0

Szanse na finał nikłe, ale to nie o to chodzi tylko... .Muszą pokazać honor i zagrać z dumą na Camp Nou. A my wszyscy trzymamy mocno kciuki i wierzymy, że się uda.
PS. Pozdrawiam wszystkich fanów Barcy z okazji 1 postu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?