0

Sami Eto'o :) Zajebiście,jeśli to prawda:D

0

Elegancko,Messi formę złapie akurat przed sezonem i w sezonie będzie jezdził po wszystkich :) Visca el Barca !

0

Martwią te stracone bramki cholera ;/ Mam nadzieje ze obrońcy się zgrają i będzie dobrze :) a Samuel,on musi grac w pierwszym składzie :D

0

ronaldinho88,widzę że masz pojęcie :) Też jestem za Valdesem,może by mniej błędów popełniał ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?