3

Valverde ma głowę na karku, wie czego chce i trzyma nerwy na wodzy, myślę że dzięki temu zaskarbił sobie szacunek piłkarzy i stąd tak dobre wyniki w pierwszej połowie sezonu.

0

Według mnie tak słabo radzimy sobie przy sfg, ponieważ piłkarze są przyzwyczajeni do gry po ziemi. Jak na treningach szykanuje się zawodników za podnoszenie piłki do góry to nie ma co się dziwić że gubią się jak przychodzi taki element gry. Rozumiem że do tej pory mieliśmy bardzo niską średnią wzrostu, ale teraz to się zmieniło i czas zacząć wykorzystywać nasz wzrost. Ronaldinho który potrafił wiązać krawaty nogami już nie ma, ale wątpię w to, że Xavi Iniesta, czy Rakitić nie potrafią zagrać na głowę ze stojącej piłki. Więcej bramek ze sfg=lepsza obrona przy nich. Może ktoś to przetłumaczyć na kataloński i wysłać do Lucho?

0

Gdyby ten człowiek miał mniejsze wymagania finansowe co do osobistego kontraktu to już dawno by go u nas nie było, a że transfer nie dojdzie do skutku jeśli zawodnik nie wyrazi zgody to proszę bardzo podręcznikowy przykład drużynowego jedwabniaka..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?