0

Chyba chodzi o maly portfel dlatego chce odejsc ,,,w tym sezonie pewnie by grał czesciej ale pewnie Funty wezmą góre ..teraz czekamy na potwierdzenie a może jednak nie ...no zobaczymy

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?