PitbullFeatMessi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sedzia skrzywdzil Real i graja w 10, a wczoraj barsa w przewadze wygrac nie potrafila ;
0
w google sobie wpisz
0
a co moze faul byl?? prosze cie, dobre masz dissy dzieciaku
0
oczywiscie symulka Buluta i red dla RAmosa a jakze ...
0
Bale alez bramka, najladniejsza w fazie grupowej
0
a Bale jedzie na mundial? zgasilem cie jak peta
0
by* ;>>
0
na wyspach bo ciagle kontuzje lapal, w sumie teraz tez lapie :)
0
Leo 140 mln? ciekawe jak by sobie w innym klubie i innej lidze poradzil ;)
0
Bayern wydal kupe kasy na zawodnikow a i tak CSKA gra lepiej...
0
a sam zarobiles te pieniadze ? czy ci rodzice dali
0
dobra symulacja tam z bayern mynsien
0
aha czyli mialem racje ; ))
0
to z kim grali w polfinale rok temu na wiosne?
0
jestes glupi czy udajesz?:D rok temu na wiosne grali z bayernem przypomnij sobie
0
miki pieprzy ci sie cos chyba, 2 sezony a nie 2 lata ...
0
Bayern w zeszlym roku za Heynecsa gral lepiej niz obecnie za Pepa, chociaz prawie odpali w półfinale z Realem Madryt(karne-loteria). Pep guardiola poszedl na gotowe takie moje zdanie na ten temat, a na zlota pilke bardziej zasluguje robben anizeli ribery
0
koncze te rozmowe, poniewaz nie jest na moim poziomie.
0
wlasnie wczoraj widzialem jak barselona bez messiego sobie bardzo dobrze daje rade
0
dzisiaj gra wielki Real Madryt, zobaczymy jak podopieczni Carlo Ancelottiego poradza sobie bez Cr7, bo jak wszyscy wiemy Barsa bez Messiego za bardzo sobie nie poradzila
0
bede ogladac lepszy mecz BvB - Napoli, bo barsa z bedzie usypiac swoja gra...
0
Kevin Gameiro
0
1:0 dla Sevilli :D
0
ja bym kupil Arbeloe, moze grac na lewej i prawej obornie, a to jest duzy plus
0
Neymar na bramce? nie sadze
0
warto jeszcze obejrzec mecze:
Liga Belgijska: Aalst - Dessel 15:00
Bośnia i Hercegowina: Borac Banja Luka - Olimpik Sarajevo 16:00
i gratka dla koneserów S. Wanderers - Colo Colo 20:00,
zapinamy pasy i startujemy
0
z El Mundo
0
hhaha rozwaliles mnie na lopatki
0
Cristiano Ronaldo zerwał więzadła krzyżowe w lewej nodze.
0
Tak bo ty najlepiej wiesz czy mial kontuzje czy nie, nawet lepiej od samego trenera i sztabu szkoleniowego, wez sie nie osmieszaj kocie