0

sedzia skrzywdzil Real i graja w 10, a wczoraj barsa w przewadze wygrac nie potrafila ;

0

w google sobie wpisz

0

a co moze faul byl?? prosze cie, dobre masz dissy dzieciaku

0

oczywiscie symulka Buluta i red dla RAmosa a jakze ...

0

Bale alez bramka, najladniejsza w fazie grupowej

0

a Bale jedzie na mundial? zgasilem cie jak peta

0

by* ;>>

0

na wyspach bo ciagle kontuzje lapal, w sumie teraz tez lapie :)

0

Leo 140 mln? ciekawe jak by sobie w innym klubie i innej lidze poradzil ;)

0

Bayern wydal kupe kasy na zawodnikow a i tak CSKA gra lepiej...

0

a sam zarobiles te pieniadze ? czy ci rodzice dali

0

dobra symulacja tam z bayern mynsien

0

aha czyli mialem racje ; ))

0

to z kim grali w polfinale rok temu na wiosne?

0

jestes glupi czy udajesz?:D rok temu na wiosne grali z bayernem przypomnij sobie

0

miki pieprzy ci sie cos chyba, 2 sezony a nie 2 lata ...

0

Bayern w zeszlym roku za Heynecsa gral lepiej niz obecnie za Pepa, chociaz prawie odpali w półfinale z Realem Madryt(karne-loteria). Pep guardiola poszedl na gotowe takie moje zdanie na ten temat, a na zlota pilke bardziej zasluguje robben anizeli ribery

0

koncze te rozmowe, poniewaz nie jest na moim poziomie.

0

wlasnie wczoraj widzialem jak barselona bez messiego sobie bardzo dobrze daje rade

0

dzisiaj gra wielki Real Madryt, zobaczymy jak podopieczni Carlo Ancelottiego poradza sobie bez Cr7, bo jak wszyscy wiemy Barsa bez Messiego za bardzo sobie nie poradzila

0

bede ogladac lepszy mecz BvB - Napoli, bo barsa z bedzie usypiac swoja gra...

0

Kevin Gameiro

0

1:0 dla Sevilli :D

0

ja bym kupil Arbeloe, moze grac na lewej i prawej obornie, a to jest duzy plus

0

Neymar na bramce? nie sadze

0

warto jeszcze obejrzec mecze:
Liga Belgijska: Aalst - Dessel 15:00
Bośnia i Hercegowina: Borac Banja Luka - Olimpik Sarajevo 16:00
i gratka dla koneserów S. Wanderers - Colo Colo 20:00,

zapinamy pasy i startujemy

0

z El Mundo

0

hhaha rozwaliles mnie na lopatki

0

Cristiano Ronaldo zerwał więzadła krzyżowe w lewej nodze.

0

Tak bo ty najlepiej wiesz czy mial kontuzje czy nie, nawet lepiej od samego trenera i sztabu szkoleniowego, wez sie nie osmieszaj kocie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?