Piorun
Dołączył/a: maj 2016
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pobożnym życzeniem było na -3 do przerwy ale chyba to marzenie ;p
1
Upokorzą nas dzisiaj Węgrzy chyba ;p
1
@Wossi61FCB dokładnie. Sevilla nadal w grze o wszystko
0
@BlaseR9 Może nie w tej samej kategorii ale brakuje mi dyskotek xd
2
@damianex10 ładny rzut oddał, tak "z tyłu". Piękna bramka byłaby gdyby wpadło i gdyby nie nadepnął linii :D
9
@masq Adam, lat 23, 185 cm, 85 kg, blondyn, w miarę sportowa sylwetka. Mieszkam 100 km na wschód od Wawy, w Łukowie.
Jestem studentem V roku Geodezji i Kartografii na Politechnice Warszawskiej i z tym właśnie wiąże swoją przyszłość. Mój tata też jest geodetą, wiele się od niego nauczyłem, byłem nawet dwukrotnie w Niemczech w pracy w geodezji w wakacje (ubiegłe lato i lato poprzednie). Chciałbym założyć własną firmę geodezyjną (roboty prawne - podziały nieruchomości, wznowienia znaków granicznych, tyczenia budynków, inwentaryzacje powykonawcze + wycena nieruchomości).
Jak większość tutaj jest wielkim fanem sportu - piłka nożna, siatkówka, tenis, F1, piłka ręczna - to tak przede wszystkim. Sam staram (właściwie starałem się - kontuzja + pandemia) dość regularnie grać w piłkę oraz w tenisa (ale tylko w sezonie letnim). Kibicuję Barcelonie (przez Ronaldinho), Milanowi (fifa 08 - Pirlo, Gattuso, Dida, Inzaghi itd) oraz Ajaxowi (fifa 04 - od niej zacząłem swoją przygodę ze światową piłką).
Jestem bardzo otwartą osobą, dość głośną (to taka czasem wada), łatwo nawiązuje kontakty, wydaje mi się że jestem ambitny oraz mam dobrą pamięć. Z wad - nie robię wszystkiego od razu tylko przekładam. Mam ścisły umysł i nie lubię uczyć się rzeczy, które wiem że nigdy mi się w życiu zawodowym nie przydadzą.
Mam dziewczynę, z którą jestem od 5 lat - poznaliśmy się przed moją klasą maturalną. Mam też swoją paczkę 4-5 kolegów - od dziecka trzymamy się razem. Razem wychodzimy, razem gramy w piłkę, jeździmy samochodami, dyskoteki, fast foody, razem chlejemy :D
Mam poglądy prawicowe. Pochodzę z wierzącej rodziny. Sam od 3 klasy podstawówki służe do mszy - najpierw jako ministrant, teraz jako lektor i naprawdę bardzo mi się to podoba. Robię to świadomie, bez przymusu :) Z obecnej sytuacji politycznej - najbliżej mi do Konfederacji - wiara, Kościół + wolność gospodarcza (umiem liczyć pieniążki). Na minus u nich niestety - zdarzają się błaźnić (np. Braun fałszywą pandemią czy niektóre wypowiedzi Korwina). Niestety nie ma obecnie lepszej partii dla osoby z moimi poglądami.
0
@wajcha Argentyna też nie jest zła jeśli chodzi o piłkę ręczną. Chyba obok Kataru najlepsza reprezentacja z "Reszty Świata".
0
@Janiama kiedy gramy?
0
Polski sukces piłkarzy ręcznych drażni Niemców xD
Artykuł na głównej stronie TVP:
To był koncert! Polscy piłkarze ręczni pokonali Brazylię 33:23 (13:11) na koniec pierwszej fazy mistrzostw świata w Egipcie i z drugiego miejsca w grupie awansowali do kolejnego etapu. Jeśli ktoś przed meczem sądził, że rywale zatańczą z nami sambę, to w drugiej połowie musiał przecierać oczy ze zdumienia. Polacy wzięli Brazylijczyków w obroty i w rytm krakowiaka rozbili ich różnicą 10 bramek.
2
Ale się bawią nasi :D
0
„W obronie ręce przygotowane jak idzie jakiś Toledo” xd
0
@PolskiBarcelonista10 nie wiem jak z nowymi, ale ja lubię DJ Wójo na YouTube. Gosc robi fajne składanki - „stare nutki w odświeżeniu” albo „najlepsza muzyka klubowa 2021”. :D na pewno znajdziesz bo najnowsza składanka jest z dzisiaj :)
7
Kurka... szkoda. Nasi zagrali naprawdę super, głupie faule na 2 minuty zadecydowały.
Uważam tez ze jednak sędzia był bardziej przychylny Hiszpanom. Ostatni faul popełniony przez nas z kara 2 minuty był wg mnie zbyt łagodny na taka karę. To mogło zadecydować.
0
@PatrychoO chyba między Barca a meczem piłki recznej
2
@Janas11224 burza psia krew
0
@Yosemite i o 20:30 piłka ręczna
0
Co oni tam sprawdzali :D
0
@deyna2018 Lubiąż i Wąbrzeźno :D
2
Ciekawe czemu teraz o tym pisze, a nie od razu po wczorajszym treningu :D
0
@clyde Też się zgadzam, w szczególności z tym światem. Grecja jest taka żywa, zróżnicowana, kolorowa, ciągle się coś dzieje, jest dużo więcej szczegółów. Natomiast świat Valhalli też jest świetny, ale znacznie mniej zróżnicowany - mniej szczegółów, ma się wrażenie że ciągle jest to samo.
Co do bohaterów to też uważam, że Eivor jest bardziej charyzmatyczny niż Alexios/Kassandra. Niemniej jednak bohaterowie greckiej odysei też są dobrze napisani.
Dobrze, że walka w obu częściach jest dobrze zrobiona, choć tu akurat uważam, że walka jest trudniejsza w Odyssey :D
0
@Witam Albo Gujanę Francuską ;p
0
@joloskyy jakaś stacja TV w Polsce transmituje?
@fcbarcafan19 na jakiej zasadzie działa dzika karta? Było jakieś losowanie że to nam ją przyznali?
1
@qbarca ma być tydzień przed finałem obecnej edycji xd
1
@MesQueUnClub_87 No dokładnie :D grać umiem od dziecka ale na takim podstawowym poziomie xd i po obejrzeniu serialu naszła ochota żeby chociaż trochę się poduczyć i polepszyć :D
1
Polecacie jakieś aplikacje-gry na telefon do nauki i gry w szachy? :D
1
Ależ to są lebiody... niestrzelony karny, gol ze spalonego, nieumiejętność trafienia w światło bramki przez Griezmanna i Trincao...
Kurła
0
@ddanioofcb to jest jej oficjalne konto? Ostatnie tweety sa z 2019 roku.
3
Moja ranga?
EDIT: za każdym razem jest losowo :p
3
@PatrychoO Iga będzie :D
1
@IronSanHybrid - jakie zawody?
- w wyciąganiu ch*** z wody :D