PerroHerro
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RC28 pisowski :) bo w sumie inne partie nie kłamią :)
0
@ziomal62 skretynialy to byl poprzedni zarzad, terazniejszy niewiele lepszy jak sie okazuje.
0
@lucas75 o ale mi luczek odpowiedzial :) japa i idz na Lewego mendzic leszczu ????
0
@Greg1991 co Ty bredzisz :) oprucz trgo machania ile goli wladowal? Tyle samo co kto? Popatrz moze na statystyki zanim znowu zechcesz marudzic. Tragedia to tacy kibice jak Ty!
1
@Ramek ze.niby 9 byla priorytetem? Zeby o czyms zapomniec trzeba o czyms myslec najpierw. Nikt rozsadny tutaj nie mendzi na Lewego!
0
@Persempretito duzo mniej samolubnych decyzji od mlodego niestety.
3
@lucas75 a kogo z wychowankow mamy w ataku? Gen Barcy mu potrzebny jak druga glowa :) chlop taki drewniak emeryt a naklepal goli tyle ze szok.
1
@Comentateiro I discovered polo tez pewnie ;)
0
@Wiktor91 tez mam nadzieje ze wyrosnie
0
@Terapuls a mogl byc kolejny diddy :)
2
@bady48 juz widze jak Ty na jego miejscu rezygnujesz z kasy i mozliwosci grania w klubie swoich marzen :) wypożyczeniu mówisz? W sensie ktoś mu płaci 2m a my dopłacamy 10? Jakie wypożyczenie :)
5
@Messibestplayerintheworld czemu?
0
@Karolo1 ja rozumiem ale myslenie ze gosc ktory sie tu wychowal zwyczajnie moze kochac ten klub? On biedny nie jest i biedny nie bedzie. Poprpstu w tym przypadku wierze ze gosc kocha to miejsce. Ale faktycznie kasa tez moze miec znaczenie.
1
@Barcaa12 gdybys był troche starszy albo umiał korzystać z googla to pamiętałbyś trochę więcej :P
1
@Marcelinho99 Ty musisz chyba pilke ogladac od tygodnia skoro dla Ciebie trenowanie Sevilli to obciach :)
0
@ACRAB95 ale co Ty pleciesz? Myslisze ze taki Fati siedzi tu dla kasy?
0
@Coveta I raczej nie wroca
0
Ten knypek znowu o rekinach :)
0
@FATTOMY tak sobie wmawiaj oszołomie :)
0
@FATTOMY Twoja matka
0
@Kasy chodziło mi o to że ney może spierdalac
0
@gohan77 serio? To będzie musiała szukać w czym.problem?
1
@DJ6 Naprawdę dzięki za te komentarze bo myślałem że tylko dla mnie ten pomysł to paranoja
0
@Danny Gaucho banda debili
0
@Kasy nawet gdyby był zdrowy może na drzewo się wspiac ????
11
Ja ciagle mam nadzieje ze ktos go kupi.
10
@Knysz gdyby co roku bie musialby dostawac nowego kontraktu nie bylby w tej sytuacji
0
@M_Kos ale daj chlopakom poszalec
0
@oZinho czyli polamany wiecznie na kacu oprucz skrzydlowych moglby tez Lewego odciazyc ktory zapierdalana silowni od rana muahahhaha doczytalem dzieki panowie 5
22
Ja przestalem czytac jak porownano Lewego z Neymarem. Bez urazy ale to poprpstu smieszne. Jeden jest przykladem dla mlodych drugi bawidamkiem ktory zawsze wolal najbe z siostra niz trening po czym wysral sie na nas bo jego malutkiego ego napedzane burdelami ze starym nie moglo zniesc Messiego.