0

jeśli moglibyście wybrać jednego piłkarza z united do barcy to kto to by był , moj pick rasfordzik

0

defensywa przeciwnika klasa

0

@catalanian09 to nie byle jaki obronca 22 letni obiecujacy holender z wartoscia 30 mln

0

@armin84 dobry grajek w złym klubie

2

dobrze ze odszedł z jego ambicjami w tym klubie duzo by nie zrobił lubie go ale nie pasuje w barcelonie ps 26 lat i do arabow isc tragedia

0

@SenseiFCB masz racje feran abde i dzieciak beda lepsi

0

@CzeksonFCB1899 to nie moj ojczysty jezyk a po drugie pisze na wyjebce pisze tak jak cie szanuje

0

@Technik chciałbym miec tak nudne zycie by stosowac prawidłowej pisowni na kompie

0

@Bajson mało sie na piłce znasz kolezko

0

jak myslicie sa jakies chociaz minimalne szanse na to ze inigo moze wygrysc christensena ?

0

@LS poprostu ich nie uzywa boomer

0

@chavez watpie ze osihmen lepszy od lewusa

0

@Deviler w la liga top1 a na swiecie mysle ze po zółwiu po haaland kane i na rowni z osihmenem jest

0

@kiper09 dest odpali

0

co wolicie ney czy bernardo?

0

@Bajson lepszy kontuzjowany ney niz feran przez cały sezon zdrowy

0

@okiemtypera_lucaxx95 ostatnie dwa mecze 3 gole wymien mi lepszego skrzydłowego w obecnej formie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?