeżycie. Szczególnie przy zwycięstwie ;)
27 maja 2011, 18:19
Nic się nie stanie, Barca B nie może być na tym samym poziomie co pierwsza drużyna, więc po prostu nie awansuje..
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Mecz też będzie transmitowany w kinach Helios w całej Polsce. Jesienny oglądałem - niezapomniane przeżycie. Szczególnie przy zwycięstwie ;)
0
Nic się nie stanie, Barca B nie może być na tym samym poziomie co pierwsza drużyna, więc po prostu nie awansuje..
0
Mecz też będzie transmitowany w kinach Helios w całej Polsce. Jesienny oglądałem - niezapomniane przeżycie. Szczególnie przy zwycięstwie ;)
0
Nic się nie stanie, Barca B nie może być na tym samym poziomie co pierwsza drużyna, więc po prostu nie awansuje..