1

@RC28 pisowski :) bo w sumie inne partie nie kłamią :)

0

@ziomal62 skretynialy to byl poprzedni zarzad, terazniejszy niewiele lepszy jak sie okazuje.

0

@lucas75 o ale mi luczek odpowiedzial :) japa i idz na Lewego mendzic leszczu ????

0

@Greg1991 co Ty bredzisz :) oprucz trgo machania ile goli wladowal? Tyle samo co kto? Popatrz moze na statystyki zanim znowu zechcesz marudzic. Tragedia to tacy kibice jak Ty!

1

@Ramek ze.niby 9 byla priorytetem? Zeby o czyms zapomniec trzeba o czyms myslec najpierw. Nikt rozsadny tutaj nie mendzi na Lewego!

0

@Persempretito duzo mniej samolubnych decyzji od mlodego niestety.

3

@lucas75 a kogo z wychowankow mamy w ataku? Gen Barcy mu potrzebny jak druga glowa :) chlop taki drewniak emeryt a naklepal goli tyle ze szok.

1

@Comentateiro I discovered polo tez pewnie ;)

0

@Wiktor91 tez mam nadzieje ze wyrosnie

0

@Terapuls a mogl byc kolejny diddy :)

2

@bady48 juz widze jak Ty na jego miejscu rezygnujesz z kasy i mozliwosci grania w klubie swoich marzen :) wypożyczeniu mówisz? W sensie ktoś mu płaci 2m a my dopłacamy 10? Jakie wypożyczenie :)

5

0

@Karolo1 ja rozumiem ale myslenie ze gosc ktory sie tu wychowal zwyczajnie moze kochac ten klub? On biedny nie jest i biedny nie bedzie. Poprpstu w tym przypadku wierze ze gosc kocha to miejsce. Ale faktycznie kasa tez moze miec znaczenie.

1

@Barcaa12 gdybys był troche starszy albo umiał korzystać z googla to pamiętałbyś trochę więcej :P

1

@Marcelinho99 Ty musisz chyba pilke ogladac od tygodnia skoro dla Ciebie trenowanie Sevilli to obciach :)

0

@ACRAB95 ale co Ty pleciesz? Myslisze ze taki Fati siedzi tu dla kasy?

0

@Coveta I raczej nie wroca

0

Ten knypek znowu o rekinach :)

0

@FATTOMY tak sobie wmawiaj oszołomie :)

0

@FATTOMY Twoja matka

0

@Kasy chodziło mi o to że ney może spierdalac

0

@gohan77 serio? To będzie musiała szukać w czym.problem?

1

@DJ6 Naprawdę dzięki za te komentarze bo myślałem że tylko dla mnie ten pomysł to paranoja

0

@Danny Gaucho banda debili

0

@Kasy nawet gdyby był zdrowy może na drzewo się wspiac ????

11

Ja ciagle mam nadzieje ze ktos go kupi.

10

@Knysz gdyby co roku bie musialby dostawac nowego kontraktu nie bylby w tej sytuacji

0

@M_Kos ale daj chlopakom poszalec

0

@oZinho czyli polamany wiecznie na kacu oprucz skrzydlowych moglby tez Lewego odciazyc ktory zapierdalana silowni od rana muahahhaha doczytalem dzieki panowie 5

22

Ja przestalem czytac jak porownano Lewego z Neymarem. Bez urazy ale to poprpstu smieszne. Jeden jest przykladem dla mlodych drugi bawidamkiem ktory zawsze wolal najbe z siostra niz trening po czym wysral sie na nas bo jego malutkiego ego napedzane burdelami ze starym nie moglo zniesc Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?